Veterinarijos medicinos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Fakultetas, kurio kvadratinis plotas yra 18 000 metrų, ir įrengta plačiausia gyvūnų ligoninė Pietryčių Azijoje. IPB University Veterinarinės medicinos IPB University (FKH-IPB) remia bakalauro, profesinio, magistro ir tęstinio mokymo programas įvairiose veterinarinės medicinos srityse. Bakalauro ir profesijos mokymo programa, pagrįsta kompetencija, kurią nacionaliniu mastu organizavo ir nustatė FKH Indonesia ir Indonezijos veterinarijos asociacija (PDHI). FKH IPB mokymo programa taip pat parengta atsižvelgiant į Indonezijos nacionalinę kompetencijų sąrangą, atitinkančią FKH IPB absolvento tinkamumą dirbti ir tęsti studijas užsienyje.

Užimtumas

Veterinarijos absolventų ir veterinarijos gydytojų užimtumas yra labai įvairus. Šis užimtumas plėsis kartu su ekonomikos augimu ir visuomenės gyvenimo būdo gerinimu. Šiuo metu FKH IPB absolventas dirbo keliose srityse, tarp jų:

 • Veterinarijos praktika, neatsižvelgiant į tai, ar dideliame mieste, ar kaime - nepriklausoma veterinarijos gydytoja.
 • Tyrėjas, konsultantas ir dėstytojas įvairiose valstybinėse institucijose ir privačiose srityse.
 • Civilinės valdžios darbuotojai įvairiose vyriausybės institucijose, tiek centrinėje, tiek vietinėje.
 • Privačios įmonės, ypač gyvulininkystės, susijusios su gyvulininkystės produktų perdirbimu, ir maisto bei gėrimų įmonės.
 • Verslininkas gyvulininkystės agroverslo, susijusio su žaliavų gamybos pramone, produktais ir įvairiomis gyvulininkystės prekėmis, verslininkas.
 • Policija ir armija.
 • Nevyriausybinė organizacija (NVO), susijusi su profesija ir visuomenės įgalinimu.

Fakulteto miestelis

Bogoro mieste yra Veterinarijos fakulteto universiteto miestelis. Artimiausia traukinių stotis yra Bogoro stotis. Su patogiu susisiekimu su kaimyniniais miestais, miestelis yra tik 60 minučių nuo Džakartos, važiuojant priemiestiniu keliu, todėl studentams patogu važiuoti į darbą iš miesto. Turtinga gamtinė aplinka suteikia studentams idealią aplinką studijoms.

Vizija

Būti puikia aukštojo mokslo įstaiga, susijusia su mokslo, technologijų ir žmogiškųjų išteklių plėtra veterinarijos medicinos mokslų ir biomedicinos srityje regioniniu ir tarptautiniu lygmenimis.

Misija

 • Vykdyti veterinarinį ir biomedicininį švietimą atsižvelgiant į esamus ir būsimus poreikius.
 • Remti tvarų gyvulininkystės vystymąsi gyvūnų, žmonių ir aplinkos sveikatos srityje.
 • Pagerinti visuomenės gyvenimo lygį gerinant gyvūnų ir gyvulių sveikatą.

Nacionalinio kompetencijos testo vidutinis balas

Aukščiausias visų Indonezijos veterinarijos fakulteto absolventų (veterinarijos gydytojo dr.) Valstybinio kompetencijos testo vidurkis nuo 2012 m. - absolventų išlaikymo lygis 2016 m. Siekė 100%.

Įranga

Kiti įrenginiai, palaikantys FVM IPB, apima 18 000 m2 ploto ketvirtojo aukšto pastatą, Reprodukcinės reabilitacijos skyrių (URR), Vakcinų ir biologinių medžiagų gamybos padalinį, Gyvūnų laboratorijos ir tyrimų skyrių (UPHL), Mėsos patikrinimo skyrių, Integruotą laboratorijos skyrių. Papildomos patalpos yra biblioteka, kavinė, absolventų parduotuvė, studentų elektroninis kompiuteris (skaičiavimo skyrius) ir studentų veiklos centras. Tai sukuria palankią atmosferą palaikant ugdymo procesą.

Integruota laboratorija

Integruotoje laboratorijoje yra įranga / įrenginiai, palaikantys mikrobiologijos tyrimus iki molekulinio lygio, kuriais gali naudotis bakalauro ir magistrantūros studentai.

Integruotos laboratorijos patalpose yra šaldymo-džiovinimo, ultracentrifugos, spektrofotometrai, giluminis šaldiklis, elektroforezė, SDS puslapis, FPLC, PGR, transiluminatorius, ELISA skaitytuvas ir „Instron Warner-Brätzler“ žirklės, kurios gali būti optimaliai naudojamos tyrimams.

