Keystone logo

12 Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Technologijų studijos Duomenų mokslai 2024

Filtrai

Filtrai

  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Technologijų studijos
  • Duomenų mokslai
Studijų sritys
  • Technologijų studijos (12)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Technologijų studijos Duomenų mokslai

Menų bakalauro laipsnį yra ketverių metų bakalauro laipsnį, kad yra linkęs daugiau dėmesio skirti laisvųjų menų, nei mokslų. Dauguma programų reikalauja 120 semestro valandų arba maždaug 40 kursų minimumo. Pirmieji dveji metai paprastai apima pagrindinės mokymo programos studijas po dvejų metų kursus unikalus studento ypač studijų srities.

Kas yra BA Duomenų mokslo? Ši studijų laukas yra gana griežta ir apima matematikos ir duomenų analizė tyrimų daug. Studentai mokosi išgauti įžvalgas ir pasakojimai formos duomenis įvairių formų. Kursai gali būti programavimas, duomenų struktūros, principus duomenų bazių sistemų, statistinės analizės ir matematikos. Tai vienijantis disciplina, kuri sujungia statistiką ir duomenų analizės daryti išvadas ir išvadas iš sukauptų duomenų. Jis naudoja mokslinį metodą ir kitus procesus, aiškinti duomenų šaltinius.

Gebėjimas išgauti, transformuoti ir apkrovos duomenys yra vertingas įgūdis Šiuo dieną ir amžius.Duomenys yra visur aplink žmonių visą laiką. Atsižvelgdama įgūdžių rinkti ir suprasti šią informaciją nustato duomenų mokslininkus atskirai. Studentai paprastai plėtoti pažangius analizės ir pasakojimo įgūdžius. Duomenų mokslas peržengia informacijos ir moko verslo įgūdžių, taip pat.

Dailės duomenų Mokslo bakalauras yra lengva laipsnis plėtoti internete. Jis susipynę su kompiuterių mokslo, kuris skolina jį esant namuose tyrimą. Skirtingų programų ir vietos ateiti skirtingais išlaidas. Susisiekite Priėmimo biuras savo mokykloje pasirinkimo dėl detalesnės informacijos.

Įgūdžių išmoko duomenų mokslas, daugelis karjeros keliai atidaryti iš programavimo duomenų inžinierių. Duomenų mokslininkai gidas projektą nuo pradžios iki pabaigos. Jie sukuria duomenų apdorojimo modelius ir analizuoti rezultatus suformuoti istoriją. Duomenų inžinieriai daugiau dėmesio skirti perdirbti didelius duomenų rinkinius. Duomenų analitikai galėtų tikrinti duomenis ir atrasti modelius ir atsakyti į klausimus.Kai absolventai gali nuspręsti siekti Magistras duomenų mokslo atverti dar daugiau karjeros galimybių, pavyzdžiui, mokymą.

Dabar naršo kursai yra lengvai prieinama studentams duomenų mokslas. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.