Zoologijos bakalauras (Hons)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso aprašymas

Su aukštos kokybės reputacija, mūsų bakalauro zoologijos kursas suteikia jums galvą pradėti įspūdingas, naudingas ir įvairios karjeros.

 • Mūsų kursas yra Karališkosios biologijos draugijos akredituotas laipsnis ir Chartered Ekologijos ir aplinkos vadybos instituto akredituotas laipsnio Pathway , suteikiantis jums daug papildomų privalumų ir galimybių.
 • Įgykite pramonės patirties vykdydami stažuotes ir rengdami projektus su tokiomis organizacijomis kaip „Sea Life“, „Twycross Zoo“, „Derby“ muziejai ir „Derbyshire Wildlife Trust“.
 • Įdiekite teoriją praktikoje atlikdami įdomius lauko darbus JK ar užsienyje: praeityje mūsų studentai buvo tolimesni nei Maldyvai.
 • Būti įkvėptam dėstytojų komandos, kurią sudaro visame pasaulyje žinomi tyrėjai ir kurią kokybės inspektoriai įvertino kaip „puikią“.
 • Kai jums bus pasiūlyta, pasinaudokite proga kreiptis dėl apmokamos stažuotės į universitetą ar atitinkamus darbdavius.

Gaukite išsamų supratimą

Sutelkiant dėmesį į gyvūnų biologiją, mūsų zoologijos kursas apima įvairias temas, pvz., Laukinės gamtos išsaugojimą, ekologiją ir gyvūnų elgesį. Jūs taip pat apims mokslai, kuriais remiamasi zoologija, įskaitant genetiką, biochemiją ir statistiką.

Tai yra praktinis praktinis kursas, turintis daugybę galimybių atlikti lauko darbus ir laboratorinius darbus, tobulinti savo techninius įgūdžius ir įgyti patirties, kurią darbdaviai nori pamatyti absolventams. Moduliai mokomi paskaitų, praktinių užsiėmimų, vadovėlių ir praktinių darbų dėka.

Profesinis patikimumas

Karališkoji biologijos draugija

Mūsų zoologijos kursas buvo vienas pirmųjų tokio pobūdžio šalyje, kuris gavo akreditaciją iš Karališkosios Biologijos draugijos, kuri užima didelį svorį sektoriuje ir yra suteikiama tik po griežto nepriklausomo vertinimo.

Tai reiškia, kad, baigus studijas, atitiksite asociacijos narystės visuomenėje reikalavimus (AMSB). Vadovaudamiesi atitinkama profesine patirtimi, galite kreiptis dėl visateisės narystės, kuri yra plačiai pripažinta visoje pramonės šakoje ir potencialiuose darbdaviuose.

Karališkoji draugija veikia kaip vienas vieningas biologijos balsas, konsultuoja vyriausybę, įtakoja politiką, skatina švietimą ir profesinį tobulėjimą bei skatina visuomenės susidomėjimą gamtos mokslais. Tai tik akredituoja laipsnius, kurie suteikia studentams tvirtą akademinį pagrindą dalyko žinioms, techniniams gebėjimams ir perkeliamiems įgūdžiams.

Ekologijos ir aplinkosaugos vadybos institutas

Be to, mes taip pat turime akredituotą „ Pathway statusą iš „Chartered Institute of Ecology and Environmental Management“ (CIEEM). Kursas buvo įvertintas CIEEM, ir buvo nustatyta, kad jis siūlo studentams pagrindines žinias ir praktinius įgūdžius, įskaitant pagrindinę ekologinę ir aplinkos teoriją ir didelę praktinę patirtį, kurių reikalauja darbdaviai, norintys įdarbinti absolventus įvairiems taikomų praktikų vaidmenims.

Įspūdingos lauko darbų galimybės

Lauko darbas yra esminis šio kurso elementas ir remia mūsų CIEEM akreditaciją.

Mūsų zoologijos moksleiviai, pavyzdžiui, yra pristatomi įvairiose įvairių rūšių tyrimo metodologijose, studijavo gyvūnų sąveiką „Twycross“ zoologijos sode ir vykdė ekologinius projektus Maljorkoje. Pasirinkę mūsų pasirinktinį tropinio jūrų biologijos modulį, atlikome mokslinius tyrimus Maldyvuose.