Integruotos laboratorijos teikiamos paslaugos

 • Bakteriologinis tyrimas: TPC, koliforma ir kt
 • Serologinis tyrimas: HI AI, HI ND, ELISA IB, ELISA IBD
 • Viruso išskyrimas ir identifikavimas
 • Molekulinis tyrimas naudojant PGR ir realaus laiko PGR
 • Specifinių antikūnų gamyba

130438_5ee5dc414f4fad0bffd8992cc02f3e7a1338d8f852547949722979d69444_1280.jpg12019 / „Pixabay“

Trys fakulteto skyriai

Nuo 2005 m. FVM IPB turi tris departamentus, ty Anatomijos fiziologijos ir farmakologijos (AFF), Gyvūnų ligų ir veterinarinės visuomenės sveikatos (IPHK) bei Klinikos, reprodukcijos ir patologijos (KRP) skyrius.

Anatomijos fiziologijos ir farmakologijos katedra

Tapti pirmaujančia mokslo ir technologijų plėtros katedra veterinarijos anatomijos, histologijos ir embriologijos, fiziologijos, farmakologijos ir toksikologijos srityse.

Anatomijos fiziologijos ir farmakologijos katedra yra padalinta į tris skyrius:

 1. Anatomijos histologijos skyrius
 2. Fiziologijos skyrius
 3. Farmakologijos ir toksikologijos skyrius

Klinikų dauginimosi ir patologijos skyrius

Tapti vadovaujančiu mokslo ir technologijų plėtros padaliniu klinikinės diagnostikos, vidaus ligų, veterinarinės chirurgijos, radiologijos, gyvūnų dauginimosi ir patologijos srityse. Klinikų dauginimosi ir patologijos katedra yra padalinta į tris skyrius:

 1. Farmacijos vidaus ligų skyrius
 2. Chirurgijos ir radiologijos skyrius
 3. Reprodukcijos ir akušerijos skyrius 4. Patologijos skyrius

Gyvūnų ligų ir veterinarinės visuomenės sveikatos departamentas

Tapti vadovaujančiu mokslo ir technologijų plėtros departamentu mikrobiologijos, parazitologijos, imunologijos, epidemiologijos ir visuomenės veterinarinės sveikatos (gyvūninės kilmės maisto higienos, sanitarinės ir zoonozės) srityse, siekiant kontroliuoti gyvūnų ligas, gerinti kokybę gyvūnų sveikatos, aplinkos ir visuomenės.

Gyvūnų ligų ir veterinarijos visuomenės sveikatos departamentas yra padalintas į tris skyrius:

 1. Visuomenės sveikatos priežiūros skyrius
 2. Medicinos mikrobiologijos skyrius
 3. Parazitologijos ir entomologijos skyrius

Bakalauro ir veterinarijos profesijų mokymo programa

Programa FVM IPB yra padalinta į dvi programas, ty bakalauro programą (8 semestrai, 158 kreditai) su veterinarijos mokslų bakalauro laipsniu (Sarjana Kedokteran Hewan) ir veterinarijos profesijos mokymo programą (18 mėnesių, 37 kreditai) su laipsniu. „Veterinarinės medicinos gydytojas“ (Dokter Hewan). Programa įgyvendinama pagal ugdymo programą: ikiklinikiniai, paraklinikiniai ir klinikiniai dalykai. Taikydami šį metodą, studentai supras, kad visada tobulinami veterinarijos mokslai ir technologijos.

Mokymo programa teikiama abiem būdais, ty pamoka klasėje ir į studentą orientuotas mokymasis. Didžioji dalis bakalauro programos dalykų yra pristatomi pamokslinėje klasėje, tačiau praktiniai, lauko darbai ir klinikiniai dalykai pristatomi naudojant į studentą orientuotą mokymosi metodą. Kita vertus, visi veterinarijos profesijos mokymo programos dalykai pristatomi naudojant į studentą orientuotą mokymąsi, siekiant paskatinti juos mokytis visą gyvenimą.

Užklasinė

FVM IPB yra keturi studentų klubai, turintys specifinių interesų (naminių ir vandens gyvūnų, naminių paukščių, atrajotojų ir laukinių gyvūnų), kurie palengvina studentų mokymąsi ir atskleidžia juos kiekvienoje konkrečioje veterinarijos srityje. FVM IPB taip pat teikia nuolatinę veterinarijos gydytojų tęstinio mokymo programą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

IPB University is a higher education institution that produces innovations with a nationally and internationally acknowledged quality. For ten years straight (2008-2018), IPB has the most innovation c ... Skaityti daugiau

IPB University is a higher education institution that produces innovations with a nationally and internationally acknowledged quality. For ten years straight (2008-2018), IPB has the most innovation compared to other universities in Indonesia base on appraisement from the Business Innovation Center – Ministry of Research, Technology, and Higher Education of Indonesia in Indonesia’s Most Prospective Innovation. Skaityti mažiau
Dramaga , Bogor , Bogor , Bogor , Bogor + 4 Daugiau Mažiau