Verslo vadybos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Verslas Dievo šlovei

Sužinokite, kaip jūsų krikščioniška pasaulėžiūra formuoja jūsų elgesį rinkoje.

Susipažinkite su vietos verslo lyderiais

Versle palaikykite dialogą su krikščionimis ir mokykitės iš jų.

Pasiruoškite aptarnavimui visame pasaulyje

Nesvarbu, ar tarnaujate administracijoje, kultūrų kultūroje ar tradiciniame versle, šis laipsnis turi jums reikalingą mokymą.

„Boyce“ jūs gausite stiprų biblinį ir teologinį išsilavinimą, kuris yra pagrindas bet kuriai studijų sričiai ir visam gyvenimui. Be to, turėdami tvirtą verslo išsilavinimą, kurį jums suteikia mūsų programa, studentas gali padaryti realų poveikį pasaulyje. “
Davidas Boschas, verslo administravimo docentas

Mokymosi rezultatai

 1. Studentai gebės pademonstruoti Biblijos žinias, interpretuoti Rašto originalią prasmę ir pritaikyti Raštą šiuolaikinėms situacijoms.
 2. Studentai gebės integruoti sisteminę ir istorinę teologiją į didesnę biblinę struktūrą.
 3. Studentai gebės konceptualiai ir praktiškai pademonstruoti biblinę pasaulėžiūrą profesinėje verslo administravimo srityje.
 4. Studentai gebės paaiškinti holistinę verslo kaip misijos sampratą pagrindinių verslo sampratų atžvilgiu.
 5. Studentai atpažins ir prisimins svarbiausias apskaitos, ekonomikos, vadybos, rinkodaros, etikos ir finansų problemas, taip pat tarptautinio verslo problemas.

Studijų programa

Verslo administravimo studentai gali pasirinkti vieną iš trijų aspektų:

Verslumo valdymo akcentas paruoš jus mažiems vadybos darbams

Ne pelno siekiantis valdymas padės paruošti vadovaujančius vaidmenis ne pelno siekiančiose organizacijose, tokiose kaip bažnyčios, reljefas

Finansinis

Dėmesys „Global Management“ suteikia jums semestro trukmės studijų užsienyje programą, kurioje jūs dirbate ir gyvenate užsienyje su komanda, kuri vykdo verslą ar organizaciją, tuo pačiu vykdydama tarpkultūrinę tarnybą.

Priėmimo reikalavimai

 1. Klebono / bažnyčios rekomendacijų forma
  Užpildžius internetinę paraišką, rekomendacijų formos siunčiamos el. Paštu tiems, kuriuos, kaip jūs nurodėte, turėtų gauti.
  Šeimos nariai gali neužpildyti rekomendacijos formos. Patarėjai turi būti pažinę pareiškėją mažiausiai vienerius metus. Jei dėl kokių nors priežasčių rekomendacijos neatspindi tinkamos įvairovės, Priėmimo tarnyba gali paprašyti papildomų rekomendacijų.
 2. Dvasinė autobiografija
  Užpildydami internetinę paraišką rasite vietos savo dvasinei autobiografijai įvesti. Dvasinė autobiografija yra spausdinta esė - ne ilgesnė kaip 500 žodžių -, kurioje užfiksuotas jūsų atsivertimas, glaustai išdėstyta Evangelija ir paaiškintos priežastys, kodėl pasirinkote Boyce College .
 3. Oficialūs nuorašai
  Būtina perrašyti iš visų švietimo įstaigų. Oficialūs vidurinės mokyklos nuorašai ar Bendrojo lygiavertiškumo diplomo (GED) testų balai yra būtini, nebent pareiškėjas turi daugiau kaip 24 kolegijų valandas po aukštojo mokslo baigimo kolegijoje (dvigubo priėmimo kursai neįskaičiuojami į šias 24 valandas). Pareiškėjai geriausia prašyti, kad nuorašai būtų tiesiogiai siunčiami iš jų mokyklos į pietų seminarijos priėmimo skyrių. Seminarija jokiu būdu nelaikys oficialiu nuorašo, pažymėto „Išduotas studentui“. Norėdami perkelti studentus, mes taip pat reikalaujame kitų kolegijų ir (arba) universitetų nuorašų.
 4. Paraiškos mokestis
  40 USD negrąžinamas paraiškos mokestis turi būti sumokėtas priėmimo biure prieš mokinio prašymo paketo apdorojimą.
 5. ACT / SAT / CLT balai
  Visi kandidatai (įskaitant studentus, kurie mokosi namuose) turi pateikti balus iš Scholastic Aptitude Test (SAT), American College Test (ACT) arba klasikinio mokymosi testo (CLT). Boyce College SAT kodas yra 3858, o ACT kodas - 5522. Pareiškėjai, kurie yra 24 ar vyresni arba praėjo 15 valandų (po vidurinės mokyklos) iš (a) regionų akredituotos kolegijos arba b) kolegijos, turinčios AABC akreditaciją ir išlaikę bent C vidurkį, neprivalo pateikti šių standartizuotų testų balų. (SAT, ACT ir CLT balai nėra naudojami kaip priėmimo į Boyce College bet naudojami siekiant padėti įvertinti studentų galimybes atlikti kolegijos lygio darbą.) Testų balai gali būti netaikomi 24 metų ir vyresniems kandidatams.
 6. Būsto paraiška
  Visi pareiškėjai (įskaitant interneto ir papildymo centrų kandidatus) privalo patvirtinti arba paneigti savo poreikį apgyvendinti miesteliu. Gyvenamosios vietos mieste apribojimai reikalauja, kad kuo anksčiau žinotume apie būsto poreikius. Ši nuoroda nuves jus į mūsų prašymą suteikti būstą.
 7. Pilietybės dokumentai
  Studentų, kurie nėra JAV piliečiai, imigracijos klasifikavimo dokumentai.

Mokymas ir mokesčiai

* Dėl pietų baptistų konvencijos dosnumo studentai, kurie yra pietų baptistų bažnyčių nariai, gauna didelę nuolaidą mokslui. „Boyce“ mokslas yra daugiau nei 20 000 USD mažesnis per metus nei vidutinis krikščionių kolegija. Studentams, priklausantiems SBC bažnyčioms, kiekviena klasė kainuoja 1 257 USD.

 • $ 419.00 už kredito valandą pietų baptistų studentams
 • 838,00 USD už kredito valandą ne pietų baptistų studentams
 • 447,00 USD studentų priėmimo ir studentų gyvenimo mokesčiai

Vidutinės semestro išlaidos: 10 357 USD

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Love God. Love Neighbor. Boyce College stands on the gospel and has since its founding. Our faculty's commitment to the Bible and to cultural engagement, along with our vibrant student life culture an ... Skaityti daugiau

Love God. Love Neighbor. Boyce College stands on the gospel and has since its founding. Our faculty's commitment to the Bible and to cultural engagement, along with our vibrant student life culture and academic programs, will equip students for faithfulness in all of life. Skaityti mažiau