Verslo inžinerijos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Nemokamai kurti sprendimus

Verslo inžinerija UFM yra vienintelė programa, kuri leidžia jums sutelkti dėmesį į savo interesus, naudojant metodiką, pagrįstą praktiniais projektais. Jūs tapsite pirmaujančiu profesionaliu pokyčiu, kūrybišku, verslininku ir novatoriumi, kuris atranda galimybes ir optimizuoja procesus.

Pakeisti lyderį

Jūs galėsite integruoti technologijų, inžinerijos ir verslo žinias ir priemones ir būsite pasirengę sėkmingai konkuruoti pasaulio ekonomikoje.

Jei jums patinka moksliniai iššūkiai ir ieškote pasirengimo, integruojančio inžineriją, technologijas ir verslą, verslo inžinerija mokys jus kaip verslininką, turėdamas pakankamai pasirengimo atsekti ir nukreipti strateginį kelią įmonėje, atviroje, konkurencinėje ir globalizuotas

Projektinis mokymasis

Jei norite būti tikrai geras, turėtumėte tai praktikuoti. Metodika, pagal kurią kuriami verslo inžinerijos ištekliai, vadinamas mokymosi pagal projektą (PjBL) metodu, kuriuo siekiama skatinti jūsų vidinę motyvaciją, stumti jus priimti savo sprendimus, bandyti, nepavykti, ištaisyti ir sujungti savo projektus su pasauliu aplink jus.

„Hands On Engineering“

Tiltas tarp įvairių galimybių organizacijoje, leidžiantis sujungti technologines ir inovacines aplinkas su verslo idėjomis, suteikti erdvės analitinėms stiprioms pusėms ir pažadinti, netgi, mokslo skonį.

Verslo inžinerijos kursas suteiks jums reikalingas priemones, skirtas suprasti organizacijos problemas ir jas išspręsti įgyvendinant teorines ir technologines strategijas, kurios garantuoja augimą konkurencinėje rinkoje.

Galėsite nustatyti galimybes tobulinti ir optimizuoti verslo, pramonės ir technologinius procesus, įtakojant įmonės gebėjimą integruoti savo vertės grandinę.

Požiūris į pramonę

Programa „Fresh Partners“ yra sukurta siekiant paskatinti studentus į tikros įmonės iššūkius ir galimybes. Paskutiniais savo karjeros metais galėsite praktiškai panaudoti savo žinias sprendžiant problemas ir ugdant savo komandinio darbo įgūdžius.

Mokymosi nuotykis

UFM Ekonomikos mokslų fakulteto mokymosi patirtį apibūdina akademinė griežtumas ir aistra, kurią visi turime išmokti. Mes nuolat tiriame geriausius turinius ir novatoriškiausius metodus, siekiant padidinti studentų mokymosi kokybę aplinkoje, kuri skatina apklausą, inovacijas ir verslumą.

Pasirinkite savo specializaciją

  • Valdymo informacinės sistemos
  • Operacijų valdymas
  • duomenų Mokslas
  • Produkto dizainas
  • Interaktyvus gaminio dizainas

Netinkamo valdymo informacinės sistemos

Jūs galite integruoti technologijas, techninę ir programinę įrangą, duomenis, procesus ir žmogiškuosius elementus, skirtus laiku pateikti integruotą ir svarbią informaciją, kad galėtumėte priimti pagrįstus sprendimus.

Operacijų valdymas

Suprojektuokite produktus, procesus ir paslaugas, integruotas į tiekimo grandinę. Jūs galite priimti sprendimus dėl išteklių įsigijimo, kūrimo ir naudojimo, kuriuos jūsų įmonė turi pateikti savo klientams.

duomenų Mokslas

Šiame tarpdisciplininiame lauke galite išgauti žinias ar įžvalgas iš didelių duomenų kiekių. Tai yra kelių analizės sričių, tokių kaip statistika, duomenų gavyba ir nuspėjamoji analizė, derinys.

Produkto dizainas

Savo idėjas galite paversti apčiuopiamais produktais, kurti kūrybines idėjas ir naudoti technologijas. * Aljansas su Architektūros mokykla

Interaktyvus gaminio dizainas

Skaitmeninis dizainas yra visur, nuo tinklalapių iki programų ir specializuoto skaitmeninio turinio. Sužinokite, kaip sukurti patrauklias vizualias istorijas vartotojui. * Aljansas su Architektūros mokykla

Pasaulinis mąstymas

Mokymosi patirtį apibūdina aistra ir kruopštumas, su kuriuo mes kreipiamės į tyrimą pasauliniu požiūriu, bet visada galvojame apie vietinį.

Pensum

Atraskite savo kelią į laisvę

Aplankykite fce.ufm.edu

116459_116424_1234.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Nuestra misión es la enseñanza y difusión de los principios éticos, jurídicos y económicos de una sociedad de personas libres y responsables.

Nuestra misión es la enseñanza y difusión de los principios éticos, jurídicos y económicos de una sociedad de personas libres y responsables. Skaityti mažiau