We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

1 Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Sveikatos priežiūra Psichikos sveikatos priežiūra Psichologija Psichologinių tyrimų studijos į Town and Country, Jungtinės Amerikos Valstijos dėl 2024

Filtrai

Filtrai

  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Sveikatos priežiūra
  • Psichikos sveikatos priežiūra
  • Psichologija
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Sveikatos priežiūra Psichikos sveikatos priežiūra Psichologija Psichologinių tyrimų studijos

Kas yra psichologinis tyrimas?
Psichologinis tyrimas yra mokslinis žmogaus proto ir elgesio tyrimas. Psichologinio tyrimo tikslas – suprasti, kaip žmonės galvoja, jaučiasi ir elgiasi. Psichologinius tyrimus galima suskirstyti į dvi pagrindines rūšis: fundamentinius ir taikomuosius tyrimus. Pagrindiniai tyrimai atliekami siekiant geriau suprasti žmogaus elgesį. Realaus pasaulio problemoms spręsti atliekami taikomieji tyrimai. Psichologiniai tyrimai atliekami naudojant įvairius metodus, įskaitant eksperimentus, atvejų tyrimus, apklausas ir natūralistinį stebėjimą. Psichologai naudoja šiuos metodus tirdami įvairias temas, įskaitant vaiko raidą, nenormalią psichologiją, emocijas, pažinimą, psichikos sutrikimus ir socialinį elgesį.

Ką galiu nuveikti įgijęs psichologinio tyrimo laipsnį?
Yra daug karjeros galimybių turintiems psichologinių tyrimų laipsnį. Kai kurie žmonės dirba akademinėje bendruomenėje, atlieka mokslinius tyrimus ir dėsto kolegijose ir universitetuose. Kiti dirba vyriausybėje, naudodami savo psichologijos žinias, kad padėtų kurti viešąją politiką. Dar kiti dirba privačiame sektoriuje, taikydami savo įgūdžius įmonėse ir organizacijose. Yra daug skirtingų psichologinių tyrimų tipų, todėl galima pasirinkti daugybę skirtingų karjeros kelių. Nepriklausomai nuo jūsų pomėgių, tikriausiai yra būdas panaudoti savo psichologinių tyrimų laipsnį, kad siektumėte karjeros, kuri jums patiks.

Kokius laipsnius galima gauti psichologinių tyrimų srityje?
Psichologinių tyrimų laipsnius galima gauti bakalauro ir magistrantūros lygmeniu. Psichologinių tyrimų bakalauro laipsnis gali paskatinti psichologijos ar susijusios srities karjerą. Psichologinių tyrimų absolventas gali paskatinti mokslininko, profesoriaus ar klinikinio psichologo karjerą.

Ką studijuosiu eidamas psichologinio tyrimo studijas?
Psichologinio tyrimo laipsnio kursiniai darbai skirsis priklausomai nuo studijų lygio ir konkrečios programos. Tačiau yra keletas bendrų temų, kurios aptariamos daugumoje programų. Tai tyrimo metodai, statistika ir psichologinė teorija. Studentai taip pat turės galimybę specializuotis tam tikroje psichologijos srityje, pavyzdžiui, vaiko raidoje ar socialinėje psichologijoje.

JAV išlieka populiariausia tarptautinių studentų vieta pasaulyje. JAV universitetai dominuoja pasaulio reitinguose, o šalis taip pat siūlo daugybę įdomių studijų vietų. Valstybinių universitetų sistemas iš dalies subsidijuoja valstijų vyriausybės, jose gali būti daug miestelių, kuriuose yra šimtai tūkstančių studentų.

Humanitarinių mokslų bakalauro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigus tam tikras pirmosios pakopos studijų programas, kurios paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų. Priklausomai nuo universiteto bei studento pasirinktos studijų šalies, humanitarinių mokslų laipsnis gali būti suteikiamas pabaigus skirtingas studijas. Tačiau įprastai šis laipsnis yra suteikiamas pabaigusiems menų, humanitarinių ar tam tikras socialinių mokslų studijas.