Keystone logo

143 Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Kalbų studijos Anglų kalba 2024

Filtrai

Filtrai

  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Kalbų studijos
  • Anglų kalba
Studijų sritys
  • Kalbų studijos (143)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Kalbų studijos Anglų kalba

Dailės bakalauras yra laipsnis, kad studentai uždirbti baigus programą, skirta tam tikros studijų srities per laisvųjų menų. Šių programų trukmė gali skirtis priklausomai nuo šalies ir įstaigos, tačiau daugeliu atvejų tai reikalauja 03:57 metus baigti tokį laipsnį.

Anglų kalba yra studijų, kuri apima daug dalykų srityje, o būtent tai, kas angliškai BA? Studentai, kurie vykdys šią studijų programą dažnai aistringai rašytinio žodžio ir įvairių, kaip ji yra naudojama išreikšti mintis, jausmus ir emocijas. Studijų programos Šio tipo paprastai sukurti daug įgūdžių studentams. Keletas bendrų įgūdžių absolventai turi yra kritinis mąstymas, bendravimas raštu ir žodžiu, akademinis rašymas, gramatika, motyvai ir analizė, ir logika.

Yra išmokų skaičius vykdo menų bakalauro anglų kalba.Absolventai yra ieškoma po, nes tai, ką jie mokosi, yra labai svarbu, kad karjeros bet kuriame pramonės sektoriuje. Šios programos siūlo daug daugiau nei literatūros studijų, nes jie taip pat sukurti vertingų įgūdžių, susijusių su ryšių ir kultūros srityse.

Iš programos siūlo bakalauro menų anglų sąnaudos bus labai skirtis, priklausomai nuo institucijos ir tos šalies, kurioje yra siūloma programa. Svarbu asmenys, suinteresuoti šios programos tipą atlikti išsamų tyrimą dėl programų, kreipiuosi į juos prieš priimant sprendimą sąnaudomis.

Į karjeros, dažniausiai siekiami baigusiems anglų programos yra gana įvairi. Šios pramonės šakos apima, bet tikrai ne tik leidybos, švietimo, žurnalistikos, rinkodaros ir viešųjų ryšių.

&nbsp

Jei jus domina vykdo menų anglų bakalauro, yra daug interneto galimybes prieinamas jums. Mūsų išsamus duomenų bazė apima platų variantų jums pasirinkti iš. Paieška jūsų programos žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.