Verslo ir ekonomikos bakalauras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

134651_RaimoRudiRumpler-5715_Header2460.jpg

© Raimo Rudi Rumpler

Apie BBE programą

WU verslo ir ekonomikos bakalauro programa (BBE) leis suprasti sudėtingus pasaulinio verslo ir ekonomikos ryšius. Išmoksite įvertinti, kaip globalios tendencijos ir pokyčiai, tokie kaip skaitmeninimas, veikia verslą ir ekonomiką visame pasaulyje.

Aktualios verslo ir ekonomikos temos

BBE programa skirta ne tik verslui ir ekonomikai. Jame pabrėžiamas bendras požiūris į pagrindinius iššūkius, tokius kaip senėjimas, skurdas, migracija ir klimato pokyčiai, ir sujungiamos susijusios sritys, tokios kaip verslo teisė ir istorija. Ugdysite įvairialypius įgūdžius.

Studijos tarptautinėje aplinkoje

BBE programa pritraukia studentus iš viso pasaulio. Tobulinkite savo bendravimo, komandinio darbo ir kitus tarpasmeninius įgūdžius tarptautinėje aplinkoje.

Sekite savo pomėgius

Po to, kai jūs išmoksite pagrindus verslo, ekonomikos ir teisės srityse, programa leidžia jums pasirinkti iš daugybės specializacijų. Sukurkite savo profilį tinkindami programą, kad ji atspindėtų jūsų pomėgius.

Kas išskiria programą?

Programa suteikia gilių ekonominių ir verslo žinių ir suteikia galimybę suprasti ir paaiškinti ekonominius ryšius ir tarpusavio priklausomybes.

Šiandieniniam pasauliui būdingas vis sudėtingesnis ir labai tarpusavyje sujungti tinklai. Tarptautinei prekybai taikomi sudėtingi reglamentai, finansų sistemos vadovaujasi savo specialiomis taisyklėmis, o skaitmeninimas kelia rimtų iššūkių organizacijoms, vyriausybėms ir įmonėms. Politiniai, ekonominiai, ekologiniai ir socialiniai klausimai yra glaudžiai susiję. Svarbiausi ateities žaidėjai turi mokėti suprasti ir paaiškinti šias sudėtingas sąsajas. Tai yra pagrindinis dėmesys verslo ir ekonomikos bakalauro programoje.

Tvirti pagrindai

Vykdydami BBE bakalauro programą sužinosite apie dabartinius globalius iššūkius versle ir ekonomikoje ir kaip organizacijos gali juos spręsti. Mūsų daugiadalykinis požiūris suteiks jums platų ir holistinį požiūrį į šiuolaikinio verslo ir ekonomikos problemas. Turėsite reikalų su pagrindinėmis verslo koncepcijomis, teisiniais aspektais, finansinių ir duomenų analizėmis, taip pat su ekonominiais modeliais ir kontekstiniais dalykais. Tai suteiks jums tvirtą pagrindą individualioms specializacijoms ir pasirenkant.

Atsakingas indėlis į verslą ir visuomenę

WU tikslas yra paruošti savo studentus imtis svarbių atsakomybės pozicijų versle ir visuomenėje. Norėdami gauti tokias pagrindines pareigas, BBE programa skatina tobulinti asmeninius įgūdžius ir sugebėjimus. Tai apima individualių ir grupinių projektų valdymą, jūsų veiklos refleksiją profesiniame kontekste ir jūsų bendravimo įgūdžių tobulinimą.

Vykdydami mokymo programą, gilinsite savo kompetenciją ir praplėsite savo akiratį mokydamiesi iš srities tyrinėtojų ir aptardami bei dirbdami kartu su savo bendraamžiais tarptautinėje klasėje.

134652_RaimoRudiRumpler-4834.jpg

© Raimo Rudi Rumpler

Absolventų perspektyvos

Verslo ir ekonomikos bakalauro programa parengia karjerą įvairiose žaviose srityse, kurioms reikalingi pajėgūs visagaliai. Be profesinės karjeros, jūs taip pat turite galimybę tęsti akademinį išsilavinimą pagal magistro programą Austrijoje ar užsienyje.

Pradėti savo profesinę karjerą

Verslo ir ekonomikos bakalauro programa suteikia absolventams pagrįstą akademinę kvalifikaciją verslo administravimo ir ekonomikos mokslų srityse. Absolventai gerai tinka įvairioms pareigoms privačiame versle, viešajame sektoriuje ir ne pelno organizacijose. Platus specializacijos variantų pasirinkimas leidžia įgyti pažangių žinių atsižvelgiant į jų individualius kvalifikacijos tikslus.

WU absolventai turi didelę paklausą darbo rinkoje. Vidutiniškai WU absolventams reikia tik septynių paraiškų ir dviejų pokalbių dėl darbo, prieš pradedant darbą, baigus bakalauro programą. Personalo vadybininkai teikia pirmenybę WU absolventams dėl to, kad įgijo puikų išsilavinimą.

Magistras

Bakalauro programos absolventai turi ne tik profesinę karjerą, bet ir daugybę kitų galimybių. Jei jus domina tęstinis laipsnis, esate įgijęs kvalifikaciją pažengusiems Austrijoje ir tarptautinėse magistro programose įvairiose su verslu ir ekonomika susijusiose disciplinose. Vien WU siūlo 15 magistro programų, iš kurių aštuonios dėstomos tik anglų kalba, aplanką. Galite derinti darbą ir mokslą, įstodami į neakivaizdinę magistrantūros programą, arba palaukite, kol pradėsite vykdomosios valdžios programą, kol įgysite profesinės patirties.

Programos struktūra

Programa prasideda įvadiniu etapu, po kurio eina pagrindiniai kursai, kurių metu sužinosite pagrindus ir kontekstines verslo administravimo ir ekonomikos žinias. Trečiajame studijų etape galite toliau specializuotis ir tobulinti savo profilį.

 1. Įvadinis etapas
 2. Pagrindiniai kursai
 3. Specializacijos ir pasirenkamieji dalykai

Žvilgsniu

 • Trukmė: 6 semestrai
 • Kreditai: 180 ECTS kreditų
 • Akademinis laipsnis: Mokslo bakalauras (WU), sutrumpintai kaip BSc (WU)

Specializacijos ir pasirenkamieji dalykai

Sukūrus tvirtą žinių bazę, programa leidžia pasirinkti iš daugybės specializacijų. Šis lankstus požiūris leidžia sutelkti dėmesį į dalykus ir disciplinas, apie kuriuos norėtumėte sužinoti daugiau.

Specializacijos (40 ECTS kreditų)

Šiame etape galite sutelkti dėmesį į savo individualius interesus ir turėti galimybę susipažinti su daugybe skirtingų temų. Jūs sudarysite savo mokymo programą ir pasirinksite specializacijas iš įvairių sričių verslo administravimo, ekonomikos, teisės ir socioekonomikos srityse.

Pvz., Galite pasirinkti sutelkti dėmesį į strateginį mąstymą ir svarbų duomenų, kuriuos vaidina verslo ir valdžios pasaulyje, vaidmenį. Dėl per mažai suprantamų pagrindinių paskatų ir tinkamos duomenų analizės priimta per daug blogų sprendimų. Išmokti pritaikyti savo žinias tinkamai analizuoti duomenis, daryti išvadas ir priimti įrodymais pagrįstus sprendimus.

Galbūt jus sužavėjo vaidmuo, kurį bendravimas vaidina tarptautiniame versle. Dėl ekonominės globalizacijos ir spartių pokyčių šiais laikais daugelis organizacijų veikia tarptautiniu mastu arba palaiko ryšius su kitų šalių vartotojais, klientais ir (arba) partnerių organizacijomis. Sužinokite, kaip bendrauti su suinteresuotosiomis šalimis, kurios gali turėti įvairių kalbų ir kultūrinių žinių.

O gal jūsų aistra yra iššūkiai, su kuriais susiduria tarptautinės organizacijos: Kaip įmonės perduoda žinias tarp tarptautinių organizacijų? Kas apibūdina regionines įmonių strategijas? Kokie klausimai yra svarbūs bendraujant su tarptautinėmis komandomis? WU padeda jums sekti savo pomėgius, kad ir kur jie meluotų.

Nemokamos pasirenkamosios ir stažuotės (26 ECTS kreditai)

Plėskite savo akiratį individualizuodami nemokamų pasirenkamųjų dalykų rinkinį. Laisvai pasirenkami dalykai gali būti bet kokie kursai, kuriems reikalingas bet kurio pripažinto Austrijos ar užsienio universiteto siūlomas egzaminas. Norėtumėte savo žinias pritaikyti praktikoje? Tada eikite atlikti stažuotę į pasirinktą organizaciją ar įmonę. Tai suteiks jums galimybę išbandyti savo teorinius įgūdžius.

134653_DSC03384_Ivona_Stoyanova.jpg

© Raimo Rudi Rumpler

Tarptautinė patirtis

Studijos universitete yra mokymasis visą gyvenimą. Tai ypač pasakytina apie visiškai naują aplinką. Išplėskite savo akiratį mainų semestru užsienyje arba dalyvaudami tarptautinėje vasaros universiteto programoje.

