Viešųjų reikalų ir politikos valdymo bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos santrauka

Viešosios politikos įtaka mūsų visuomenėje. Jis veikia oro, kurį kvėpuojame, kokybę ir geriamąjį vandenį. Tai daro įtaką gerovei ir skurdo mastui, taip pat galimybei gauti išsilavinimą ir medicininę priežiūrą. Jis formuoja technologinių pokyčių poveikį ir tempą. Jis nustato mūsų pareigūnų pareigas ir įgaliojimus namuose ir užsienyje. Tai daro įtaką technologinių pokyčių tempui, mūsų teisių pasiekimui ir praktinei prasmei bei skurdo mastui. Būdamas viešųjų reikalų ir politikos vadybos bakalauro (BPAPM) studentu, išnagrinėsite įvairias problemas, su kuriomis šiandien susiduria visuomenė, taip pat institucinius iššūkius, taip pat ugdykite reikiamus įgūdžius ir žinias, kad juos būtų galima spręsti.

BPAPM tai daro per mokymo programą, kurioje derinamas tarpdisciplininis pilietinių institucijų ir procesų tyrimas su griežtu viešosios tvarkos tyrimu. Politikos mokslų, ekonomikos, teisės, komunikacijos ir istorijos kursų pasirinkimas derinamas su išskirtiniais viešosios politikos kursais. Kartu šie kursai suteiks jums išsamų supratimą apie tai, ką daro vyriausybė, pilietinės ir verslo organizacijos, kodėl jie tai daro ir kaip jie galėtų tai padaryti geriau.

BPAPM programa yra Arthur Kroeger viešųjų reikalų kolegijoje, kuri suteikia akademinį namą mūsų studentams, atvykstantiems iš viso Kanados ir užsienyje. Universiteto koledžas yra senovinis, būdingas tokiems universitetams kaip Oksfordas ir Kembridžas, ir po šio modelio mūsų studentai priklauso pasirinktai mokslo bendruomenei. Jie turi išskirtinę ir tiesioginę prieigą prie akademinio konsultavimo, specialios studentų susitikimų vietos ir elektroninio išteklių centro.

Vidutiniškai B arba geriau po pirmųjų metų, galite kreiptis dėl studentų mainų. Tai reiškia, kad vienas ar du terminai studijuoja viešuosius reikalus viename iš Carleton partnerių institucijų visame pasaulyje.

Otava suteikia neprilygstamą praktinių politikos galimybių spektrą su vyriausybinėmis ir nevyriausybinėmis organizacijomis. Mūsų studentai taip pat gali naudotis įvairiomis stažuotėmis, įskaitant tarptautines vietas tokiose vietose kaip Peru, Kinija ir Gana.

Naršykite Carleton universiteto viešųjų reikalų ir politikos valdymo bakalaurą

Mūsų programoje siūlomos keturios specializacijos, kurių kiekvienoje yra koncentracijų, atspindinčių konkrečias politikos sritis platesnės specializacijos srityje.

Komunikacijos ir politikos studijos

 • Koncentracija ryšių technologijose ir reglamentuose
 • Koncentracija į strateginę viešąją nuomonę

Vystymosi politikos studijos

 • Koncentracija į teises ir žmogaus raidą
 • Koncentracija pasauliniuose ekonominiuose santykiuose

Tarptautinės politikos studijos

 • Koncentracija tarptautiniuose santykiuose ir konfliktuose
 • Koncentracija saugumo ir žvalgybos srityse

Viešoji politika ir administravimas

 • Koncentracija socialinėje politikoje
 • Koncentracija ekonomikos politikoje
 • Koncentracija į aplinkos ir tvarią energetikos politiką

Carletono pranašumas

Viešųjų reikalų ir politikos vadybos bakalauras (BPAPM) - tai ribota dalyvavimo programa, apimanti tarpdisciplininį viešųjų reikalų tyrimą ir nuodugnų politikos tyrimą. Ji apima daugybę patirtinių mokymosi galimybių, kurios visiškai išnaudoja Carleton universiteto vietą šalies sostinėje. Viešųjų reikalų ir politikos vadybos laipsnis yra universalus ir atvers duris karjerai viešosiose tarnybose, politikoje, nevyriausybiniuose sektoriuose arba tolesnėse studijų ir profesinėse studijose.

