Keystone logo

1 Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Dizaino studijos Medijų Dizainas Specialiųjų efektų studijos į San Paulas, Brazilija dėl 2024

Filtrai

Filtrai

  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Dizaino studijos
  • Medijų Dizainas
  • Specialiųjų efektų studijos
Studijų sritys
  • Dizaino studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Popular study format

Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Dizaino studijos Medijų Dizainas Specialiųjų efektų studijos

Tai didžiausias miestas Brazilijoje, o tai matė daug viešojo ir privačiojo aukštojo mokslo mokymosi centrų sistemą. Kai kurie iš pasaulyje pripažintų universitetų, pavyzdžiui, universiteto Sao Paulo, Popiežiškoji katalikiškojo universiteto San Paulo ir Sao Paulo valstybinio universiteto yra čia.

Specialiųjų efektų klasėse galima ištirti, kaip pramogų pramonė naudoja specialius efektus, kad sustiprintų filmus, televizijos laidas ir teatro spektaklius. Poveikis gali būti visiškai skaitmeninis, naudoti skaitmeninių ir gyvų veikėjų derinį arba susideda iš materialių medžiagų, tokių kaip laidai, sprogmenys, kostiumai, rekvizitai, protezavimas ir makiažas.

Brazilija siūlo aukštąjį išsilavinimą, kuris yra iš dalies finansuojamas tiems studentams, kurie norėtų tęsti aukštesnįjį išsilavinimą. Jie turi būti nuo 18 iki 35 metų. Ši aukštojo mokslo sistema leidžia studentams mokytis praktinių įgūdžių, kurie padėtų spręsti 21-ojo amžiaus iššūkius.

Humanitarinių mokslų bakalauro laipsnis paprastai yra suteikiamas sėkmingai pabaigus tam tikras pirmosios pakopos studijų programas, kurios paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų. Priklausomai nuo universiteto bei studento pasirinktos studijų šalies, humanitarinių mokslų laipsnis gali būti suteikiamas pabaigus skirtingas studijas. Tačiau įprastai šis laipsnis yra suteikiamas pabaigusiems menų, humanitarinių ar tam tikras socialinių mokslų studijas.