Viešojo administravimo bakalauro laipsnis (3 metai)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tai yra 3 metų programa visą ir lygiagrečią. Šios programos mokymo programoje pabrėžiamas integruotas požiūris, pagal kurį studentas įgyja pagrindinį išsilavinimą, kad galėtų tobulinti savo intelektinius ir analitinius gebėjimus, tuo pačiu įgydamas žinių ir įgūdžių žinių profesiniame valdyme. Pirmieji dveji metai iš esmės bus skirti pagrindiniam išsilavinimui senesnėse matematikos, komunikacijos, ekonomikos ir humanitarinių mokslų disciplinose, o likusieji dveji metai daugiausia bus skirti specializuotiems dalykams apskaitos, ekonomikos, rinkodaros, finansų, žmogiškųjų išteklių srityse valdymas, rizikos valdymas, kiekybinė analizė ir viešojo sektoriaus valdymas.

Patekimo reikalavimai

 1. Penki kreditiniai leidimai GCE paprasto lygio egzaminui
 2. Bent du egzaminai aukštesniojoje arba lygiavertėje universiteto priėmimo kvalifikacijose pareiškėjo kilmės šalyje
 3. Dalykai turi būti matematikos ir anglų kalbos "O" lygiu (arba prancūziškai ar portugališkai, jei kalbama ne anglų kalba)
 4. Pirmenybė bus teikiama studentams, turintiems A lygio egzaminus skaitant / analitinius dalykus, tokius kaip apskaita, ekonomika, verslo vadyba, matematika, mokslai ir geografija.

Programos struktūra


Metai Vienas Pusmetis/>

 1. MPM101 Įvadas į viešąjį administravimą ir valdymą (3 kreditai)
 2. MPM102 politika ir viešojo sektoriaus valdymas (3 kreditai)
 3. MPM104 Organizacinis elgesys (3 kreditai)
 4. HCS101 bendravimo įgūdžiai (3 kreditai)
 5. HFR111 prancūzų kalba pradedantiesiems I (3 kreditai)
 6. HIT100 informacinių technologijų įvadas (2 kreditai)

Bendros kredito valandos: 18

Metai vienas semestras du

 1. MPM105 Tarptautiniai santykiai ir diplomatija (3 kreditai)
 2. MPM106 viešojo valdymo statistika (3 kreditai)
 3. MPM108 žmogiškųjų išteklių valdymas viešajame sektoriuje (3 kreditai)
 4. HCS102 bendravimo įgūdžiai II (3 kreditai)
 5. CIS102 mikrokompiuterių programos (3 kreditai)
 6. HFR112 prancūzų kalbos pradedantiesiems II (3 kreditai)

Bendros kredito valandos: 18

Metai du semestras vienas

 1. MPM201 projektų valdymas (3 kreditai)
 2. MPM202 Įvadas į viešojo sektoriaus ekonomiką (3 kreditai)
 3. MPM203 tyrimo metodai (3 kreditai)
 4. MPM204 Įvadas į viešąją politiką (3 kreditai)
 5. HAS100 Įvadas į Afrikos studijas (3 kreditai)

Bendros kredito valandos: 18

Metai du semestras du

 1. MPM205 Strateginis planavimas ir valdymas viešajame sektoriuje (3 kreditai)
 2. MPM206 Viešieji finansai (3 kreditai)
 3. MPM207 vietos valdžios administracija (3 kreditai)
 4. MPM208 Viešoji apskaita (3 kreditai)
 5. TEV200 etika ir krikščionių vertybės (2 kreditai)

Bendros kredito valandos: 14

Metai trys semestrai vienas

 1. MPM301 Administracinė teisė, etika ir profesionalumas (4 kreditai)
 2. MPM302 viešosios politikos analizė (4 kreditai)
 3. MPM303 vystymo administravimas ir rezultatais pagrįstas valdymas (4 kreditai)
 4. MPM304 Verslininkystė ir smulkaus verslo vadyba (4 kreditai)

