Verslo ir komercijos bakalauras (žmogiškųjų išteklių valdymas)

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Tapkite pirmaujančiu darbo vietoje ekspertu

Su USQ verslo ir komercijos bakalauro tapo pagrindiniu darbo vietoje dirbančiu ekspertu strategijų ir praktikos vadovavimui ir bendradarbiavimui su darbuotojais, kad verslo žmonės būtų motyvuoti suteikti verslo konkurencinį pranašumą.

Tai tampa vis sudėtingesnė, nes darbo vietos tampa vis įvairesnės ir didesnį dėmesį skiria darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrai, siekiant įdarbinti, išlaikyti ir vystyti geriausius talentus. Tyrimai apims tokius kursus kaip organizacinė elgsena ir valdymas, talentų valdymas, darbo jėgos projektavimas, rizikos mažinimas, darbo saugos ir sveikatos apsauga, darbo santykių palaikymas, darbuotojų veiklos gerinimas, organizacinis mokymasis, strateginis žmogiškųjų išteklių valdymas, žinių valdymas ir pagrindiniai organizaciniai pokyčiai.

Be jūsų pasirinktos specializacijos žmogiškųjų išteklių valdymo srityje, galite pasirinkti išnagrinėti kitą sritį išsamiau, naudodami antrą pagrindą, arba išplėsti savo žinias su nepilnamečių ir patvirtintų kursų deriniu. Jas galima pasirinkti iš daugybės verslo ir prekybos sričių.

Profesinė akreditacija

Šiuo metu pagrindinį žmogiškųjų išteklių valdymą akredituoja Australijos žmogiškųjų išteklių institutas (AHRI) ir atitinka profesinio narystės AHRI švietimo reikalavimus.

Karjeros rezultatai

Absolventai turi potencialias galimybes dalyvauti privačiose konsultacinėse paslaugose, susijusiose su visais žmogiškųjų išteklių aspektais, be advokatų darbo su pramonės ryšių konsultantais, profesinėmis sąjungomis ir pramonės bei darbdavių asociacijomis. Absolventai taip pat turi potencialą pasiekti vyresniojo ir vykdomojo lygio pareigas, pavyzdžiui, žmogiškųjų išteklių direktorius, organizacijos plėtros direktorius, kompensacijų ir išmokų direktorius, darbo santykių direktorius, įdarbinimo vadovas, karjeros konsultantas, saugos ir gerovės koordinatorius.

Programos struktūra

Kursai, kuriuos reikia ištirti

 • Pagrindiniai kursai (8 vienetai)
 • 1 x 8 vienetų pagrindinis (8 vienetai)
 • plius 2 x 4 vienetai nepilnamečiai (8 vienetai)
 • arba 1 x 4 vienetų nepilnametis ir 4 patvirtinti kursai

Kiek tai kainuos?

Šios programos apytikslės metinės išlaidos 1 už pirmuosius studijų metus (8 vienetai) yra šios:

Studijų režimas / kaina

 • Sandraugos parama: 10944 AUD
 • Mokestis už visą šalies mokestį: 19040 AUD

Paskola, padedanti jums sumokėti mokesčius

Jums gali tekti mokėti savo kursų (dalykinius) mokesčius iš anksto. HECS-HELP ir FEE-HELP leidžia atidėti mokesčius, kol jūsų pajamos pasieks tam tikrą lygį.

Jūs taip pat galite gauti Centrelink finansinę paramą.

Stipendijos ir finansinė pagalba

Galite kreiptis dėl stipendijų, kad padėtumėte studijų išlaidoms.

Patekimo reikalavimai

 • Objekto išankstinė sąlyga: anglų (4, SA) arba lygiavertis
 • Matematika A (4, SA) yra prielaida.

Anglų kalbos reikalavimai

Jūs privalote atitikti atitinkamus anglų kalbos reikalavimus. Ši programa reikalauja ne mažiau kaip IELTS 6.0 ar lygiavertės.

Jei neatitinkate anglų kalbos reikalavimų, galite kreiptis dėl universiteto patvirtintos anglų kalbos programos.

Priėmimo Pathways

Iš kitų numeris Pathways taip pat galima, jei nebuvo galima anksčiau studijuoti ar neatitinka atvykimo reikalavimus į savo programą interesų.

* Papildoma informacija apie priėmimą

Pakoreguotas pasirinkimo lygis yra papildomų eilučių derinimo rezultatas, taikant specialias atvykimo schemas.

Specialios atvykimo schemos gali padėti jums patekti į pasirinktą programą, padidindami savo atrankos lygį, tam tikromis aplinkybėmis paskirstydami papildomas pareigas.

Kaip taikyti

Uždarymo datos

Taikymas tiesiogiai USQ:

 • 2018 m. Sausio 3 d. - paraiškos uždaromos lapkričio 5 d., O trečiasis semestras prasideda 2018 m. Lapkričio 19 d., Pirmadienį.
 • 2019 m. Pusmetį - paraiškos uždaromos vasario 18 d., O pirmąjį semestrą prasideda pirmadienis, vasario 25 d., 2019 m. Vasario 25 d.
 • 2019 m. Sausio 2 d. - paraiškos uždarytos liepos 1 d. Pirmadienį, o 2 semestras prasideda 2019 m. Liepos 15 d., Pirmadienį.

Jei prašote per QTAC, turėsite patikrinti QTAC uždarymo datas.

Kreditas už ankstesnį studijų ar darbo patirtį

Galite gauti kreditą, jei anksčiau studijote ar turėjote atitinkamą darbo patirtį. Tai padės sumažinti kursų, kuriuos turėsite mokytis, skaičių, kad baigtumėte programą.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2018

Apie mokyklą

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ studen ... Skaityti daugiau

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ students enjoy small class-sizes, collaborative learning spaces, and a suite of support services to enhance your study experience. With students from more than 80 countries and internationally accredited degrees and programs, you can choose to study on campus, external or online. Skaityti mažiau
Toowoomba , Springfildas , Brisbenas , Australija internete + 3 Daugiau Mažiau