Carleton yra gerai žinomas dėl savo mokymo ir mokslinių tyrimų privalumų viešųjų reikalų srityje. BPAPM programos instruktoriai ir prižiūrėtojai yra kilę iš Carleton viešųjų reikalų fakulteto, kuriam klasėje suteikiama žinių ir patirties.

Daugelis sujungia savo akademinę patirtį viešųjų reikalų srityje su praktiniu supratimu, dirbdami arbitrais, žurnalistais, vyresniais patarėjais ar komentatoriais daugelyje nacionalinių ir tarptautinių politikos klausimų.

Kolegialinė atmosfera

Carleton universiteto „Arthur Kroeger“ viešųjų reikalų koledžas yra akademinis BPAPM programos studentų namai. Kolegija siūlo specializuotus akademinius patarimus, elektroninį išteklių centrą ir įvairius pranešėjus bei seminarus. Jis taip pat suteikia kolegialų nustatymą, kuriame dalyvaus apie 100 Kanados ir tarptautinių studentų, kurie yra vienodai suinteresuoti gerinti savo visuomenę gerinant viešąją politiką. Įkurta 1999 m., Kolegija buvo pavadinta Garbės Kroegerio (1932–2008 m.), Septintojo universiteto kanclerio ir vienintelio išskirtinio valstybės tarnautojo, garbei. Jis žinomas kaip „ministrų pavaduotojų dekanas“, jis 1975 m. Iki 1992 m. Laikė šį šešių federalinių ministerijų postą ir buvo vienas iš Kanados architektų, kaip mes jį paveldėjome. Išmintingas ir turtingas žmogus, jis dalyvavo visuose Kolegijos gyvenimo aspektuose, dalindamasis savo patirtimi, konsultuodamas studentus ir nustatydamas profesionalumą, bendrystę ir aukštus standartus, kurie šiandien apibūdina Kolegiją. Pavyzdys

jis nustatė savo darbą ir jo gyvenimas toliau įkvepia koledžo studentus ir dėstytojus, kurie turi savo vardą.

Studentų mentoriai

Papildoma mūsų BPAPM programos savybė yra mūsų mentorystės programa. Pirmaisiais studentais koledže dalyvauja trečiųjų ar ketvirtųjų metų savanoriai. Šie viršutinių metų mentoriai gali atsakyti į klausimus, pasiūlyti patarimus ir dalytis patirtimi.

Studentų visuomenė

„Arthur Kroeger“ koledžo švietimo studentų draugija (AKCESS) yra Kolegijos socialinio ir akademinio gyvenimo pagrindas. AKCESS kasmet rengia keletą renginių, kurie suteikia studentams galimybę ištirti viešąją tvarką: MP naktį, kuriame dalyvauja Parlamento narių iš pagrindinių partijų diskusijos ir politikos forumas, nagrinėjantis tarptautinius ar nacionalinius politikos klausimus. Be akademinės veiklos, AKCESS organizuoja socialinę veiklą Kroeger kolegijos studentams.

Kapitalo pranašumas

Gyvenimas nacionaliniame kapitale leidžia suderinti viešųjų reikalų studijas ir praktiką.

Artumas prie Parlamento kalno leidžia studentams dirbti kaip Bendruomenių rūmai arba Senato puslapiai arba federalinių politikų personalas. Daugelio federalinių padalinių ir agentūrų, taip pat privačių korporacijų vyriausybinių santykių tarnybų ir nevyriausybinių bei ne pelno organizacijų biurų buvimas suteikia platų galimybių bendradarbiauti ir dirbti pagal sutartis. Šios institucijos, kartu su daugybe užsienio ambasadų ir aukštų komisijų, praturtina akademinę aplinką, suteikdamos tiesioginę prieigą prie informacijos, patirties ir įvairių kampanijos garsiakalbių.

Programa

Kandidatai į BPAPM laipsnį baigia 20,0 akademinių kreditų ir atitinka antrosios kalbos reikalavimą, kuris paprastai yra, bet ne visada prancūzų. Kalbos reikalavimas gali būti patenkintas sėkmingai užpildant patvirtintą prancūzų kalbos kreditą (FREN 1100) arba lygiavertį; įrodyti tam tikrą kompetencijos lygį antrojoje kalboje; arba sėkmingai baigti prancūzų kalbos pamoką vidurinėje mokykloje arba turėti dvikalbį diplomą arba pažymėjimą.

