Keystone logo

63 Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Mada Mados dizainas 2024

Filtrai

Filtrai

 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Mada
 • Mados dizainas
Studijų sritys
 • Mada (63)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Mada Mados dizainas

  Baigus 3-4 metų laisvųjų menų kursus, tokius kaip humanitariniai mokslai, dailė ir socialiniai mokslai, studentams suteikiamas menų bakalauro laipsnis. Aukštesnio lygio išsilavinimas, pvz., Magistro kursai, reikalauja, kad mokiniai turėtų BĮ prieš įstodami į programą.

  Kas yra mados dizaino bakalauro laipsnis? "Fashion Design" bakalauras aprūpina moksleivius žiniomis, kurių reikia norint pradėti karjeros mados industrijoje. Kursai apima daugybę naudingų įgūdžių, tokių kaip modelio kūrimas, drapavimas, drabužių statyba ir madingų schemų kūrimas. Mokiniai taip pat sužinoti apie produktų kūrimą ir kaip naudotis kompiuterinėmis technologijomis, kad padėtų projektuojant. Remiantis šiomis žiniomis, studentai turėtų kurti ir vykdyti mados projektus, parengti juos realios pasaulio užduotims.

  Šio laipsnio įgijimas yra pirmas žingsnis, kurį mokytojai gali siekti sėkmingai dirbti mados industrijoje. Įgūdžiai, kuriuos jie mokosi ir kuria praktikuojantys kursus, pasiruošę jiems užduodamoms užduotims atlikti.

  Kadangi BA programos yra siūlomos pasaulio šalyse įvairiuose universitetuose, kursų lankymas gali labai skirtis nuo vienos mokyklos prie kito. Norėdami gauti daugiau informacijos apie kainas, mokiniai turėtų susisiekti su konkrečiais universitetais.

  "Fashion Design" BA rengia studentus karjeros keliose valdymo srityse, įskaitant išankstinę gamybą, drabužių gamybą ir audinių kokybės kontrolės valdymą. Kūrybiškumo, taip pat techninių gebėjimų ugdymas reiškia, kad moksleiviai gali tapti dizaineriais, CAD specialistais, prekybininkai, prekybos atstovai, stilistai ar modeliai ir pavyzdžių formuotojai. Pradedančiose pareigose dažniausiai būna asistentas ar praktikantas.

  Mokiniams, turintiems ilgas darbo valandas, rūpintis šeimomis ar kitomis aplinkybėmis, dėl kurių sudėtinga lankyti kursus, gali būti paprastas būdas mokytis mokykloje į tvarkaraštį. Naudodamiesi duomenų baze ieškokite universiteto, kuris siūlo lankstumą ir mokymosi rezultatus, kuriuos norite. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.