Web ir mobiliųjų kompiuterių / informacinių technologijų bakalauras

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Keturių metų žiniatinklio ir mobiliųjų kompiuterių / informacinių technologijų bakalauro programa, siūloma RIT Croatia Dubrovnike ir Zagrebe, rengia mokinius įdomioms ir ieškomoms profesijoms programavimo, interneto ir mobiliųjų programų kūrimo bei duomenų bazių modeliavimo srityse. Planuokite savo karjerą su mumis!

Kodėl mokytis RIT Croatia ? Sužinokite daugiau .

Stipendijos ir finansinė pagalba

Siekdama padėti kvalifikuotiems studentams finansuoti savo studijas, „ RIT Croatia “ užsitikrino daugiau nei 350 000,00 EUR finansinę paramą stojant į kitus mokslo metus. Stipendijos ir finansinė parama yra piniginės lėšos, naudojamos padengti studijų, patirtų lankant universitetą per ketverius studijų metus, išlaidas.

Programos apžvalga

Mokymo programa yra išsami. Klasės vyks anglų kalba. Studijų metu studentai tobulina kompiuterių programavimo, programinės įrangos kūrimo, mobiliųjų programų ir interneto kūrimo įgūdžius ir išmoksta integruoti „back-end“ kodą su daugelio kalbų ir platformų naudotojų patirtimi.

Koncentracijos

  • Mobiliųjų programų kūrimas
  • Interneto programų kūrimas

Ši programa buvo akredituota JAV gerbiamų organizacijų „Vidurinių valstybių komisija aukštojo mokslo srityje“. Daugiau informacijos apie programą rasite čia .

Bendradarbiavimas

Programa orientuota į praktines žinias ir studentų pasirengimą profesinei sėkmei. Programoje dalyvaujantys studentai užpildys ne mažiau kaip 800 valandų kooperatyvo ar įvairių įmonių. „Co-ops“ rengia studentus realios pasaulio verslo aplinkai. Įvairių klasių užduočių ir laboratorinių pratimų įvairovė suteikia studentams praktines žinias, kaip dirbti MS Windows, Linux ir Mac OS X aplinkose.

Pasauliniu mastu pripažintas Amerikos laipsnis

Baigę studijas, jums bus suteikiami du diplomai - tarptautinis amerikietiškas laipsnis, kurį suteikė RIT ir Kroatijos laipsnis iš RIT Croatia .

Kur veikia mūsų absolventai?

IT specialistų ir vadovų paklausa Kroatijoje ir visame pasaulyje nuolat auga. Naujos IT darbo vietos viršija IT specialistų pasiūlą, o tai reiškia, kad mūsų absolventai gali tikėtis puikių darbo galimybių Kroatijoje ir užsienyje. WMC absolventai dažnai kuria savo karjerą kaip „Frontend“ ir „Backend Developer“, „Full Stack Developer“, „NET“ ir „.ASP“. NET Developer, programinės įrangos kūrėjas ir programinės įrangos produktų vadybininkas. Įmonės, kurias jos dirba, yra Croz, Drap, Enum Software, Ericsson Nikola Tesla, Infobip, Oradian, Phobs ir Ticket monster.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

RIT Croatia was established in 1997 as a global campus of the prominent private American university, Rochester Institute of Technology, Rochester, NY. RIT Croatia offers selected RIT's programs at tw ... Skaityti daugiau

RIT Croatia was established in 1997 as a global campus of the prominent private American university, Rochester Institute of Technology, Rochester, NY. RIT Croatia offers selected RIT's programs at two campuses, one located in the coastal resort city of Dubrovnik and one in the country's capital, Zagreb. With us, you can expect contemporary American programs, classes in English, outstanding faculty with rich international academic and professional experience, and classrooms equipped with state-of-the-art technology. Skaityti mažiau
Dubrovnikas , Zagrebas + 1 Daugiau Mažiau