Keystone logo

73 Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Socialinių mokslų studijos Politikos mokslai Politikos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Socialinių mokslų studijos
  • Politikos mokslai
  • Politikos studijos
Studijų sritys
  • Socialinių mokslų studijos (73)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Socialinių mokslų studijos Politikos mokslai Politikos studijos

Menų bakalauras yra bakalauro laipsnis, kuris yra pirmasis aukštojo mokslo lygis studentams, siekiantiems meno ar mokslo. Praktiškai dirbdami maždaug ketverius metus, studentai gali papildyti orientuotą magistro laipsnį pasirinkdami laisvųjų menų ir humanitarinių mokslų kursus.

Kas yra politikos bakalauro laipsnis? Ši programa paprastai siūlo kursus, susijusius su pasaulio tautomis ir vyriausybėmis, jų santykius su savo žmonėmis, gamtiniu pasauliu ir tarpusavyje. Sociologija, istorija, kultūra, ekonomika ir daugiau veiksnių į šiuos kursus, o studentai paprastai yra mokomi įvairiais tyrimų metodais ir analizės teorijomis. Šioje bakalauro studijų programoje mokiniai gali pritaikyti savo mokymo programas tam, kad sutelktų dėmesį į konkrečias disciplinas ir dominančius regionus, o kai kurios programos gali leisti tarpdisciplininius kursus plačiau.

Turėdami politologijos bakalauro laipsnį, studentai gali įgyti įgūdžių, gyvybiškai svarbių politinėse situacijose ir problemose; šie įgūdžiai taip pat yra vertingi kitur savo gyvenime ir karjeroje. Programa skatina mokslinius tyrimus ir kritinę analizę, rašymo ir oratorijos įgūdžius, bendradarbiauja su bendraamžiais ir taiko šiuos metodus argumentų sudarymui.

Pelnas bakalauro laipsniui gali skirtis priklausomai nuo programos pobūdžio ir mokyklos mokymo kursų. Taip pat gali būti taikomos kitos išlaidos, pvz., Paraiškų mokesčiai arba aukštesnios už studijas užsieniečių studentų mokymas. Pasitarkite su administracijos tarnyba, jei norite rasti konkrečią informaciją apie jūsų padėtį.

Turėdami politikos bakalauro, absolventai gali pasirinkti siekti karjeros vyriausybės ar kitų viešojo ar privataus sektoriaus organizacijų. Be to, kad tiesiogiai tapti vyriausybės pareigūnais, asmenys gali prisiimti socialinių tyrimų pareigūnų ir valstybės tarnautojų vaidmenį, padėdami pareigūnams priimti pagrįstus sprendimus. Absolventai, kurie sutelkia dėmesį į tarptautinius santykius, gali tapti diplomatinės tarnybos pareigūnai, o tie, kurie domina tyrimų ir dabartinių įvykių, gali patekti į žurnalistiką. Kai kuriais atvejais absolventai vietoj kreipiasi į labdaros organizacijas ar žmogaus teisių kampanijas.

Daugelyje mokyklų visame pasaulyje vyksta programos "Baigus politiką" įgijimas; daugelyje iš jų taip pat yra internetinių nuotolinio mokymosi galimybių. Norėdami gauti daugiau informacijos, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.