Viešojo valdymo bakalauras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Mes pirmieji Lietuvoje organizavome viešojo valdymo studijas, todėl galime garantuoti aukštą studijų kokybę, patirtį ir profesionalumą. Studijos yra skirtos tiems, kurie siekia tapti stipriais viešojo valdymo specialistais, išmanančiais viešojo valdymo teorijas ir praktiką, vertybes ir etiką, pilietinės visuomenės ir savanorystės principus, pagrindinius socialinių tyrimų metodus ir gebančiais juos pritaikyti visuomenės vadybos veikloje. sektorius. Nuo 2019 m. Programa siūlo dvigubą laipsnį Centrinės Floridos universitete (JAV).

Programa orientuota į pagrindinius valdymo ir ne pelno siekiančius vadovaujančius klausimus globalizuotame pasaulyje ir leidžia mokiniams įgyti išsamų supratimą apie tai, kaip viešoji politika daro įtaką rezultatams ir piliečiams kintančių politinių ir socialinių aplinkybių kontekste. Tai leis jiems sukurti gerai parengtą politiką ir sistemines reformas, kurios padidins nacionalinės ir tarptautinės viešosios politikos ir administracinės sistemos veiksmingumą ir teisėtumą. Programa suteikia studentams unikalią galimybę pasiekti profesines žinias ir praktinius įgūdžius viešojo valdymo ir vadovavimo srityse abiejose Atlanto pusėse.

Studijų programos tikslas - suteikti studentams, norintiems tapti viešojo ir ne pelno sektoriaus lyderiais, patirties ir profesionalumo, taip pat viešojo administravimo suvokimo ir kompetencijos.

Kol bus sėkmingai atlikta fakulteto kvalifikacijų peržiūra UCF.

Karjera

Studento kompetencijos

Ekonominio, socialinio, teisinio ir politinio viešojo administravimo konteksto išmanymas; Žinios apie viešosios politikos ir viešojo administravimo principus ir vertybes, inovatyvių valdymo priemonių parinkimas viešojo sektoriaus veikloje; Pokyčių ir inovacijų valdymas viešajame sektoriuje ir viešojo valdymo organizacijose.

Studentų gebėjimai

- Geba nustatyti viešojo valdymo prioritetus, suformuluoti tikslus ir užduotis, juos įgyvendinti ir įvertinti viešąsias programas ir projektus;

- Geba atlikti viešojo valdymo procesų analizę, nustatyti ir išskirti viešosios politikos rezultatus ir ilgalaikius padarinius, įvertinti svarbias alternatyvas pagal nustatytus viešosios politikos prioritetus;

- Geba nustatyti praktines viešojo valdymo problemas ir parengti rekomendacijas dėl jų etinių sprendimų, atskirai pasirinkti valdymo priemones, naudojamas viešojo administravimo praktikoje, taikant įvairias analitines priemones.

Tu gali tapti

  • Administracijos ir vykdomosios srities specialistas
  • Politikos ir administravimo specialistas
  • Viešųjų paslaugų specialistas
  • Valdymo ir organizacijos analitikas

Patekimo reikalavimai

Anglų kalbos mokėjimas
Kalbos reikalavimai

IELTS ≥5,5, TOEFL ≥75, CEFR ≥B1 arba lygiavertis

Tinkamumas CGPA
Vidurinės mokyklos pažymėjimas

Ne daugiau kaip 3 metai po vidurinės mokyklos baigimo yra tinkamos.

Dažnai galite gauti tinkamą stenogramą iš savo mokyklos. Jei taip nėra, jums reikės oficialių vertimų kartu su patvirtintomis originalo kopijomis.

Įėjimo kvalifikacijos dokumentai priimami šiomis kalbomis: anglų / rusų.

Dokumentai turi būti legalizuoti (Apostille) šalies, kurioje buvo išduoti dokumentai, užsienio reikalų ministerijos. Šis reikalavimas netaikomas dokumentams, išduotiems ES ir Baltarusijoje, Ukrainoje.

Minimalus vidutinis pažymys (CGPA)> 60% kiekvieno stojamojo dalyko.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Kaunas University of Technology - KTU - is one the largest technological universities in the Baltics. Known for its linkages with business, leadership in scientific research, flexible interdisciplinar ... Skaityti daugiau

Kaunas University of Technology - KTU - is one the largest technological universities in the Baltics. Known for its linkages with business, leadership in scientific research, flexible interdisciplinary study programmes and unforgettable study experience, KTU is fast forwarding to becoming an internationally acknowledged institution of higher education. Skaityti mažiau