Mainų semestras

Kas antras WU absolventas studijų metu įgijo tarptautinės patirties. Universitetų partnerių tinklas, kurį galima pasirinkti iš viso pasaulio. Ar norėtumėte praleisti mainų semestrą Paryžiuje ar Londone? O gal norėtumėte Pietų Amerikoje patirti ką nors visiškai naujo? Jūs visada domėjotės, kaip yra mokytis JAV, ar kaip yra sukonstruota verslo ir ekonomikos programa Bankoke? WU gali padėti planuoti ir organizuoti semestrą užsienyje.

Tarptautinės vasaros universiteto programos

Negalite ar nenorite būti taip toli nuo Vienos? Tarptautinio vasaros universiteto (ISU) programos suteikia WU studentams puikią galimybę lankyti trumpas, tarptautiniu mastu orientuotas akademines programas užsienyje. Programos metu jūs galite praleisti keletą savaičių tokiose šalyse kaip Rusija, Vietnamas ar Kinija, vedant kursus, vykstant į išvykas ir lankant kitus renginius kartu su kolegomis studentais iš viso pasaulio.

Dvigubo laipsnio programa

Ar norėtumėte praleisti visus metus studijuodami Australijoje? Bendradarbiaudami su Kvinslando technologijos universitetu Brisbene, atrinkti BBE studentai turės galimybę tai padaryti. Jūs ne tik uždirbsite antrą akademinį laipsnį tik per vienerius papildomus metus, bet ir patirsite Australijos kultūrą bei gyvūniją.

Pasaulis WU

Taip pat galite gauti naudos iš tarptautinių mainų „Campus WU“. WU gyvena studentai iš daugiau nei 100 skirtingų šalių. Susipažinkite su atvykstančiais mainų studentais iš viso pasaulio arba kalbėkitės su Tarptautinio vasaros universiteto studentais apie tai, ką reiškia studijuoti ir gyventi ten, kur jie yra. Užmegzsi tarptautines draugystes, kurios truks visą gyvenimą.

WU palaiko tarptautinius mainus

WU siūlo daugybę finansinės pagalbos galimybių tarptautinėms studijoms, įskaitant mobilumo stipendijas mainų semestrams, stažuotėms Europoje ir Tarptautinio vasaros universiteto programas. Mūsų aptarnavimo padaliniai teikia informaciją ir patarimus.

Viena ir Campus WU

Moderni tarptautinė aplinka gyvame mieste, taip pat kolegos ir dėstytojai iš viso pasaulio padeda mūsų studentams augti - tiek profesionaliai, tiek asmeniškai.

Gyvybingas Vienos miestas

Viena yra didžiausias universitetinis miestas vokiškai kalbančiame regione ir viena populiariausių Europos vietų. Kadangi miestas yra pats gyvybingiausias miestas, jame yra unikalus miesto nuojautos ir gražių gamtos vietų derinys. Studentai, dėstytojai ir lankytojai iš viso pasaulio sutinka, kad puiki miesto infrastruktūra ir ryškus kultūrinis gyvenimas daro jį puikia vieta gyventi ir dirbti. Studijos šioje stimuliuojančioje miesto ir kultūrinėje aplinkoje suteikia daugybę galimybių išplėsti akiratį gerokai už universiteto sienų.

WU universiteto miestelis ir mokymosi infrastruktūra

Svarbiausias tikslas planuojant WU miestelį buvo sukurti studentams, dėstytojams ir personalui darbo aplinką, palengvinančią produktyvumą ir bendravimą. Kiekvienas WU bendruomenės narys turėtų rasti idealias sąlygas universiteto miestelyje, kad galėtų išnaudoti visą savo potencialą. Šiam tikslui pasiekti padeda gerai apgalvotas grindų planas su daugybe kambarių variantų, pritaikytų skirtingiems poreikiams ir darbo stiliams.

Be įspūdingos, apdovanojimus pelniusios architektūros, modernus WU miestelis taip pat gali pasigirti įvairiomis patraukliomis vakarienės galimybėmis ir viešai prieinamomis vietomis, kurios skatina studentus, personalą ir rajono gyventojus tyrinėti universiteto miestelį WU ir mėgautis unikalia atmosfera. „Campus WU“ siūlo susitikimų vietas ir atviras erdves, o antrajam Vienos rajonui suteikė visiškai naują kaimynystę.

134654_RaimoRudiRumpler-1472.jpg

© Raimo Rudi Rumpler

Mokestis už mokslą

Mokesčių už mokslą nuostatai

Nuo 2013 m. Vasaros semestro, remiantis 2002 m. Universitetų įstatymo (Universitätsgesetz, UG) 91 straipsniu, taikomi šie reglamentai dėl studijų mokesčių:

Narystė Austrijos nacionalinėje studentų sąjungoje (ÖH) yra privaloma visoms studijų programoms ir ne laipsnio programų studentams ir kainuoja 20,20 EUR. „ÖH“ narystės rinkliavas turi mokėti visi studentai, įskaitant tuos, kuriems netaikomi studijų mokesčiai. Pratęsus stojimo laikotarpį ÖH narystės mokesčiai nedidėja.

