Keystone logo

Filtrai

 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Jungtinės Amerikos Valstijos
Studijų sritys
  Administravimo studijos (0)Aplinkos studijos (0)Architektūros studijos (0)Asmeninio tobulėjimo studijos (0)Aviacija (0)Bendrosios studijos (0)Dizaino studijos (0)Ekonomikos studijos (0)Energetikos studijos (0)Gamtos mokslai (0)
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

4 Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į San Bernardinas, Jungtinės Amerikos Valstijos dėl 2024

  Popular study format

  Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į San Bernardinas, Jungtinės Amerikos Valstijos

  San Bernardino yra Kalifornijoje, JAV miestas. Mieste gyvena Perris Hill parkas, Fiscalini laukas, šaudykla, išvykos ​​pėsčiomis bandymai Balir parkas, Shandin kalvos ir mažai kalnas yra pagrindiniai poilsio kurortų mieste. Šie kurortai kad miestas sveika ir gyva vieta gyventi ir mokytis. "

  JAV išlieka populiariausia tarptautinių studentų vieta pasaulyje. JAV universitetai dominuoja pasaulio reitinguose, o šalis taip pat siūlo daugybę įdomių studijų vietų. Valstybinių universitetų sistemas iš dalies subsidijuoja valstijų vyriausybės, jose gali būti daug miestelių, kuriuose yra šimtai tūkstančių studentų.

  Humanitarinių mokslų bakalauro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigus tam tikras pirmosios pakopos studijų programas, kurios paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų. Priklausomai nuo universiteto bei studento pasirinktos studijų šalies, humanitarinių mokslų laipsnis gali būti suteikiamas pabaigus skirtingas studijas. Tačiau įprastai šis laipsnis yra suteikiamas pabaigusiems menų, humanitarinių ar tam tikras socialinių mokslų studijas.