Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 5 Humanitarinių mokslų bakalaurai  (Humanitarinių mokslų bakalauro programos) į Specialiųjų efektų studijos 2023

5 Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Specialiųjų efektų studijos 2023

Apžvalga

"Bakalauro menų" bakalauras yra bakalauro laipsnis ir programa skirta padėti studentams kurti gerai suplanuotą foną. Keturių metų kursai sujungia specializuotą studiją pagrindiniame pasirinkime su humanitariniais, kalbos ir kitais laisvųjų menų dalykais.

Kas yra specialiųjų efektų bakalauro laipsnis? Ši programa numato praktinius vaizdinių specialiųjų efektų naudojimo televizijoje, filmuose ir kitose žiniasklaidos priemonėse. Kursai gali apimti įvairią praktiką, nuo tradicinio meno ir animacijos iki kompiuterinio poveikio ir modelio / animatronics. Tiesiogiai dirbdami su pramonės standartinėmis priemonėmis, studentai gali išplėsti žinias apie šiuolaikinius principus ir technologijas pramonėje per eksperimentinius darbus ir grupinius projektus, kartais taip pat apsilankę animacinių festivalių metu ir turėdami pramonės ekspertus kaip svečius.

Būdamas specialiųjų efektų bakalaurų studentai įgijo techninių įgūdžių, naudojančių įvairias animacines priemones, kurios yra įprastos pramonėje, ir toliau tobulina meninę viziją. Jie taip pat mokosi efektyviai planuoti ir išdėstyti kūrybinius projektus, bendradarbiauti su kitais specialistais ir rinkti savo profesionalų portfelį.

Specialiųjų efektų bakalauro išlaidos daugiausia priklauso nuo studijų išlaidų nuo trijų iki penkerių metų kursų. Kiti pagrindiniai veiksniai yra būtini vadovėliai ir priemonės, o galbūt ir kambario ir lentos kaina mieste. Prieš taikydami studentus rekomenduojama tai išnagrinėti.

Studentai, turintys specialiųjų efektų bakalauro laipsnį, yra pasirengę dirbti vizualiai žiniasklaidoje ir pramogose. Istorijos menininkai suplanuoja ir vizualizuoja siūlomus specialiuosius efektus ankstyvame projekte, o šie "storyboards" realizuojami priklausomai nuo vidutinio skaitmeninio menininko, mechaninių efektų technikų, makiažo atlikėjų ir dar daugiau. Kartu su gyvais veiksmais ir animaciniais televizoriais ir filmais, vaizdo žaidimai sudaro galimą karjerą daugiau techninių absolventų, peržengiant CGI animaciją ir programavimą.

Specialiųjų efektų bakalauras gali būti įgytas daugumoje universitetų, siūlančių meno programas. Šių kursų praktinė prigimtis reiškia, kad programos dažniausiai yra studentų miesteliai. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Menų studijos
  • Kompiuterinis menas
  • Specialiųjų efektų studijos
Studijų sritys
  • Menų studijos (5)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas