Verslo ir verslo plėtros bakalauras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

BA (Hons) verslo ir verslo plėtros laipsnis Lincoln yra skirtas studentams, norintiems sužinoti apie verslo vadybą ir teoriją, kuriant savo verslą palaikančioje ir profesinėje aplinkoje.

Šis kursas suteikia galimybę studijuoti verslo teisę, etišką ir socialiai atsakingą verslumą, verslo ir veiklos valdymo principus, e. Verslą ir rinkodarą, ir skatina mokinius praktikoje įgyvendinti struktūrinę teorinės stipendijos programą.

Studentų verslo steigimas bus įkurtas universiteto verslo inkubacijos centre „Sparkhouse“, kuris suteikia kūrybinę ir profesinę aplinką studentams dirbti kartu su panašiai mąstančiais asmenimis. „Sparkhouse“ verslo inkubacijos komanda siūlo specializuotas paslaugas, įskaitant įvairias praktinio mokymo ir plėtros galimybes, padedančias studentams padėti augti ir plėtoti savo ankstyvuosius metus.

Studentai prisijungia prie „Lincoln International Business School“ su galimybe naudotis savo verslo tinklais ir akademikais, kurie specializuojasi mažų įmonių ir tvaraus verslumo tyrimuose. Yra galimybių pasinaudoti mentorystės paslaugomis iš mokyklos patariamosios tarybos narių ir miesto verslo bendruomenės.

Kaip tu studijuojate

Iš pradžių studentai turi galimybę mokytis smulkaus verslo plėtros pagrindų etikos ir verslo kontekste. Jie raginami dirbti kūrybiškai ir strategiškai, kad patys arba su kolegų grupe galėtų parengti verslo planą.

Antraisiais metais studentai pradeda valdyti savo verslą iš „Sparkhouse“. Antrasis ir paskutinis metų studentai gali rinktis iš neprivalomų modulių, kad galėtų sutelkti dėmesį į ypatingos svarbos sritis ir tikimasi, kad jie praleis ne mažiau kaip dvi dienas per savaitę savo verslą. Be to, studentai gali būti kviečiami prisijungti prie neprivalomų lauko ekskursijų, kurios gali turėti papildomų išlaidų.

Susisiekimo valandos ir skaitymas laipsniui

Šios programos studentai mokosi iš akademinio personalo, kuris dažnai užsiima pasauline ar tarptautiniu mastu puikiu tyrimu ar profesine praktika. Kontaktinis laikas gali būti seminarų, praktinių užsiėmimų, seminarų ar paskaitų metu ir gali skirtis nuo modulio iki modulio ir nuo mokslo metų iki metų. Pamokų sesijos ir projektų priežiūra gali būti viena su vienu dalyvavimu ar mažų grupių sesijomis. Kai kurie kursai suteikia galimybę dalyvauti išoriniuose vizituose ir lauko darbuose.

Vis dėlto studentai skaito laipsnį, o tai reiškia, kad, be numatytų kontaktinių valandų, studentai privalo dalyvauti savarankiškame tyrime. Tai leidžia jums skaityti aplink temą ir pasirengti paskaitoms ir seminarams per platesnį skaitymą arba užbaigti tolesnes užduotis, pvz., Užduotis ar peržiūrą. Kaip bendras vadovas, University of Lincoln studentų reikalaujamų savarankiškų studijų suma yra ta, kad kiekvienos klasės valandą tikimasi išleisti bent dvi ar tris valandas savarankiškame tyrime.

Kaip vertinate

Pirmaisiais metais vertinimas yra 63% kursinių darbų, 15% praktinių egzaminų ir 22% rašytinių egzaminų. Antraisiais metais tai yra 62% kursinių darbų, 6% praktinių egzaminų ir 32% egzaminų raštuose. Trečiaisiais metais tai yra 74% kursinių darbų, 10% praktinių egzaminų ir 16% egzaminų raštuose.

Šio kurso metu naudojami įvairūs vertinimo metodai, įskaitant esė, egzaminus, žodinius pranešimus ir praktinius darbus. Mokinių vertinimas šiame kurse gali skirtis kiekvienam moduliui. University of Lincoln politika yra užtikrinti, kad darbuotojai nedelsdami grąžintų studentams vertinimus.

funkcijos

Studentas kaip gamintojas

Studentas kaip gamintojas yra mokymo ir mokymosi modelis, skatinantis akademikų ir bakalauro studentus bendradarbiauti mokslinių tyrimų veikloje. Tai programa, skirta mokytis per darbą.

"Studentų kaip gamintojų" iniciatyva buvo įvertinta QAA mūsų 2012 m. Apžvalgoje ir yra vienas iš mokymų ir mokymosi savybių, dėl kurių "Lincoln" patirtis yra unikali.

Patekimo reikalavimai

  • GCE Išplėstiniai lygiai: BCC
  • Tarptautinis bakalauro laipsnis: 28 taškai
  • BTEC Extended Diploma: Distinction, Merit, Merit
  • Galimybė įgyti aukštąjį mokslą Diplomas: 45 lygio 3 kreditai, kurių bent 104 UCAS tarifo taškai

Pareiškėjams taip pat reikės mažiausiai trijų GCSE kursų 4 (C) ar aukštesnės kategorijos, kuriose turi būti anglų kalbos ir matematikos. Gali būti laikoma lygiavertė 2 lygio kvalifikacija.

ES ir tarptautiniai studentai, kurių pirmoji kalba nėra anglų, reikės anglų kalbos IELTS 6.0, ne mažiau kaip 5,5 kiekviename elemente arba lygiaverčiame http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

Universitetas priima įvairias kvalifikacijas kaip pagrindą įvažiuoti ir apsvarstys kandidatus, kurie turi įvairių kvalifikacijų.

Mes taip pat laikomės pareiškėjų, turinčių plačią ir atitinkamą darbo patirtį, ir suteiksime ypatingą individualų dėmesį tiems, kurie neatitinka standarto įstojimo kvalifikacijos.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Skaityti mažiau