Keystone logo

Filtrai

 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Ekonomikos studijos
 • Statistika
 • Draudimo statistikos mokslai
Studijų sritys
 • Ekonomikos studijos (4)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

4 Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Draudimo statistikos mokslai 2024

  Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Draudimo statistikos mokslai

  Bakalauro arba meno bakalauras yra laipsnis, kurį galite įgyti po vidurinio lavinimo. Tai paprastai trunka nuo trejų iki penkerių metų, priklausomai nuo dalyko ir ar jūs taip pat mokosi nepilnamečio kitoje srityje. Šis laipsnis paprastai jungia konkrečius kursus humanitarinių ar socialinių mokslų srityje su bendraisiais laisvųjų menų srityje.

  Kas yra aktuarinės mokslo bakalauro laipsnis? Ši disciplina naudoja matematiką ir statistiką, kad įvertintų gyventojų rizikos veiksnius. Prieš pradėdami studijuoti, turėtumėte jaustis patogiai mokytis matematikos ir logikos. Kai kurie bendri kursai yra linijinė algebra, ekonomika, taikomi skaičiavimai, finansinis modeliavimas, verslo finansai ir statistika. Daug pažangių kursų bendradarbiauja su stiprių bendravimo įgūdžių ugdymu.

  Trys su šiuo laipsniu susiję įgūdžiai yra bendradarbiavimas, etika ir kultūrinė kompetencija. Bendradarbiaudami galite dirbti grupės nustatymuose ir lengviau spręsti problemas kasdieniame gyvenime. Stiprus etiškumas ir kultūrinė kompetencija ilgainiui padeda įveikti spragas naujose socialinėse situacijose.

  Bakalauro laipsnio kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant tai, kur yra jūsų mokykla, ir apie internetinius kursus. Kuriant šį laipsnį į biudžetą įsitikinkite, kad įtrauksite bendrus mokesčius ir knygų išlaidas.

  Su aktuarinių mokslų laipsniu galite ieškoti karjeros įvairiose srityse. Finansų srityje galite kreiptis dėl bankininkystės, finansų pareigūno ar buhalterio pareigų. Švietimo srityje galite ieškoti darbo kaip bibliotekininkas ar mokslininkas. Kitos pramonės šakos, kurias reikia apsvarstyti, apima vyriausybės ir bendrą konsultavimą. Tačiau aktuarija daugumą savo darbo dirba draudimo sektoriuje, kai jie vertina įvairių draudimo planų efektyvumą ir pelningumą.

  Aktuariniai padaliniai yra daugelyje mokyklų, nes šis mokslas taip vertinamas darbo rinkoje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.