Laipsnio programos studentai

Standartinis mokestis už mokslą yra 363,36 EUR už semestrą. Studijų mokestis ne ES ir ne EEE piliečiams yra 726,72 EUR per semestrą. Mokėjimas per ilgesnį registracijos laikotarpį standartinį 363,36 EUR mokestį padidina 10%. Trečiųjų šalių piliečiams mokamas 726,72 EUR mokestis už pratęstą priėmimo laiką nedidėja.

Paprastai šie studijų mokesčiai yra privalomi visiems Austrijos universitetų studentams. Tačiau tam tikromis sąlygomis tam tikroms studentų grupėms gali būti visam laikui arba laikinai netaikomas mokestis už mokslą.

Laikinas studijų mokesčio atsisakymas

Laikinai netaikomas mokestis už mokslą už nustatytą standartinę atitinkamos studijų programos trukmę, pridedant du papildomus semestrus (nemokamas laikotarpis) šioms studijų programų studentų grupėms:

 • Austrijos piliečių
 • ES šalių piliečiai
 • EEE šalių (Norvegijos, Islandijos, Lichtenšteino) piliečiai
 • Šveicarijos piliečiai
 • Pabėgėliai pagal Ženevos konvencijos nuostatas (įskaitant studentus iš kitų ES šalių)
 • Papildomos apsaugos statuso gavėjai
 • Studentai, kuriems taikomos potvarkio nuostatos, reglamentuojančios tam tikrų potencialių studentų grupių priėmimą (Personengruppenverordnung)
 • Studentai, turintys leidimą gyventi, išskyrus studento leidimo gyventi šalyje leidimą (Aufenthaltsbewilligung Studierende), išduotą atitinkamos Austrijos valdžios institucijos arba kitos ES šalies atitinkamos institucijos

Šie studentai privalo įrodyti savo statusą Priėmimo tarnyboje pateikdami visus reikiamus dokumentus (leidimą gyventi, administracinį sprendimą dėl prieglobsčio prašymo ir kt.).

Studentai, kurie viršija leistiną nemokamo laikotarpio laikotarpį, be ÖH narystės rinkliavų, turės sumokėti taikomą studijų mokestį. Viršijus nemokamą laikotarpį reiškia, kad studentas nevykdo vienos iš savo akademinių programų per leistiną semestrų skaičių be studijų. Pasibaigus šiam laikui, tam tikromis aplinkybėmis gali būti ir toliau netaikomas mokestis už mokslą. Tokiais atvejais studentas turi mokėti tik ÖH narystės rinkliavas.

Pagal studijų mokesčio potvarkį (Studienbeitragsverordnung) studijų programų studentams, kurie yra vienos iš mažiausiai išsivysčiusių šalių piliečiai, visam laikui atsisakoma studijų mokesčio. ÖH rinkliavas privalo mokėti visi studentai, neatsižvelgiant į tai, ar jie atsisako studijų mokesčio.

Nuolatinis studijų mokesčio atsisakymas taikomas studentams iš bet kurios iš šių šalių: Afganistano, Angolos, Bangladešo, Benino, Butano, Burkina Faso, Burundžio, Kambodžos, Centrinės Afrikos Respublikos, Čado, Komorų, Kongo Demokratinės Respublikos, Džibučio. Eritrėja, Etiopija, Gambija, Gvinėja, Bisau Gvinėja, Haitis, Kiribati, Laoso Demokratinė Liaudies Respublika, Lesotas, Liberija, Madagaskaras, Malavis, Malis, Mauritanija, Mozambikas, Mianmaras, Nepalas, Nigeris, Ruanda, San Tomė ir Principe, Senegalas. , Siera Leonė, Saliamono Salos, Somalis, Pietų Sudanas, Sudanas, Tanzanija, Timor-Leste, Togo, Tuvalu, Uganda, Vanuatu, Jemenas, Zambija.

Daugiau informacijos apie studijų įmokas galite rasti čia .

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

WU is a renowned public university of business and economics in Vienna, Austria. WU has an international outlook and is actively working to live up to its social responsibility as an educational insti ... Skaityti daugiau

WU is a renowned public university of business and economics in Vienna, Austria. WU has an international outlook and is actively working to live up to its social responsibility as an educational institution for the leaders of tomorrow. Skaityti mažiau

Akreditacijos