Keystone logo

38 Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Socialinių mokslų studijos Vietovių studijos Amerikos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Socialinių mokslų studijos
  • Vietovių studijos
  • Amerikos studijos
Studijų sritys
  • Socialinių mokslų studijos (38)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Socialinių mokslų studijos Vietovių studijos Amerikos studijos

Bakalauro ar meno bakalauro laipsnis yra 3-4 metų kursas, kurį studentai dažnai gali mokytis universiteto lygiu. Šis bakalauro laipsnis gali būti orientuotas į menus ar humanitarinius mokslus.

Kas yra Amerikos studijų bakalauro laipsnis? Dauguma studentų, kurie nori išlaikyti bakalauro laipsnį amerikiečių studijose, yra suinteresuoti kultūra, istorija, literatūra ir politika Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šis laipsnis dažnai naudoja paskaitas ir seminarus studijų plane, kad padėtų mokiniams suvokti, kodėl JAV turi įtakos kitam pasauliui. Mokymo programoje taip pat siekiama neria į tai, kaip kultūra ir politika veikia amerikiečius. Jei jie yra už Amerikos ribų, studentams dažnai siūlomi stiprių anglų kalbos kursai.

Studentai, kurie siekia šio laipsnio, gali plėtoti stiprius kritinio mąstymo įgūdžius, skirtingų kultūrų supratimą ir geresnę kalbą. Šie įgūdžiai gali padėti įgyti karjerą įvairiose pramonės šakose, ypač politinėse ir žmogiškosiose srityse.

Mokesčiai paprastai kelia susirūpinimą universitetų lankomumu. Prieš studentus pasirenkant mokyklą, geriausia ištirti kainas. Daugelis mokyklų skiriasi tuo, ko jos moka ir kokia yra finansinė pagalba.

Absolventai, turintys bakalauro laipsnį amerikiečių studijose, paprastai turi žinių apie politiką, kultūrą ir visuomenę, kurie gali padėti jiems dirbti su įmonėmis, turinčiomis tarptautinius verslo reikalus. Jie gali būti naudojami kaip klientų aptarnavimo atstovai arba verslo ryšiai. Be to, laipsnio turėtojai gali būti vadinami labdaros organizacijomis, turinčiomis tarptautinius tikslus. Amerikos studijų studentai taip pat gali dirbti kaip mokslininkai ar amerikiečių gyvenimo ir kultūros rašytojai.

Studentai gali studijuoti magistro laipsnį vietiniuose universitetuose ar užsienyje. Be to, mokyklos gali pasiūlyti kursų planą internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.