Verslo vadybos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Jūsų ateitis: dabar atviras verslui

Verslas paliečia beveik kiekvieną šiuolaikinės visuomenės aspektą. Nuo mažmeninės prekybos iki tyrimų, konsultacijų dėl analizės, konsultacijų dėl reikalavimų laikymosi, verslo karjeros yra daugiau negu maitinimo kostiumai, vandens aušintuvai ir portfeliai - tai begalinis galimybės pasaulis, kuriame esate jūsų ateities generalinis direktorius.

Jūsų darbotvarkėje

Colby-Sawyer 's bakalauro laipsnį verslo administravimo turi penkias koncentracijas, kad padėtų jums blizgesį savo pageidaujamą kompetencijos sritį. Pasirinkite dėmesį į apskaitą ir finansus, bendrą verslą, valdymą, rinkodarą ar tvarų verslą.

Išnagrinėti organizacines struktūras, valdymą ir veiklą, taip pat sparčiai besikeičiančios aplinkos ekonominį poveikį ir globalizacijos svarbą. Išnagrinėkite naujų technologijų taikymą, geriausią komandinį darbą ir kaip sukurti sėkmingas pelno siekiančias įmones, taip pat etinius, humanistinius ir socialinius rūpesčius.

Kurkite įgūdžius ir pritaikykite žinias mažose klasėse, kurias vykdo profesoriai, turintys didelę patirtį apskaitos, finansų ir verslo srityse. Susipažinkite su ekonomika lauko patirtimi "Wall Street" ir valdydami fondą su "Student Investment" klubu. Padidinkite savo gyvenimo aprašymą savo pačių pasirinkta stažuotės, atvejo analizės, finansinės analizės ir modeliavimo. Partnerių su kitais verslo studentais verslumo projektus per Colby-Sawyer apdovanojimus laimėjusio "Enactus" skyriaus. Pademonstruokite savo žinių gilumą ir turtingumą per "Capstone" projektą, atliktą per jūsų vyresnius metus.

Verslo administravimo departamentas taip pat siūlo nepilnamečių verslo administravimą, kuris papildo bet kokią Colby-Sawyer studijų programą. Nepilnametis padės jums išplėsti savo karjeros galimybes ir įgyti darbo žinių apie svarbiausius verslo principus, nepriklausomai nuo jūsų pagrindinių.

Matavimo aukštyn

Jūsų akademinė ir karjeros sėkmė tiesiogiai susijusi su jūsų patirtimi Colby-Sawyer . Štai kodėl kolegija yra įsipareigojusi išlaikyti aukščiausią studentų mokymosi pasiekimų lygį. Be nuolatinio savęs vertinimo, Verslo administravimo departamentą tvirtina Verslo mokyklos ir programų akreditavimo taryba, užtikrinanti, kad " Colby-Sawyer " programos suteikia jums įgūdžių, kuriuos nori darbdaviai.

Pasižiūrėk pats

Investicijų valdymo klubas kasmet kartu su investicinio fondo valdymu, kurio vertė yra daugiau nei 400 000 USD, keliauja į įtakingas finansines institucijas Niujorke, įskaitant "NASDAQ", atidarymo varpą, "Niujorko vertybinių popierių biržą" ir Federalinį rezervų banką. Atėjo laikas pasimėgauti ir pasimėgauti miestu.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Colby-Sawyer is a dynamic and innovative liberal arts and sciences college located in the scenic Lake Sunapee Region of central New Hampshire. During their college careers, 100 percent of our students ... Skaityti daugiau

Colby-Sawyer is a dynamic and innovative liberal arts and sciences college located in the scenic Lake Sunapee Region of central New Hampshire. During their college careers, 100 percent of our students participate in one or more internships in their fields of study. They also create Learning Portfolios, in which they demonstrate their ongoing progress and achievement. All of our students conclude their senior year with a Capstone project, in which they develop and demonstrate a deeper body of knowledge in their academic major. Skaityti mažiau