Bendros kredito valandos: 16

Ketvirtasis semestras Du

 1. MPM305 lyginamasis viešasis valdymas (4 kreditai)
 2. MPM306 Valdymas ir vadovavimas (4 kreditai)
 3. MPM307 Bendrasis popierius (5 kreditai) (3 kreditai)
 4. MPM308 mokslinių tyrimų projektas (3 kreditai)

Bendros kredito valandos: 16

Finansinė pagalba


Afrikos universitetas, siekdamas, kad aukštasis mokslas būtų prieinamas jaunimui Afrikoje ir kad būtų žinoma, kad vidutinė Afrikos šeima turi mažas pajamas, siūlo finansavimą nusipelniusiems studentams, kurie padėtų mokėti savo universiteto mokesčius. Universiteto finansinės pagalbos komitetas yra atsakingas už šios pagalbos suteikimą. Pagalba skiriama atsižvelgiant į nuopelnus, poreikius ir pobūdį, ir ji susideda iš dviejų kategorijų: finansinė pagalba ir stipendijos./>

Finansinė pagalba

Paprastai tai yra skirta padėti apmokėti mokesčius už mokslą, o studentams ji suteikiama nuo antrųjų metų. Studento poreikis vertinamas remiantis jų paraiška, patvirtinamaisiais dokumentais ir informacija iš bet kurių teisėjų. Studento akademinis našumas, kaip nurodė jo CGPA, taip pat naudojamas nustatant pagalbos lygį. Tie studentai, kurie atlieka labai gerą darbą, apdovanojami daugiau nei savo kolegomis kaip būdas apdovanoti savo pastangas ir motyvuoti juos siekti aukštojo akademinio meistriškumo. Studentams, kurie pateks į dekanato sąrašą, taip pat bus padedama mokėti už mokslą, o tie, kurių darbas nukris žemiau CGPA, kurio reikia baigti, negaus pagalbos.

Stipendijos

Studentai turi kreiptis dėl stipendijų per Finansinės pagalbos biurą. Įvairios organizacijos, bažnyčios ir asmenys steigia stipendijas, kurios skiriamos nusipelniusiems pareiškėjams, taip pat turi atitikti bet kokius specialius kriterijus, kuriuos gali nustatyti geradarys (pvz., Gali būti reikalaujama, kad gavėjas būtų nurodytas lytis arba nurodytas Fakultetas arba iš nurodytos šalies.) Suteikiamos stipendijos gali apimti visus gavėjo mokesčius arba gali būti dalinės, apimančios tik nurodytus mokesčius. Kai studentas gauna apdovanojimus iš daugiau nei vieno šaltinio ir bendra apdovanojimų suma viršija visus mokėtinus mokesčius, paramos gavėjui nebus grąžinama. Bet koks toks perviršis susigrąžinamas iš finansinės pagalbos ir skiriamas kitam trūkstamam studentui.

Darbo studija

Tikimasi, kad visi studentai, gaunantys finansinę paramą, dirbs bet kuriame universiteto padalinyje tam tikrą valandų per savaitę skaičiumi kaip apdovanojimų įvertinimo ženklas. Manoma, kad šiuo metu lauke dirbantys asmenys dirba dvi valandas per savaitę, o dirbantiems namuose dirba keturias valandas per savaitę.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Africa University is the first and only fully-accredited institution of higher learning established on the African continent by the action of the General Conference of The United Methodist Church. Thi ... Skaityti daugiau

Africa University is the first and only fully-accredited institution of higher learning established on the African continent by the action of the General Conference of The United Methodist Church. This amazing institution was founded in response to the call by African Bishops for a university for the whole of Africa to foster intellectual, moral, ethical and spiritual growth in its students. Skaityti mažiau
Mutare , Zimbabvė internete , Harare + 2 Daugiau Mažiau