Keystone logo

32 Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Gamtos mokslai Matematika 2024

Filtrai

Filtrai

  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Gamtos mokslai
  • Matematika
Studijų sritys
  • Gamtos mokslai (32)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Gamtos mokslai Matematika

Dailės bakalauras (BA) yra vienas iš kelių laipsnių prieinamas studentams. Su savo dėmesio moksliniams tyrimams ir eklektiškas mokymo programą, menų programos bakalauras transformuoja studentų į mokytis visą gyvenimą ir rengia juos įvesti arba aukštosios mokyklos ar darbo jėgą.

Kas yra matematikos bakalauro? Nors programa yra akivaizdžiai orientuota į ugdymo studentų matematinius metodus, ji taip pat suteikia jiems išsamų supratimą apie technologijas, matematinės analizės ir tyrimų metodikas. Kai kurie iš pagrindinių kursų programą įtraukti Įvadas į matematikos, skaičiavimas ir geometrija. Matematikos laukas yra gana platus, ir nėra būdas studentas įvaldyti kiekvieną jos aspektą. Todėl studentai būtų suteikta galimybė pasirinkti akademinio dėmesio, pavyzdžiui, algebros, inžinerijos, arba bendrųjų matematikos srityje.

Daugelis iš pelningiausių profesijų, pavyzdžiui, inžinerijos, reikalauja giliai suprasti matematikos, technologijų ir mokslo. Studentai, kurie pagrindiniai matematikos turėti kvalifikaciją imtis dėl tokių profesijų ir patikimai stabilios, gerai apmokamus ateities.

Dauguma bakalauro studijų programos užtruks apie keturis metus baigti. Studijų kainą ir įmokų priklauso nuo mokyklos ir šalyje. Studentai gali nustatyti studijuoja pageidaujamą kolegijoje išlaidas susisiekę savo Priėmimo skyrių.

Buvę studentai įsidarbinti įvairiausiose karjeros srityse. Kai kurie iš labiausiai paplitusių karjeros tarp absolventų apima apskaitos, finansų, bankininkystės, inžinerijos ir mokslinius tyrimus. Daugelis taip pat išrinkti tapti pedagogai pradinėse, vidurinėse ir povidurinio institucijoms. Kai mažiau paplitęs, nors vis dar naudingas, profesijos yra meteorologija, draudimo prisiimamas, ir programinės įrangos testavimo.Taigi daugelis pramonės šakų ieško pareiškėjams, kurie turi didelę fone matematikos. Tie, kurie turi matematikos laipsnį turi platų spektrą galimybių būtų joms prieinama.

Yra daug tarptautinių mokyklų, kurios siūlo matematikos laipsnių, ir kursus internetu taip pat yra. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.