Keystone logo

3 Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Vadybos studijos Mažmeninės prekybos vadybos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Vadybos studijos
 • Mažmeninės prekybos vadybos studijos
Studijų sritys
 • Vadybos studijos (3)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Vadybos studijos Mažmeninės prekybos vadybos studijos

  Studentai, kurie nori tęsti mokslus po vidurinės mokyklos gali nuspręsti siekti bakalauro ar bakalauro dailės laipsnį. Šis laipsnis paprastai trunka trejų iki penkerių metų užbaigti ir gali padidinti karjeros galimybes ir uždirbti potencialą savo absolventų.

  Kas yra mažmeninės prekybos valdymo bakalauro? Šis laipsnis dėmesys skiriamas verslo valdymo įgūdžius, kaip jos taikomos mažmeninės prekybos pramonei. Studentai gali sužinoti apie finansų, rinkodaros, tiekimo grandinės valdymo, klausimais į žmogiškuosius išteklius, prekybos ir prekės ženklo. Klasės taip pat gali mokyti studentus, kaip suformuluoti mažmeninė strategiją, įvertinti galimą vietą, įtraukti naujas technologijas, teikti veiksmingą klientų aptarnavimą ir prisitaikyti prie kintančių rinkų.

  Studentai su stipriais tarpasmeninių įgūdžių ir kieto matematikos fone gali būti labai sėkminga mažmeninės valdymo srityje ir kursinių jie baigia gali remtis šių privalumų.Be to, finansinių įgūdžių įgijo gali būti naudinga valdyti tiek profesinius ir asmeninius finansus.

  Mažmenine valdymo laipsnis gali padidinti individo pelną be išlaidų likimo. Mokestis gali skirtis priklausomai nuo pasirinktos programos ir institucijos, ir studentai turėtų kreiptis į mokyklą mokytis specifiką.

  Yra daug galimybių įsidarbinti absolventams mažmeninės valdymą. Jie gali tapti pirkėjai, lankyti parodose, valdyti inventorių ir derasi pirkinius. Jie taip pat gali tapti parduotuvė vadovai, valdyti darbuotojus, biudžetą ir inventorių ir bendrauja su klientais, taip pat tiekėjų. Jų darbas gali sutelkti dėmesį į klientų ir marketingo ar tiekimo grandinės ir finansavimo. Jie gali valdyti specifinį aspektą mažmeninės prekybos pramonei didelės bendrovės arba prižiūrėti kiekvieną aspektą mažesnio vienas. Jie netgi gali tapti savarankiškai, valdyti savo parduotuves ar grandinę parduotuvėse.

  Su programas universitetuose visame pasaulyje, įskaitant daugelį nuotolinio mokymosi galimybes, uždirbti mažmeninės valdymo laipsnį yra lengviau ir patogiau nei bet kada. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.