Keystone logo

34 Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Sporto ir mankštos studijos Sporto verslo studijos Sporto vadyba 2024

Filtrai

Filtrai

  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Sporto ir mankštos studijos
  • Sporto verslo studijos
  • Sporto vadyba
Studijų sritys
  • Sporto ir mankštos studijos (34)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Sporto ir mankštos studijos Sporto verslo studijos Sporto vadyba

Dailės bakalauras yra bakalauro laipsnį uždirbo studentams, kurie atlieka būtinus reikalavimus. Dauguma žmonių sugeba uždirbti šį laipsnį per trejus ar ketverius metus nuo įtraukimo dienos universitete. Yra pasiūlyta įvairių konkrečių didžiųjų kad paprastai apima humanitarinių mokslų.

Kas yra sporto vadybos bakalauro? Ši bakalauro laipsnį gali parengti studentus būti veiksmingos lyderiai sporto pramonėje. Yra daug skirtingų koncentracijos, įskaitant naudojimosi, renginiai, ir verslui. Programos, kurios dėmesio centre dėl naudojimosi dažnai padeda studentams išmokti apie asmens mokymo, stiprumo, kondicionierius, ir fizinės terapijos. Kitos kursai leidžia studentams išmokti organizuoti sporto renginius visame pasaulyje. Studentai taip pat turi galimybę sužinoti apie verslo pusėje sporto. Jie paprastai gauti įgūdžių, pavyzdžiui, rinkodaros, reklamos, ir rinkodaros.

Įgūdžiai išmokti įtraukiant į sporto vadybos programos BA gali padėti absolventams tapti veiksminga sporto ir fizinio aktyvumo pramonėje. Jie paprastai uždirba daugiau nei tie, kurie nebuvo uždirbti bakalauro 's laipsnį.

Mokestis yra daug būsimiems studentams rūpestis. BA sporto vadyba laipsnių siūlomi visame pasaulyje, todėl nėra nustatyta kaina, susijusius su laipsnį. Kiekviena institucija turės savo specifinius mokesčius ir studijų reikalavimus.
Yra keletas karjeros perspektyvas tiems, kurie baigė su sporto vadybos bakalauro laipsnį. Daugelis studentų tapti sertifikuotos asmeninių trenerių ir padėti žmonėms pasiekti savo tinkamumą tikslų. Asmeniniai treneriai dažnai dirba sporto salėse arba pasirinkti tapti savarankiškai dirbančiais asmenimis. Absolventai taip pat gali tapti trenerių ir kondicionieriai profesionalių sporto komandų. Daugiau Karjeros galimybės apima sporto renginys vadovai, mažmeninės vadovams arba rinkodaros komandoms ar įmonių.Sporto pramonėje plačiai pasiekti ir įvairi, kuris siūlo keletą būdų, kaip absolventams rasti patenkinti ir gerai apmokamas darbo vietas.

Ar domitės mokosi universitete uždirbti savo bakalauro sporto vadyba? Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.