Keystone logo

49 Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Vaizduojamasis menas Muzikos studijos Muzikinis atlikimas 2024

Filtrai

Filtrai

  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Vaizduojamasis menas
  • Muzikos studijos
  • Muzikinis atlikimas
Studijų sritys
  • Vaizduojamasis menas (49)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Vaizduojamasis menas Muzikos studijos Muzikinis atlikimas

Menų, ar BA bakalauro, yra vienas iš dviejų labiausiai paplitusių bakalauro laipsnį pavadinimų pripažintas visame pasaulyje. Daugelis aukštųjų mokyklų absolventai pasirinkti dirbti link menų bakalauras, kaip sustiprinti savo įsidarbinimo galimybes, taip pat jų pelną priemonėmis.

Tiesiog tai, kas yra muzikos atlikimo BA? Šis išsamus studijų programa yra dažnai baigti per maždaug ketverius metus ir apima glaudų studijų ir peržiūrą dėl klausimų, susijusių su muzikos atlikimo, sudėtį ir istorijos įvairove. Studentai šias programas paprastai peržiūri priemones, įskaitant tuos, žalvario, pučiamųjų ir mušamųjų šeimų įvairovė, o kai kurios programos pabrėžti pianinu ir gretutinių įgūdžius. Papildoma dėmesys dažnai skiriamas muzikos istorijos, muzikos teorijos ir muzikos ugdymo, be kitų sričių.

Daugelis absolventai muzikos atlikimo studijų programų, kad jie yra daugiau galimybių įsidarbinti, nei jie buvo prieš uždirbti akademinius pasiekimus.Jie taip pat yra pasirengusi pradėti magistrantūros studijų programą muzikos atlikimo ar panašioje srityje, jie turėtų pasirinkti.

Stiprus variantas egzistuoja tarp studijų išlaidas iš vienos muzikos atlikimo programos į kitą. Dėl šio skirtumo, būsimieji studentai turėtų patikrinti su priėmimo įstaigai kiekvieno potencialaus mokyklos tinkami, laiku žinoma informacija.

Daugelis absolventų bakalauro dailės muzikos atlikimo programas eiti dirbti vokalistų, instrumentalistų, kompozitorių ar grupės narių. Kiti dirbti garso arba garso gamybos arba elektroniniu gamybos ar dizainą. Kiti dar pasirinkti mokyti muzikos mokyklos aplinkoje ar privačiai, o kiti grįžti į kolegijoje ar universitete pradėti dirbti link menų magistras muzikos atlikimo ar panašioje srityje. Magistro laipsnis yra reikalingas mokyti muzikos susiję klausimai ne kolegiali lygiu.

Būsimieji muzikos atlikimo studentai ras platų spektrą susijusių programų turimų visame pasaulyje, iš kurių daugelis yra išsamiai aprašyti mūsų duomenų bazės. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.