Keturių metų žiniatinklio ir mobiliųjų kompiuterių / informacinių technologijų bakalauro programa, siūloma RIT Croatia Dubrovnike ir Zagrebe, rengia mokinius įdomioms ir ieškomoms profesijoms programavimo, interneto ir mobiliųjų programų kūrimo bei duomenų bazių modeliavimo srityse. Planuokite savo karjerą su mumis!

Kodėl mokytis RIT Croatia ? Sužinokite daugiau .

Stipendijos ir finansinė pagalba

Siekdama remti kvalifikuotus studentus savo studijų finansavime, RIT Croatia suteikė daugiau kaip 350 000,00 EUR finansinei paramai, kad galėtų dalyvauti 2019/2020 mokslo metais. Stipendijos ir finansinė parama yra piniginės lėšos, taikomos studijų išlaidoms, susijusioms su dalyvavimu universitete per ketverius studijų metus.

Programos apžvalga

Mokymo programa yra išsami. Klasės vyks anglų kalba. Studijų metu studentai tobulina kompiuterių programavimo, programinės įrangos kūrimo, mobiliųjų programų ir interneto kūrimo įgūdžius ir išmoksta integruoti „back-end“ kodą su daugelio kalbų ir platformų naudotojų patirtimi.

Koncentracijos

  • Mobiliųjų programų kūrimas
  • Interneto programų kūrimas

Ši programa buvo akredituota JAV gerbiamų organizacijų „Vidurinių valstybių komisija aukštojo mokslo srityje“. Daugiau informacijos apie programą rasite čia .

Bendradarbiavimas

Programa orientuota į praktines žinias ir studentų pasirengimą profesinei sėkmei. Programoje dalyvaujantys studentai užpildys ne mažiau kaip 800 valandų kooperatyvo ar įvairių įmonių. „Co-ops“ rengia studentus realios pasaulio verslo aplinkai. Įvairių klasių užduočių ir laboratorinių pratimų įvairovė suteikia studentams praktines žinias, kaip dirbti MS Windows, Linux ir Mac OS X aplinkose.

Pasauliniu mastu pripažintas Amerikos laipsnis

Baigę studijas, jums bus suteikiami du diplomai - tarptautinis amerikietiškas laipsnis, kurį suteikė RIT ir Kroatijos laipsnis iš RIT Croatia .

Kur veikia mūsų absolventai?

IT specialistų ir vadovų paklausa Kroatijoje ir visame pasaulyje nuolat auga. Naujos IT darbo vietos viršija IT specialistų pasiūlą, o tai reiškia, kad mūsų absolventai gali tikėtis puikių darbo galimybių Kroatijoje ir užsienyje. WMC absolventai dažnai kuria savo karjerą kaip „Frontend“ ir „Backend Developer“, „Full Stack Developer“, „NET“ ir „.ASP“. NET Developer, programinės įrangos kūrėjas ir programinės įrangos produktų vadybininkas. Įmonės, kurias jos dirba, yra Croz, Drap, Enum Software, Ericsson Nikola Tesla, Infobip, Oradian, Phobs ir Ticket monster.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų RIT Croatia »

Paskutinį kartą atnaujinta Sausis 16, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Price
3,150 EUR
per semestrą
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date