Savo paskutiniais metais užbaigsite nepriklausomą mokslinių tyrimų projektą, kuris padės jums sustiprinti savo analitinius įgūdžius ir specializuotis pasirinktoje srityje.

Pažvelkite į žemiau pateiktą vaizdo įrašą, kurį sukūrė mūsų antrųjų metų bakalauro (Hons) zoologijos studentai per vieną savaitę vykstančią kelionę į Maljorką, kaip savo pasirinktinio modulio „Lauko biologija“ dalį. Apsupti nuostabiais kraštovaizdžiais, jie išvyko į trumpas ekskursijas po salą, ištyrė natūralią augalų įvairovę, ieškojo bestuburių.

Stiprus darbdavių ryšys

Jūs naudosite mūsų glaudžius darbo santykius su įvairiais darbdaviais iš zoologijos sodų ir laukinių parkų iki muziejų, išsaugojimo organizacijų, ekologinių konsultacijų ir vyriausybinių įstaigų.

Mes skatiname jus įgyti darbo patirties per visą savo laipsnį, kad įgytumėte realios įžvalgos zoologijos ir susijusiose srityse.

Jūs taip pat galite įsitraukti į savanorišką darbą su zoologija susijusiose pramonės šakose ir platesnėje bendruomenėje, prisidėdami prie iniciatyvų, padedančių apsaugoti vietines gamtos vietas ir gerinti regiono žalias zonas.

Plataus masto moksliniai tyrimai

Jūs sužinosite iš entuziastingos ir išskirtinės mokymo komandos, kurių dauguma yra aktyvūs mokslininkai. Jie atlieka svarbius tyrimus įvairiomis temomis, įskaitant gyvūnų poravimosi strategijų raidą; ligų sukėlėjai koraluose; gėlo vandens ekosistemų bioremediacija; orangutų nelaisvę; ir nykštukų genetiškumas ir išsaugojimas.

Mūsų darbuotojai skelbia įtakingus dokumentus, kalba pasaulinėse konferencijose, tarnauja mokslo žurnalų redakcinėse kolegijose ir yra paklausūs kaip žiniasklaidos komentatoriai. Taip pat yra galimybė susitikti su zoologijos ir susijusių sričių profesionalais, kad galėtumėte nuolat atnaujinti naujausias teorijas ir pokyčius.

Ką mokysi

Studijuosite modulius, tokius kaip:

Pirmasis etapas

 • Indukcinis modulis
 • Ekologija
 • Gyvybės evoliucija
 • Genetika
 • Žmogaus biologija
 • Žemės invazija
 • Gyvybės chemija

Antrasis etapas

 • Tyrimo metodai
 • Bestuburiai
 • Stuburinių biologija
 • Nepriklausomas tyrimas ir profesinis tobulėjimas
 • Pasirinktiniai moduliai:
 • Biologinis gyvūnų elgesio pagrindas
 • Lauko biologija
 • Žmogaus dauginimas
 • Mikrobiologija
 • Lietaus miškai, dykumos ir vandenynai
 • Molekulinė biologija

Pramonės paskirties vieta (neprivaloma)

 • Šis kursas suteikia „Pramonės paskirties metų“, suteikiančio jums galimybę praktiškai tobulinti savo praktinius įgūdžius, pritaikydamas teoriją praktikoje, tinklą savo pramonėje ir išsiskiriantį absolventų darbo rinkoje. Paskirstymo metai vyksta trečiaisiais metais, kai baigsite, grįžtumėte į universitetą, kad užbaigtumėte savo paskutinius studijų metus.
 • Taikomosios profesinės praktikos
 • Šiuolaikinės profesinės praktikos problemos

Trečias etapas

 • Nepriklausomos biologijos mokslų studijos
 • Taikoma Entomologija
 • Elgesio ekologija
 • Buveinių valdymas
 • Onkologija ir imunologija
 • Mokslo komunikacija
 • Profesinis modulis (darbo vieta)
 • Laukinės gamtos išsaugojimas
 • Ekologinės konsultacijos
 • Atogrąžų jūrų biologija
 • Išplėstiniai zoologijos metodai
 • Studentų inicijuotas modulis

Kaip mokysi

Jums bus mokoma paskaitų ir pamokų pagalba, remiama praktinių praktikų ir lauko darbų. Galite studijuoti raudonuosius elnius arba praleisti savaitę užbaigdami projektą Viduržemio jūroje. Jūs taip pat atliksite nepriklausomą mokslinių tyrimų projektą, skirtą tobulinti savo analitinius įgūdžius pasirinktoje srityje.

