Keystone logo

7 Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Leidybos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos
  • Medijos studijos
  • Leidybos studijos
Studijų sritys
  • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos (7)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Leidybos studijos

Dailės bakalauras (BA) skiriama asmenims, kurie įvaldę meno susijusių studijų sritį. Ši mokslo laipsnis reikalingas iš anksto į meistras 'S arba studijų programa. Studentai gali paprastai užpildyti šią laipsnį per trejų iki penkerių metų, priklausomai nuo tyrimo ir intensyvumo kursas apkrova srityje.

Kas yra leidyba BA? Ši programa orientuota į įgūdžių ir žinių, reikalingų sėkmingai leidybos pramonė. Laipsnis suteikia iš žurnalo ir knygų leidybos aspektus tiek skaitmeninio, tiek spausdinimo formatus supratimą. Akcentuojamas redagavimo, kritinės analizės, cenzūra, etika, Korektūros, autorių teisių ir plagiatas. Daugelis klasių mokytis įvairių formų kalbose, žiniasklaidos pranešimai, humoro ir ataskaitas, interneto turinio ir teminiai straipsniai.

Yra daug naudos užsidirbti leidyba laipsnį. Daugelis įgūdžių patirtį būtų galima naudoti iš abiejų profesinių ir asmeninių lygių.Studentai gali įgyti daugiau išsamų supratimą apie leidybai, taip pat geriau kalbos įgūdžius, gerinti komunikaciją minčių ir padidėjęs aiškumą išraiška.

Daugelis įstaigų pasiūlyti šią programą visame pasaulyje. Kaina skirsis nuo mokyklos į mokyklą, priklausomai nuo laipsnio reikalavimus ir vietos institucijos.

Leidybos pramonė yra labai konkurencinga, tačiau absolventai programos gali atsiduria didelės paklausos pozicijų įvairovė. Jie gali susirasti darbą, kaip vadybininkas, redaktorius, rašytojas, žurnalistas ar copy. Jie taip pat gali taikyti savo kalbos įgūdžius sričių įmonių raštu ir redagavimas, reklamos, rinkodaros, verslo redagavimo ir konsultavimas. Pozicijos gali būti prieinami vyriausybinių agentūrų, nevyriausybinėms organizacijoms, valstybės tarnyboje, o privačių ir viešųjų verslui.

Kursai yra siūlomi tiek visą laiką ir ne visą darbo laiką daugiau tvarkaraščio lankstumą.Daugelis programų yra kaip nuotolinio mokymosi modulius studentams, kurie gyvena nuotoliniu būdu visame pasaulyje. Norėdami sužinoti daugiau apie šią programą, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.