Keystone logo

18 Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Humanitariniai mokslai Istorija Senovės istorijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Humanitariniai mokslai
  • Istorija
  • Senovės istorijos studijos
Studijų sritys
  • Humanitariniai mokslai (18)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Humanitariniai mokslai Istorija Senovės istorijos studijos

Menų, ar BA bakalauro, yra akademinis atskirti, kad dažnai uždirbo maždaug po ketverių metų griežto tyrimo tam tikros laisvųjų menų pagrįstos tema. Daugelis aukštųjų mokyklų absolventai lankyti koledžą siekiant BA kaip išplėsti savo karjeros perspektyvas ir uždirbti potencialą būdu.

Tiesiog tai, kas senovės istorijos bakalauro? Šis išsamus programa apima glaudų studiją kalbos, literatūros, kultūros ir istorijos senovės pasaulio civilizacijų. Nors kai kurie senovės istorijos studijų programos dėmesio tam tikrai daliai pasaulio, dauguma bakalauro kursai pristatyti platesniam išsilavinimą ir padengti krikščionių, žydų ir graikų-romėnų tyrimus, tarp kitų religinių ir etninių grupių. Ypatingas dėmesys dažnai skiriamas senųjų kalbų, pavyzdžiui, lotynų ir kai kurios programos sutelkti dėmesį į senovės meno ir kitų komunikacijos formų, pavyzdžiui, Egipto hieroglifus.Daugelis senovės istorija programos siūlo in-klasėje ir in-the-lauko tyrimas, pastaroji kuri gali apimti pagalbą archeologinių kasinėjimų ir susijusių pastangų derinys.

Dauguma BA senovės istorijos gavėjams, kad jie sugeba po užtikrinti bakalauro laipsnį, nei jie buvo prieš darydama uždirbti daugiau per metus. Jie taip pat mano, kad jie yra daugiau galimybių įsidarbinti, nei jie buvo iš anksto, ir sugeba prisiimti aukštesnio prestižo pozicijas kartą laipsnis yra pasiektas.

Veiksnių matrica kaip, kur kursas yra siūloma ir kaip populiarus jis vaidina svarbų vaidmenį nustatant galutinius studijų kainos. Būsimieji studentai gali kreiptis į Priėmimo įstaigą apie kiekvieną mokyklą jie svarsto laiku registracijos informaciją.

Senovės istorija laipsnį savininkai yra pasirengę darbo visoje kuo įvairiausiose srityse.Daugelis dirbti muziejuose, bibliotekose ar vyriausybinių organizacijų, o kiti dirba Kelionės ir turizmas, reklama, švietimu, ar panašioje srityje. Bendrosios karjeros keliai yra, kad diplomatas, archyvaras, kuratorius, mokslo, gido ar edukatoriaus, among others. Kai absolventai pasirenka grįžti į mokyklą po uždirbti bakalauro laipsnį siekiant dar labiau pažengęs laipsnį, kuris yra dažnai reikalingas mokyti senovės istoriją kolegijos arba universiteto lygio.

Mūsų platus duomenų bazė yra puikus šaltinis tiriant daugelio senovės istorijos bakalauro studijų programas šiuo metu siūlomas visame pasaulyje. Dabar parinktys gali būti prieinami tiems, kurie yra reikia lankstų darbo grafiką. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.