Viešojo valdymo bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pirmieji Lietuvoje surengėme viešojo valdymo studijas, todėl galime užtikrinti aukštą studijų kokybę, patirtį ir profesionalumą. Studijos skirtos tiems, kurie siekia tapti stipriais viešojo valdymo specialistais, kurie žino viešojo valdymo teorijas ir praktiką, vertybes ir etiką, pilietinės visuomenės principus ir savanorišką veiklą, pagrindinius socialinių tyrimų metodus ir gali juos taikyti viešojo sektoriaus valdymo veikloje . Nuo 2019 m. Programa siūlo dvigubą laipsnį Centrinės Floridos universitete (JAV).

Programa orientuota į pagrindinius valdymo ir ne pelno siekiančius vadovaujančius klausimus globalizuotame pasaulyje ir leidžia mokiniams įgyti išsamų supratimą apie tai, kaip viešoji politika daro įtaką rezultatams ir piliečiams kintančių politinių ir socialinių aplinkybių kontekste. Tai leis jiems sukurti gerai parengtą politiką ir sistemines reformas, kurios padidins nacionalinės ir tarptautinės viešosios politikos ir administracinės sistemos veiksmingumą ir teisėtumą. Programa suteikia studentams unikalią galimybę pasiekti profesines žinias ir praktinius įgūdžius viešojo valdymo ir vadovavimo srityse abiejose Atlanto pusėse.

Studijų programos tikslas - suteikti studentams, norintiems tapti viešojo ir ne pelno sektoriaus lyderiais, patirties ir profesionalumo, taip pat viešojo administravimo suvokimo ir kompetencijos.

Kol bus sėkmingai atlikta fakulteto kvalifikacijų peržiūra UCF.

Karjera

Studento kompetencijos

Žinios apie ekonominį, socialinį, teisinį ir politinį viešojo administravimo kontekstą; Žinios apie viešosios tvarkos ir viešojo administravimo principus ir vertybes, novatoriškų valdymo priemonių atranka viešojo sektoriaus veikloje; Pokyčių ir inovacijų valdymas viešajame sektoriuje ir viešojo valdymo organizacijose.

Studentų gebėjimai

- Geba nustatyti viešojo valdymo prioritetus, suformuluoti tikslus ir užduotis, juos įgyvendinti ir įvertinti viešąsias programas ir projektus;

- Geba atlikti viešojo valdymo procesų analizę, nustatyti ir išskirti viešosios politikos rezultatus ir ilgalaikius padarinius, įvertinti svarbias alternatyvas pagal nustatytus viešosios politikos prioritetus;

- Geba nustatyti praktines viešojo valdymo problemas ir parengti rekomendacijas dėl jų etinių sprendimų, atskirai pasirinkti valdymo priemones, naudojamas viešojo administravimo praktikoje, taikant įvairias analitines priemones.

Tu gali tapti

  • Administracijos ir vykdomosios srities specialistas
  • Politikos ir administravimo specialistas
  • Viešųjų paslaugų specialistas
  • Valdymo ir organizacijos analitikas

Patekimo reikalavimai

Anglų kalbos mokėjimas

IELTS ≥5,5, TOEFL ≥75, CEFR ≥B1 arba lygiavertis

Tinkamumas CGPA Vidurinės mokyklos pažymėjimas

Ne daugiau kaip 3 metai po vidurinės mokyklos baigimo yra tinkamos.

Dažnai galite gauti tinkamą stenogramą iš savo mokyklos. Jei taip nėra, jums reikės oficialių vertimų kartu su patvirtintomis originalo kopijomis.

Įėjimo kvalifikacijos dokumentai priimami šiomis kalbomis: anglų / rusų.

Dokumentai turi būti legalizuoti (Apostille) šalies, kurioje buvo išduoti dokumentai, užsienio reikalų ministerijos. Šis reikalavimas netaikomas dokumentams, išduotiems ES ir Baltarusijoje, Ukrainoje.

Minimalus vidurkis (CGPA)

Paskutinį kartą atnaujinta May 2019

Apie mokyklą

Kaunas University of Technology - KTU - is one the largest technological universities in the Baltics. Known for its linkages with business, leadership in scientific research, flexible interdisciplinar ... Skaityti daugiau

Kaunas University of Technology - KTU - is one the largest technological universities in the Baltics. Known for its linkages with business, leadership in scientific research, flexible interdisciplinary study programmes and unforgettable study experience, KTU is fast forwarding to becoming an internationally acknowledged institution of higher education. Skaityti mažiau