Keystone logo

21 Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Socialinių mokslų studijos Sociologija Socialinių mokslų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Socialinių mokslų studijos
  • Sociologija
  • Socialinių mokslų studijos
Studijų sritys
  • Socialinių mokslų studijos (21)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Socialinių mokslų studijos Sociologija Socialinių mokslų studijos

Menų bakalauras gali būti puikus pasirinkimas studentams, norintiems mokytis ar dirbti su meno, humanitarinių ar socialinių mokslų sritimis. Šios srities laipsniai linkę daugiausia dėmesio skirti liberalioms studijoms ir suteikti mokslininkams reikalingų kritinio mąstymo įgūdžių, taikomų tiek savo amatams, tiek asmeniniam gyvenimui.

Kas yra socialinių mokslų bakalauro laipsnis? Šis bakalauro laipsnis moko studentus, kaip analizuoti visuomenę ir santykius, kurie sudaro socialinę aplinką. Pagrindinės sritys yra sociologija, istorija, politika, ekonomika, teisė, verslo valdymas, psichologija ir kriminologija. Profesoriai dažnai sako studentams, kurie "skaito šį laipsnį", bet tokios klasės kaip finansų ir ekonomikos apima sudėtingus skaičiavimus, o sociologijos ir psichologijos kursai dažnai apima tam tikrą laboratorinę veiklą.

Socialinių mokslų bakalauras moko studentus, kaip mąstyti už dėžutės ribų, moksliškai įvertinti socialinius santykius ir socialinius klausimus bei įtakoti ar atlikti norimus pokyčius individualiu ar grupiniu lygiu. Šie įgūdžiai dažnai yra būtini tiems, kurie siekia karjeros bet kokio pobūdžio darbe, daugiausia dėmesio skiriant žmogaus elgesiui, pavyzdžiui, socialiniam darbui, mokymui ir konsultavimui.

Socialinių mokslų bakalauro studijų baigimo kaina skirtinguose universitetuose yra skirtinga. Kursas paprastai trunka ketverius metus, tačiau kai kurie universitetai gali pasiūlyti pagreitintas programas. Atlikite savo tyrimus, kad sužinotumėte, kokia parinktis geriausiai tinka jums ir jūsų biudžetui.

Socialinių mokslų bakalauras dažnai laikomas minkštesniu laipsniu, palyginti su grynaisiais mokslais, vis dėlto sukuria milijonierių teisininkus ir teisėjus, šešių pareigūnų vadovus, pasaulio kelionių diplomatus ir teisės pareigūnus. Dangus yra šio laipsnio riba. Viskas priklauso nuo konkretaus mokinio įgūdžių, galimybių, su kuriais ji susiduria, ir kaip specialistai skiriasi nuo kitų savo srities darbuotojų.

Kadangi šiuo laipsniu paprastai yra ribotas, bet kokio tipo laboratorijos darbas, paprastai jis vykdomas internete, bet jį taip pat galima rasti mokyklos įstaigose visame pasaulyje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.