Verslo studijų bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Misija

Verslo studijų srities misija, susijusi su bakalauro studijų programomis, yra pirmaujanti Egipto aukštojo mokslo vadybos mokytoja.

Skirtingos programos ypatybės

BUE teikia savo programas pagal britų švietimo filosofiją, nes šią programą patvirtina pagrindiniai britų universitetai, suteikiantys absolventams JK laipsnį, akredituotą JK universiteto. Tai lemia programas, kuriose daugiausia dėmesio skiriama studentui, o ne tiems, kurie pateikia medžiagą. Jungtinės Karalystės programų absolventai paprastai demonstruoja:

  • gebėjimas kūrybiškai mąstyti ir spręsti problemas;
  • aukšto lygio pagrindiniai ir perkeliami įgūdžių rinkiniai;
  • gebėjimas savarankiškai išlaikyti aukštą profesionalumo ir dalyko kompetencijos lygį;
  • techninė kompetencija;
  • sugebėjimas konceptualizuoti problemas aukšto lygio (ty pamatyti bendrą vaizdą);
  • kruopšti ir etiška darbo praktika; ir
  • gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek kaip komandos dalis.

Be to, ši programa yra pristatoma tiek vietiniame, tiek JK kontekste, suteikiant studentams galimybę susipažinti su nacionalinėmis ir tarptautinėmis perspektyvomis daugelyje profesinio gyvenimo aspektų. Tai apima valdymo metodus, verslo kultūrą, teisines sistemas ir standartus.106987_libraryinside.png

Programos tikslai

1. Parengti aukštos kvalifikacijos absolventus, turinčius žinių, įgūdžių ir supratimą, kad būtų veiksminga ir vertinga karjera įvairiose valdymo situacijose, susijusiose su verslo administravimu.

2. Sukurti žinias, sąvokas ir įgūdžius pagrindiniuose verslo ir vadybos akademinėse disciplinose bei gebėjimą jas integruoti ir pritaikyti verslo kontekstuose, kad būtų sukurtas tvirtas pagrindas praktikai, studijoms ir mokymams pasirinktoje absolventų profesijoje arba valdymo specialybėje.

3. Suteikti studentams gilų supratimą apie pagrindines valdymo funkcijas ir sritis, įskaitant rinkodarą, informacines technologijas, žmogiškuosius išteklius, tarptautinį verslą, verslumą ir tvarumą bei finansavimą veiklos ir strateginiu lygiu.

4. Sukurti studentų analitinius, vadovavimo ir pagrindinius įgūdžius, kurie leistų jiems įgyti užimtumo ar savarankiško darbo įvairiose profesijose ir (arba) suteikti jiems tvirtą pagrindą tolesniam studijoms ir mokymui pasirinktoje jų profesinės ar valdymo specialybė.

5. Suteikti kvalifikuotų absolventų, kurie sugeba patenkinti ateities iššūkius, aprūpinimą tinkamais valdymo, profesiniais ir asmeniniais įgūdžiais.

6. Pritraukti aukštos kvalifikacijos studentus iš įvairių išsilavinimo, daugiausia dėmesio skiriant IGCSE mokyklos absolventams.

7. Skatinti studento sunkų darbą, entuziazmą ir savęs motyvaciją, teigiamą požiūrį į pokyčius, meistriškumo siekį, viziją ir teigiamą požiūrį į būsimus pokyčius ir atvirumą naujoms idėjoms.

8. Sukurti kritinio mąstymo metodus, reikalingus valdymo problemoms spręsti visais organizacijos lygmenimis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

BUE is Egypt’s major university delivering British Higher Education with students graduating with both Egyptian and UK degrees. It is the largest face-to-face provision of British Transnational Higher ... Skaityti daugiau

BUE is Egypt’s major university delivering British Higher Education with students graduating with both Egyptian and UK degrees. It is the largest face-to-face provision of British Transnational Higher Education in the Middle East, leading in Educational Quality, the Student Experience, and Research and Enterprise. Skaityti mažiau