Verslo ir vadybos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Verslo ir vadybos laipsnis yra griežta studijų programa, skirta organizacijų tikslams ir veiklai bei su ja susijusiai pasaulinei verslo aplinkai. Be šio akademinio dėmesio, taip pat yra svarbių praktinių elementų, skirtų jūsų supratimui apie vaidmenis, lūkesčius ir įgūdžius, reikalingus jūsų pasirinktoms darbo sritims atlikti.

Šis laipsnis prasideda administravimo įžanga ir santykiu tarp organizacijų ir visuomenės apskritai. Visi klausimai susiję su technologijomis, etika ir aplinka, taip pat apima ekonomiką, statistiką ir apskaitą. Antrus metus pagrindinis dėmesys skiriamas organizacijų funkcinėms operacijoms, o paskutiniaisiais metais šis tyrimas integruojamas į strateginį valdymo modulį. Kartu su daugybe pasirinkimo galimybių visais etapais, jūs taip pat galite užbaigti disertaciją ar praktinį verslo projektą per paskutinius metus.

Jei pageidaujama, studentai gali nuspręsti praleisti metus užsienyje ar per metus pramonėje ir toliau didinti jų įsidarbinimo galimybes. Jokio ankstesnio verslo tyrimo nereikia ar manoma.

Programos struktūra

Tikslūs ateinančių metų turimi moduliai gali skirtis priklausomai nuo personalo prieinamumo ir mokslinių tyrimų interesų, naujų studijų temų, tvarkaraščio sudarymo ir studentų poreikio.

Pasirinkimo modulius galite naudoti tol, kol bus įvykdytos visos būtinos sąlygos, jei tvarkaraštis leidžia ir jei dar nesiėmėte nagrinėjamo modulio ar lygiaverčio modulio.

Mokymasis ir mokymasis

Mūsų bakalauro studijų programose naudojami įvairūs mokymo metodai, įskaitant paskaitas, seminarus ir vadovėlius.

Paskaitos

Vienos ar dviejų valandų paskaitos atliekamos kartą per savaitę kiekvienam moduliui. Paskaitų tikslas - suteikti jums informacijos apie idėjas, kurios yra svarbios moduliui, ir padėti jums suprasti sudėtingas idėjas. Daugelis paskaitų dėstomų dalykų yra prieinami jums elektroniniu būdu, kad būtų galima pridėti pastabų, kurias jūs skaitote paskaitoje. Paskaitas teikia įvairūs darbuotojai, įskaitant pagrindinius profesorius, kurie savo naujausius tyrimo rezultatus įtraukia į jūsų gautą mokymą. Svečių dėstytojai, įskaitant pramonės atstovus, taip pat prisideda prie kai kurių modulių.

Seminarai ir vadovėliai

Seminarai ir vadovėliai vyksta kas savaitę ar kas savaitę kiekvieno modulio metu. Jie apima išsamų tyrinėjimų, aptartų paskaitose, taip pat suteikiant jums galimybę aptarti įvairias sąvokas ir teorijas bei gauti atsiliepimus apie jūsų rašytines užduotis. Kai kuriuose moduliuose nėra samouczków, o kiti per pastaruosius metus dėsto tik vadovėliai.

Studijų valandos

Tikslinės kontaktinės valandos, sudarytos iš paskaitų, seminarų ir vadovėlių, skiriasi programų trukmė ir tarp programų, kurios vidutiniškai trunka nuo 11 iki 14 valandų. Be to, jūs turėsite baigti vidutiniškai 20-25 valandų savarankiško ar grupinio tyrimo per savaitę.

Vertinimas

Moduliai vertinami naudojant grupinį darbą, kursinį darbą, projekto darbą ir egzaminus; kiekvieno komponento svoris priklauso nuo modulio akademinių reikalavimų. Kursinių darbų užduotys paprastai yra nuo 2500 iki 6000 žodžių, o egzaminai paprastai vyksta modulio pabaigoje, sausio ir gegužės / birželio mėn.

Norėdami pereiti į antrus metus, turite išlaikyti savo pirmųjų metų įvertinimus. Yra numatyta, kad studentai gali būti nukreipiami į egzaminus rugpjūčio / rugsėjo mėnesiais, jei bet kuriais metais neišlaiko jokio egzamino. Laipsnių klasifikacija suteikiama remiantis įvertinimų rezultatais antrųjų ir paskutiniųjų metų pabaigoje.

Įvažiavimo reikalavimai 2020 m

Tipiškas pasiūlymas

AAA | IB: 36 | BTEC: DDD

Reikalingi dalykai

GCSE matematika, būtiniausia B arba 5 laipsnio, arba GCE AL / AS matematika, grynoji ar tolesnė matematika; GCSE anglų kalbos klasė B arba 5.

Papildomi atrankos kriterijai

Mes ieškome aukštos kvalifikacijos studentų, kurie nuoširdžiai domėtųsi ir susižavėtų šia tema.

Be aukščiau išvardytų specifinių reikalavimų, mes ieškome puikių A lygio * rezultatų / prognozių ir, vykdydami holistinį programos vertinimą, galime atsižvelgti į rezultatus, susijusius su GCSE * ir AS lygiais *.

* Bus atsižvelgiama į lygiavertes kvalifikacijas.

Tarptautiniai studentai

Tarptautiniai studentai turėtų patikrinti mūsų anglų kalbos reikalavimus.

Jei jūsų akademinė kvalifikacija ar anglų kalbos įgūdžiai neatitinka mūsų stojimo reikalavimų, mūsų INTO Ekseterio universiteto centras siūlo daugybę kursų, kurie padės pasiekti reikiamus kalbos ir akademinius standartus.

Karjera

Verslo dalyko laipsnis padės išsiugdyti įvairius įgyjamus įgūdžius, tokius kaip analitinis problemų sprendimas, komandinis darbas, tyrimai, informacijos organizavimas ir perdavimas. Dauguma verslo mokyklos absolventų siekia karjeros finansų, bankininkystės ar vadybos srityse tiek komerciniame, tiek viešajame sektoriuose. Ekseteryje lankosi daugybė šių sektorių absolventų, priimančių į darbą studentus. Kai kurie mūsų absolventai labiau domina savo studijas siekdami aukštesnio laipsnio, dažnai čia, Ekseteryje.

Jūsų įgūdžių ir karjeros perspektyvų kūrimas

University of Exeter Business School teikia įvairius paramą, kad padėtų jums sukurti darbdaviams patinkančius įgūdžius.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2019

Apie mokyklą

The University of Exeter, in the south-west of the UK, is one of the top universities in the world. Our two locations in Exeter and Cornwall offer beautiful campuses in vibrant communities and are ide ... Skaityti daugiau

The University of Exeter, in the south-west of the UK, is one of the top universities in the world. Our two locations in Exeter and Cornwall offer beautiful campuses in vibrant communities and are ideal environments in which to study and live. Skaityti mažiau