Keystone logo

1 Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Mada Mados viešieji ryšiai į Jungtinė Karalystė dėl 2024

Filtrai

Filtrai

 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Jungtinė Karalystė
 • Mada
 • Mados viešieji ryšiai
Studijų sritys
 • Mada (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Popular study format

  Popular education type

  Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Mada Mados viešieji ryšiai

  Mados viešųjų ryšių (Fashion PR) studijos dažniausiai sujungia kertines mados industrijos temas - verslą, komunikaciją ir dizainą. Tad būtent šios studijų programos gali atverti kelius itin įdomiai, dinamiškai ir pelningai karjerai. Priklausomai nuo pačių studentų poreikių, interesų ir tikslų jie gali daugiau dėmesio savo studijų metu skirti tokioms temoms kaip mados industrijos reklama ar rinkodara, o taip pat ir multimedijos redagavimas ar mados renginių organizavimas.

  UK, Jungtinė Karalystė yra daugiau nei 300 metų ir susideda iš keturių sudedamųjų tautas: Anglija, Škotija, Velsas ir Šiaurės Airija. Jungtinė Karalystė buvo mokymosi per pastaruosius 1000 metų centras ir turi daug senovės ir atskirti universitetus. Užsienio studentai sudaro didelę dalį studentų organizacijos ne JK universitetuose.

  Humanitarinių mokslų bakalauro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigus tam tikras pirmosios pakopos studijų programas, kurios paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų. Priklausomai nuo universiteto bei studento pasirinktos studijų šalies, humanitarinių mokslų laipsnis gali būti suteikiamas pabaigus skirtingas studijas. Tačiau įprastai šis laipsnis yra suteikiamas pabaigusiems menų, humanitarinių ar tam tikras socialinių mokslų studijas.