Keystone logo

9 Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Ekonomikos studijos Statistika 2024

Filtrai

Filtrai

  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Ekonomikos studijos
  • Statistika
Studijų sritys
  • Ekonomikos studijos (9)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Ekonomikos studijos Statistika

Tie, kurie nori tęsti savo karjeros perspektyvas gali svarstyti įtraukiant į menų programos bakalauras per aukštosios mokyklos. Šios trejopos-keturis metų programos apima platų disciplinomis, siūlanti išsamią mokymo pasirinkimo srityje. Studentai, baigę bakalauro programų ir patekti į darbo rinką dažnai didesnę prieigą prie aukštojo užmokesčio ir pasiekimus.

Kas yra Statistikos bakalauro? Tai matematikos programa teikia specializuotą išsilavinimą ir mokymą tiems, kurie domisi statistinių metodų, naudojamų daugelyje įvairių pramonės šakų. Tai tarpdisciplininis pagrindinė dažnai apima daug skirtingų klasių dalimi reikiamo užsiėmimuose. Kai kurie iš dažniausiai reikalaujama kursai apima skaičiavimas, diferencialinės lygtys, tiesinė algebra, duomenų analizės ir skirtingų tipų statistiniais metodais. Studentai taip pat gali pasirinkti derinti statistinį tyrimą su kitomis disciplinomis, įskaitant psichologijos, buhalterinės apskaitos ar kompiuterių mokslų studijas.

Yra daug privalumų, kurie pridedami turintys bakalauro 's laipsnį statistika. Studentai mokosi įgūdžius, kurie lengvai perduodamos į realiose situacijose, suteikiant jiems galimybę panaudoti savo išsilavinimą kasdien. Supratimas, kaip interpretuoti statistinės tyrimo rezultatus gali leisti absolventai padaryti efektyvesnius sprendimus, pagrįstus rizikos veiksnių.

Išlaidos Statistinių laipsnis Studijų šiek tiek skiriasi priklausomai nuo daugelio veiksnių, įskaitant konkrečių institucijų reikalavimus. Pats tiksliausias išlaidų informaciją galima gauti susisiekus pasirinktą įstaigą dabartinės kainos.

Karjeros galimybės absolventams su į Statistikos BA auga, dėka dideliuose duomenų bumas. Tiek privataus ir viešojo sektoriaus dėl aukštos kvalifikacijos darbuotojų, kurie gali interpretuoti teikiamais numeriais per apklausas ir duomenų rinkimo Lookout.Be to, daugelis absolventai rasti darbą įvairių pramonės šakų, įskaitant finansų, konsultavimo, projektavimo ir mokslinių tyrimų.

Gauti sudaro daugiau nei vidurinį išsilavinimą nebėra tiems su ribota prieiga, dėka internetinius kursus iššūkis. Tiems, kurie domisi užsidirbti statistika laipsnį, kreipiantis dėl programos gali būti lengva. Tiesiog ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai kreiptis į priėmimo įstaigą pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.