Keystone logo

Filtrai

 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Socialinių mokslų studijos
 • Plėtros studijos
Studijų sritys
 • Socialinių mokslų studijos (23)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

23 Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Plėtros studijos 2024

  Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Plėtros studijos

  Taip pat žinomas kaip menų bakalauro laipsnis, paprastai bakalauras yra mokslo, humanitarinių mokslų ar meno laipsnis. Šis laipsnis yra bakalauro lygio ir gali užtrukti nuo trejų iki ketverių metų.

  Kas yra plėtros studijų bakalauro laipsnis? Dažnai daugiausia dėmesio skiriant teorinėms koncepcijoms, susijusioms su tarptautine plėtra, šio laipsnio kursai gali būti skirti mokyti studentus apie tarptautinių santykių problemas ir temas. Dažnai instruktoriai rengia pamokas su dėstytojais ir klasėje vykstančias diskusijas. Kai kuriuose kursuose gali būti, kad moksleiviai pereina atvejų studijas arba pasinerti į išsamią pasaulio ekonomikos ir pasaulio rinkos apžvalgą.

  Darbdaviai vertina studentus, turinčius aukštų analitinių įgūdžių, tarpasmeninio bendravimo įgūdžių ir sugebėjimo pažvelgti į verslą kaip į platesnį pasaulinį subjektą. Studentai, turintys plėtros studijų bakalauro laipsnį, dažnai ugdo šiuos gebėjimus ir gali juos pasikliauti darbo rinkoje.

  Jei kaina yra problema, nepamirškite, kad visos mokyklos gali nustatyti savo kainas skirtingai. Ieškokite mokyklos, kuri tinka jūsų biudžetui, prieš pasirinkdami.

  Karjeros vystymo studijose tarptautinėje sistemoje gali būti naudojamos studento žinios apie ekonomiką ir politiką. Skurdo ir nelygybės supratimas, galbūt, gali paskatinti darbo vietas kaip pagalbą pabėgėliams. Idėja yra tai, kad šie darbuotojai gali suvokti ir suprasti žmonių, su kuriais jie dirba, kovą. Be to, studentai gali rasti karjerą kaip muitinės pareigūnai ir vaikų apsaugos pareigūnai. Absolventai, turintys stiprią rašymo komandą, taip pat gali laikyti žurnalistiką savo karjeros pasirinkimu. Žurnalistai, kurie gali suprasti pasaulines problemas ir analizuoti tarptautines politikos kryptis, paprastai yra labai paklausūs.

  Jei norite įgyti bakalauro laipsnį plėtros studijose, galite užsisakyti klases internete arba rasti universitetą arti namų. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.