Vertinimas

Įvertinimas yra įvairus ir apima kompiuterinius vertinimus, mokslinius plakatus ir žodinius pranešimus, profesinius pranešimus, esė, trumpus vaizdo įrašus, lauko darbus ir laboratorines ataskaitas, taip pat tradicinius egzaminus raštu. Daugelis vertinimų gali būti pritaikyti jūsų pačių interesams ir karjeros tikslams.

Darbo vietos

Mes Jums siūlome visapusišką paramą, jei nuspręsite atlikti trejų metų darbo vietą, kurią rekomenduojame. Darbo vieta leidžia darbo aplinkoje taikyti įgūdžius ir žinias, kurias įgijo savo kurso metu. Tai suteiks jums daugiau pageidavimų potencialių darbdavių akyse. Taip pat yra profesinis modulis, todėl galite gauti kreditus atlikdami darbą, susijusį su jūsų laipsniu.

Patekimo reikalavimai

2020 m. Rugsėjo mėn. Tipiniai įvažiavimo reikalavimai

UCAS taškai 120 (iki 16 iš AS lygių)
Specialūs reikalavimai A lygiu

C biologijos lygiu

Specialūs reikalavimai GCSE GCSE matematika ir anglų kalbos C klasė / 4 arba aukštesnė klasė arba lygiavertė kvalifikacija
IELTS 6,0 (po 5,5 kiekvienoje įgūdžių srityje)
Interviu / klausymas Netaikoma
Portfelis Netaikoma

Karjera

Mūsų dėmesys skiriamas tam, kad užtikrintumėte stiprius intelektinius, techninius ir asmeninius įgūdžius, kad galėtumėte sukurti įspūdingą CV ir patenkinti darbdavių poreikius.

Baigus šį kursą, jūs turėsite ne tik gilias zoologijos žinias, bet ir analitinius gebėjimus interpretuoti duomenis, rašytinius bendravimo įgūdžius, kad galėtumėte pateikti ataskaitas, ir projektų valdymo įgūdžius, atlikdami eksperimentus ir atliekant tyrimus.

Jūs galite rasti darbą kaip zoologą, ekologą, jūrų mokslininką, aplinkosaugos konsultantą ar gamtosaugininką. Naujausi absolventai pradėjo dirbti zoologijos soduose, laukinės gamtos parkuose, laukinės gamtos fonduose, RSPCA, Aplinkos agentūroje, veterinarijos praktikoje ir konsultacijose aplinkosaugos klausimais. Taip pat yra galimybių siekti karjeros mokslinių tyrimų, mokymo, muziejaus sektoriaus, žiniasklaidos, mokslo valstybės tarnybos ir biomedicinos mokslo srityse.

Be to, mūsų zoologijos kursas yra puikus paruošimas, jei norite pereiti prie tolesnių studijų, įskaitant medicininę kvalifikaciją, magistro laipsnį ar doktorantūrą.

Galite rinktis ir toliau mokytis su mumis, pradėdami mūsų MSc Conservation Biology arba MSc Environmental Assessment and Control, kuriai priklausys tam tikri modulių deriniai, kad galėtumėte tapti Aplinkosaugos vadybos ir vertinimo instituto (IEMA) nariais.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Here at the University of Derby, we believe anything is possible. With a broad range of courses at foundation, undergraduate and postgraduate level, we can help you get your career off to a great star ... Skaityti daugiau

Here at the University of Derby, we believe anything is possible. With a broad range of courses at foundation, undergraduate and postgraduate level, we can help you get your career off to a great start. We know how important it is to have the best teaching, and we’re proud to be rated Gold in the Teaching Excellence Framework; but we also offer so much more, with some of the best university facilities in the country, opportunities for industry experience and practical, hands-on learning to make your studies relevant to life after graduation. To help broaden your horizons, we offer a wide range of opportunities to study abroad, whatever your subject – a great way to experience a different culture, meet new people and add to your CV. Skaityti mažiau