Keystone logo

Filtrai

 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Socialinių mokslų studijos
 • Plėtros studijos
Studijų sritys
 • Socialinių mokslų studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  1 Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Plėtros studijos į Jungtinės Amerikos Valstijos dėl 2024

   Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Plėtros studijos

   Vystymosi tyrimai dažnai siekiama parengti studentus atlikti didelį tyrimą besivystančiame pasaulyje. Siekiant šio tikslo, akademinis programa šioje drausmės gali bendrauti su bet klausimus, su kuriais susiduria besivystančios ekonomikos ir visuomenių skaičius.

   JAV išlieka populiariausia tarptautinių studentų vieta pasaulyje. JAV universitetai dominuoja pasaulio reitinguose, o šalis taip pat siūlo daugybę įdomių studijų vietų. Valstybinių universitetų sistemas iš dalies subsidijuoja valstijų vyriausybės, jose gali būti daug miestelių, kuriuose yra šimtai tūkstančių studentų.

   Humanitarinių mokslų bakalauro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigus tam tikras pirmosios pakopos studijų programas, kurios paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų. Priklausomai nuo universiteto bei studento pasirinktos studijų šalies, humanitarinių mokslų laipsnis gali būti suteikiamas pabaigus skirtingas studijas. Tačiau įprastai šis laipsnis yra suteikiamas pabaigusiems menų, humanitarinių ar tam tikras socialinių mokslų studijas.