Akademinius kreditus sudaro pamokos kursai, skirti tik laipsniui (4,0 kreditai), paskirti kursai tam tikrose disciplinose (5,5 kreditai), kursai pasirinktoje specializacijos srityje (6,5 kreditai) ir nemokami pasirenkamieji (4,0 kreditai).

Specializacijos

Po pirmųjų viešųjų reikalų studijų metų, kuriuose yra įvadas į politines ir ekonomines valstybės ir viešosios politikos sampratas bei tarpdisciplininį viešųjų institucijų ir procesų supratimą, pradėsite sutelkti savo studijas pasirinkdami specializaciją ir vieną iš devynių susijusių politikos sričių. srityse. Specializacijos ir susijusios politikos koncentracijos sritys atitinka įvairius politikos interesus ir pasiruošia daugeliui galimų karjeros galimybių.

 • Komunikacijos ir politikos tyrimai

Ši komunikacijos politikos specializacija, bendradarbiaudama su „Carleton“ žurnalistikos ir komunikacijos mokykla, leidžia vykdyti politinę koncentraciją ryšių technologijose ir reglamentuose arba strateginėje viešoje nuomonėje. Transliavimas, telekomunikacijos, internetas, informacinės sistemos, leidyba, skaitmeninių ir kitų technologinių transformacijų įtaka ir reguliavimo režimai bei teisės nagrinėjamos komunikacijos technologijų ir reglamento koncentracijoje. Strateginės viešosios nuomonės koncentracijos tyrimai leidžia daryti įtaką mokantis apie veiksmingą politikos propagavimą ir įtikinimą, strateginį bendravimą, rinkimų ir nuomonės tyrimus, politines kampanijas ir rinkos tyrimus.

 • Vystymosi politikos tyrimai

Ištirti politiką, kuria siekiama gerinti sąlygas mažiau išsivysčiusiose šalyse ar nepalankioje padėtyje esančiose bendruomenėse. Koncentracija į teises ir žmogaus vystymąsi tiria žmogaus teisių, teisinių ir politinių vystymosi klausimų aspektus tarptautiniu mastu ir lyginamuoju nacionaliniu ar regioniniu lygiu. Visuotinių ekonominių santykių koncentracija orientuota į ekonominius globalizacijos aspektus ir tarptautinės prekybos, finansų ir pinigų politikos poveikį vietovei.

 • Tarptautiniai politikos tyrimai

Bendradarbiaudama su „Carleton“ absolventų Normano Patersono tarptautinių reikalų fakulteto programa, ši specializacija leidžia išnagrinėti tarptautines problemas ir politikos iššūkius, su kuriais susiduria valstybės ir tarptautinės institucijos vis labiau susietame pasaulyje. Koncentracija tarptautiniuose santykiuose ir konfliktuose nagrinėja tarptautinius atsakus į tarptautinės taikos ir konfliktų problemas ir jų valdymą. Saugumo ir žvalgybos koncentracija leidžia sutelkti dėmesį į politinius atsakymus į terorizmą, tarptautinę ir nacionalinę saugumo ir gynybos politiką, žvalgybos operacijas, jų teisinį ir konstitucinį poveikį ir poveikį pilietinėms laisvėms.

 • Viešoji politika ir administravimas

Ši specializacija remiasi Carleton viešosios politikos ir administracijos magistrantūros ir kitų padalinių patirtimi, suteikia išsamų supratimą apie Kanados vyriausybėms ir NVO susirūpinimą keliančius viešuosius klausimus ir plėtoja susijusius analitinius ir valdymo viešosios politikos įgūdžius. Socialinės politikos dėmesys sutelkiamas į socialinės gerovės ir pajamų apsaugos, sveikatos ir švietimo politiką. Ekonominės politikos koncentracija nagrinėja viešąsias operacijas ir veiklą federalinėse, provincijų ir savivaldybių jurisdikcijose, susijusius mokesčių ir mokesčių klausimus, viešojo ir privataus sektoriaus santykius. Aplinkosaugos ir tvarios energetikos politikos koncentracija nagrinėja vietinę, regioninę, nacionalinę ir tarptautinę aplinkos ir energetikos politiką, oro, vandens ir sausumos ekosistemų apsaugą, energijos poreikių valdymą ir tvarius alternatyvius šaltinius.

