Keystone logo

33 Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Gamtos mokslai Biologija 2024

Filtrai

Filtrai

  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Gamtos mokslai
  • Biologija
Studijų sritys
  • Gamtos mokslai (33)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Gamtos mokslai Biologija

Bakalauro laipsnis tampa vis reikalinga iškrovimo darbą, konkurencingas darbo užmokesčio. Laipsnis paprastai trunka ketverius metus užbaigti, ir studentai dažnai gali pasirinkti nepilnamečius ar koncentracija kartu su jų pagrindinis. Bakalauro laipsnis leidžia prieš įvesdami jėgos studentas sutelkti jo ar jos energiją tam tikroje srityje.

Kas yra biologijos bakalauro? Šis laipsnis yra sutelktas į gyvų organizmų ir kitų rūšių gyvosios gamtos mokslų studijų. Studentai biologinius sudėtingumą žmonėms ir kitiems gyvūnams, ekologija, ir okeanografijos, among others. Studentai siekia šio laipsnio, taip pat gali imtis tokių kursų, chemijos ir fizikos. Dailės bakalauras leidžia studentams įgyti gerai suapvalinti suprasti biologijos kartu su laisvųjų menų švietimo. Tai gali padėti nustatyti juos ateities karjeros, nes jų išsilavinimas bus gana tarpdisciplininis.

Bakalauro laipsnį padeda užtikrinti sėkmę ne kolegijoje.Biologijos laipsnis gali būti naudojamas įvairių sričių, tiek viduje ir išorėje mokslų. Kolegija laipsnis leidžia darbo ieškančių geresnių galimybių užsitikrinti poziciją aukštojo užmokesčio nei daryti tiems, kurie neturi tokių laipsnių.

Iš bakalauro 's laipsnį biologijos kaina priklauso nuo konkretaus institucijos jūs planuojate dalyvauti. Tai gera idėja, kad mokslinių tyrimų mokyklų jus domina ir kalbėti su finansinės pagalbos skyriuose, siekiant daugiau sužinoti apie sąnaudas ir galimos mokslą pagalbos.

Tie, kurie gauna biologijos laipsnį turi daug karjeros pasirinkimo galimybes baigus. Jie gali pasirinkti dirbti sveikatos priežiūros administravimo arba tęsti aukštesnės pakopos gauti darbo veterinarai, Akių gydytojai, mokytojai, farmacininkai ar stomatologai. Bakalauro laipsnį biologijos yra puikus pagrindas tiems, vykdančio bet kokią karjerą tipą mokslų.Nors kai skillsets paseno po keletą metų, biologija visada svarbu žinios turėti.

Studentai, kurie siekiančias biologija dažnai gali rasti programas, pritaikytus jų individualius poreikius ir norus. Daugelis mokyklų siūlome tiek dieninių ir neakivaizdinių studijų ir tiek on-campus ir interneto galimybes. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.