Keystone logo

95 Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Teisės studijos Baudžiamosios teisės studijos Kriminologijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Teisės studijos
  • Baudžiamosios teisės studijos
  • Kriminologijos studijos
Studijų sritys
  • Teisės studijos (95)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Teisės studijos Baudžiamosios teisės studijos Kriminologijos studijos

Kriminologijos bakalauras yra bakalauro laipsnis, skirtas suteikti studentams žinių, kad galėtų dirbti baudžiamojo teisingumo sistemoje. Šis menų bakalauro laipsnis paprastai trunka nuo trijų iki ketverių metų, norint užbaigti ir rengti karjeros baigimo studijas, susijusias su teisėsauga.

Asmenys, norintys užsidirbti laipsnius, leidžiančius jiems dirbti baudžiamosios teisenos sistemoje, dažnai klausia: "Kas yra kriminologijos bakalauro laipsnis?" Tai yra menų bakalauro laipsnis, pagrįstas kriminalinės analizės, tyrimo, tėvynės saugumo ir pasaulinių įstatymų vykdymas. Mokiniai sužinos apie nusikaltimų sprendimą, kaip juos užkirsti ir gali sutelkti dėmesį į konkrečias nusikalstamumo kategorijas, pvz., Baltos apykaklės pažeidimus. Prieš priimdami į šią studijų programą, studentai privalo turėti aukštųjų mokyklų diplomus arba bendrojo lygiavertiškumo laipsnius ir gauti aiškius fono patikrinimus.

Kriminologijos bakalauras uždirba daugybę privalumų. Įgiję šią įdomią studijų sritį, asmenys dažnai siekia darbdaviai, jie gali gauti aukštesnius atlyginimus ir atsakingesnes karjeros pareigybes nei bedarbiai. Šios edukacinės programos padeda parengti studentus teisėtvarkos srityje.

Kursai, skirti dirbti meno bakalauro laipsnyje, skiriasi priklausomai nuo universiteto ir jo pasaulio vietos. Internetiniai kursai taip pat kainuoja skirtingai nei asmeninės klasės, todėl būtų protinga, kad mokiniai susisiektų su konkrečiomis kolegijų įvažiavimo tarnybomis, kad sužinotų apie jų dabartines studijų kainas.

Asmenys, turintys bakalauro laipsnį kriminologijos laipsniais, turi daugybę karjeros galimybių. Jie gali tapti detektyvais, kalėjimo specialistais, lygtinio paleidimo pareigūnais ar tėvynės saugumo ekspertais. Viešose ir privačiose saugumo tarnybose ir organizacijose yra daug naudingų pozicijų.

Jei esate pasirengęs skirti savo gyvenimą karjerai, kuri daro pasaulį saugesnę, kriminologijos bakalauras gali būti jūsų laipsnis. Laikas imtis tolesnio žingsnio dabar. Žemiau esančios programos ieškokite ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.