„Co-op“ galimybės

Vidutiniškai B arba geriau po pirmųjų metų, galite dalyvauti BPAPM „Bendradarbiavimo švietimo“ parinktyje. Tai reiškia, kad reikia užbaigti tris keturių mėnesių apmokamas darbo sąlygas viešosiose, privačiose ar trečiojo sektoriaus organizacijose. Nors jie pratęsia studijų programos trukmę, šios darbo sąlygos leidžia jums taikyti tai, ką studijuoti, įgyti praktinės patirties ir užmegzti profesionalius kontaktus.

Studijuoti užsienyje

Carleton turi susitarimus su universitetais visame pasaulyje, kad padėtų jums užsidirbti užsienyje. Vidutiniškai B arba geriau po pirmųjų metų, galite kreiptis dėl studentų mainų. Tai reiškia, kad vienas ar du terminai mokomi viešųjų reikalų srityje universitete, esančiame Azijoje, Afrikoje, Amerikoje ar Europoje. Šios studijų sąlygos praturtina jūsų gyvenimo patirtį ir leidžia palyginti Kanados viešąją politiką ir prioritetus.

Stažuotės

BPAPM programos absolventai taip pat labai sėkmingai įveikė stažuotes daugelyje skirtingų organizacijų. Stažuotės suteikia galimybę įgyti darbo patirties interesų srityje, keliauti į įvairias vietas ir susitikti su žmonėmis, kurie jau dirba šioje srityje. Per pastaruosius kelerius metus Karletono absolventai stažavosi Kinijoje, Ganoje, Tanzanijoje, Nikaragvoje, Tadžikistane ir Rytų Timore.

Ateities galimybės

BPAPM absolventai turi platų pasirinkimą ten, kur jie eina toliau.

Kai kurie iš jų nusprendė įsidarbinti iš karto po baigimo, priimdami užimtumo pasiūlymus iš politinių partijų, vyriausybės departamentų, ginkluotųjų pajėgų, privačių korporacijų ir įvairių nacionalinių bei tarptautinių agentūrų.

Kiti nusprendžia tęsti studijas vadovaudamiesi akademiniais ar profesiniais interesais, kuriuos jie patvirtino arba atrado per BPAPM programą. Kanados ir užsienio universitetuose jie įstojo į teisės mokyklas, taip pat į programas, susijusias su įvairiomis politikos sritimis, įskaitant komunikacijas, tarptautinius santykius, teisės studijas, politologiją, viešąjį administravimą, verslo ir miesto studijas.

Karjera

 • Administracija
 • Civilinė tarnyba
 • Konsultavimas
 • Diplomatija
 • Vyriausybė
 • Humanitarine pagalba
 • Tarptautinė plėtra
 • Tarptautiniai santykiai
 • Lobizmas
 • Nevyriausybinės organizacijos
 • Politikos analizė
 • Politika
 • Viešoji tarnyba

Ką studentai sako apie viešuosius reikalus ir politikos valdymą

„Per praėjusius metus turėjau malonumą dirbti Parlamento nario parlamento biure Parlamento kalne. Būdamas pareigūnas, buvau atsakingas už parlamentinių tyrimų atlikimą, kalbų rašymą ir bendrojo administracinio darbo užbaigimą, kad galėčiau paremti Kaip BPAPM studentas, ši patirtis buvo neįkainojama, nes tai leido man praktiškai pritaikyti įvairias teorines koncepcijas, kurias mokiausi savo klasėse į federalinį politinį procesą. pirmaisiais metais ir leido man klestėti savo akademinėse studijose. “

Mackenzie Mumby, viešųjų reikalų ir politikos vadybos studentas

Paskutinį kartą atnaujinta Vas. 2019

Apie mokyklą

Carleton University is a community of talented, committed and enthusiastic faculty and staff, dedicated to excellence and to supporting the education and research that distinguishes Carleton as Canada ... Skaityti daugiau

Carleton University is a community of talented, committed and enthusiastic faculty and staff, dedicated to excellence and to supporting the education and research that distinguishes Carleton as Canada’s Capital University. We know that it is our people that are key to Carleton’s success. Skaityti mažiau