Verslo vadybos bakalauro laipsnis - tarptautinis verslas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Verslo vadyba (tarptautinis verslas) yra trejų metų anglų kalbos studijų programa, kuri rengia pasaulinio masto studentus karjerai tarptautiniame versle.

Tai suteikia studentams galimybę studijuoti tarptautinėje klasėje, kai 40 proc. Studentų įstoja į programą iš užsienio. Dėstytojai yra vienodai įvairūs, o pagal savo pramonės žinias sužinosite, kaip pritaikyti savo teorines žinias per praktinius pratimus, atvejus ir komandos užduotis.

Jūs atrasite etikos verslo praktikos ir tvarumo principus bei plėtoti savo profesinius gebėjimus ir kultūrinį supratimą, pasirengtą pasaulinei darbo vietai. Šis kursas taip pat yra magistro programos spyruoklė.

Trumpas laipsnis

Pirma, jūs sutelkti dėmesį į tarptautinio verslo valdymo pagrindus - apskaitos, rinkodaros, operacijų ir prekybos teisės.

Tada jūs susidursite su operacine rinkodara ir pardavimais, tiekimo grandine, sąnaudų apskaita ir tarptautine HR.

Jūs taip pat dirbsite kaip komanda, kuri projektui valdys savaitę vykusią mokslinių tyrimų kelionę užsienyje. Kelionių centrai - Toyko, Kopenhaga ir Kuala Lumpūras.

Iki paskutiniųjų metų turėsite tvirtą supratimą apie tarptautinio verslo galimybes. Jūs sukursite savo asmeninį profilį, pasirinksite pasirenkamuosius dalykus ir baigsite savo disertaciją.

Mes dirbame tarptautinėje kompanijoje tris mėnesius, kaip dalį mūsų stažuotės programos - suteikiant jums realią supratimą apie dinamišką darbo aplinką. Viskas, ką išmokote kursu, yra pasiruošimas šiam žingsniui į verslo pasaulį. "Credit Suisse", "Inbev", "KBC Bank" (Londono filialas) ir "Philips Lighting BV" yra tik dalis korporacijų, kuriose studentai praleido stažuotes.

Galutinio amžiaus studentai taip pat gali prisijungti prie mūsų mainų programos ir studijuoti viename iš mūsų partnerių universitetų užsienyje - pavyzdžiui, Austrijoje, Čilėje, Prancūzijoje, Kazachstane, Šveicarijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Studijuokite Antverpene, Belgijoje

  • Pagrindinis antras pagal dydį Europos uostas, Antverpenas yra pagrindinis pasaulinės tiekimo grandinės elementas ir siūlo verslo studentams daugybę mokymosi galimybių
  • Veiksmingas mokymosi miestas, kuriame mokosi daugiau nei 44 000 dieninių studijų
  • Pasaulio deimanto sostinė, klestinanti mados industrija ir pasaulinio garso meno paveldas
  • Briuselis, Paryžius, Londonas ir Amsterdamas yra lengvai pasiekiami traukiniu.

Mokestis už mokslą

Studijų mokestis už 2019-2020 mokslo metus yra toks:

  • Ne EEA studentai: 6112,80 EUR
  • EAA studentai : 938,80 EUR

Kalbos reikalavimai

Programa mokoma anglų kalba, todėl studentai turi turėti gerą anglų kalbos mokėjimo lygį. Atkreipkite dėmesį, kad jums gali reikėti anglų kalbos sertifikato, pavyzdžiui, IELTS: 6.0 arba TOEFL iBT: 87.

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

  • Ne EEE studentai: 2019 m. Gegužės 15 d
  • EAA studentai (be IELTS: 6.0 arba TOEFL iBT: 87 pažymėjimas): 2019 birželio 12 d

Norėdami gauti išsamią informaciją apie programą, informaciją apie programą ir gaires, apsilankykite KdG svetainėje https: / / www. KdG .be / lt / business-management-international-business

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Karel de Grote University College has more than 12,000 enrolled students and employs about 1,000 staff members.

Karel de Grote University College has more than 12,000 enrolled students and employs about 1,000 staff members. Skaityti mažiau