Keystone logo

24 Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Mados rinkodara 2024

Filtrai

Filtrai

 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Mada
 • Mados rinkodara
Studijų sritys
 • Mada (24)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Mados rinkodara

  Studentai, dalyvaujantys bakalauro išsilavinimą paprastai dirba uždirbti laipsnių. Dailės bakalauras (BA) yra populiarus laipsnį, kuris paprastai trunka trejus-penkerius metus baigti. Daugeliu atvejų, studentai specializuotis toje srityje savo pasirinkimą.

  Kas yra Mados rinkodaros bakalauro? Ši bakalauro programa padeda mokiniams suprasti, kaip sėkmingai parduoti mados ir drabužių kompanijų visame pasaulyje. Daugelis programų, taip pat aptarti prekės ženklo pagrindus. Taip pat yra programos, kurios moko apie prekių valdymą. Kiti galimi dėstomų dalykų yra produkto kūrimo, prekybos, supirkimas, mažmeninės prekybos, technologijų, prabangos prekėmis, akcijas, spauda, ​​tendencijas ir ryšius. Dauguma programų yra mokomi miesteliu, tačiau gali būti galimybių mokytis neakivaizdžiai. Taip pat yra žinoma studentams atlikti praktiką įgyti naudingos pažvelgti į mados industrijoje.

  Yra keletas unikalių nauda, ​​kad ateiti su turintys bakalauro laipsnį.Žinių jums įgyti mokykloje bus labai naudinga darbo vietoje. Be to, daugelis klases hands-on "ir jie padeda studentams lengvai suvokti sąvokas diskutuojama.

  AN mados rinkodaros išsilavinimą kaina priklauso nuo mokyklos pasirinkti lankyti. Yra miesteliai visame pasaulyje, kurios siūlo šią bakalauro programos tipą ir kiekvienas ima savo mokesčius. Galite gauti daugiau informacijos apie šių tiriant kiekvieną atskirą universitetą išlaidas.

  Studentai, kurie turi savo bakalauro laipsnį mados rinkodaros paprastai dirba drabužių bendrovės. Jie dažnai padėti skatinti produktus, prognozuoti tendencijas, valdyti renginius, plėtoti sėkmingą rinkodaros strategiją, stiprinti prekės ženklą ir stilius. Yra paprastai dirba prieinami viešųjų ryšių, verslo plėtros ir rinkodaros padalinių madingi bendrovių visame pasaulyje. Studentai taip pat gali ieškoti darbo su laikraščių ir žurnalų.

  Jei norite daugiau sužinoti apie šį įdomų srityje, tai svarbu rasti tinkamą programą, kuri atitinka jūsų poreikius. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.