Keystone logo

40 Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Teisės studijos Bendra Teisės Studijos Teisė 2024

Filtrai

Filtrai

  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Teisės studijos
  • Bendra Teisės Studijos
  • Teisė
Studijų sritys
  • Teisės studijos (40)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Teisės studijos Bendra Teisės Studijos Teisė

Bakalauro išsilavinimo lygis apima pagrindus. Iki užsidirbti menų (BA) bakalauro, jums bus pasirengę pradinio lygio karjerą. Arba laipsnis atitinka tave įvesti magistro lygio programa įgyti aukštesnio lygio karjeros.

Kas yra įstatyme BA? Studentai, kurie Įveskite šį lauką sužinoti viską apie teisinės praktikos bei pasekmes. Kursai mokyti teisės teoriją greta praktinių įgūdžių. Teisė yra ypač skystis laukas, o tai reiškia, mokymo programas visada atnaujinamas ir vystosi likti svarbi. Kadangi bakalauro lygio apima pagrindus, yra sunkus dėmesys skiriamas mokslinių tyrimų ir atvejų tyrimus, kai studijavo teisę, o ne teisine gynyba ir atstovavimas. Šie įgūdžiai yra paprastai skirta magistrantūros programose.

Įstatymas yra viena iš labiausiai pažangių studijų srityse. Nesvarbu, ar studentai pasirenka tęsti mokslus arba siekti karjeros po užsidirbti bakalauro, jie bus susiję su aukšto lygio, svarbų darbą.Pelningiausi BA yra puikus būdas pasiruošti magistro laipsnį, taip pat.

Užsidirbti į įstatymo BA kaina priklauso nuo daugelio veiksnių. Nes viskas iš programos ir mokyklos galite studijuoti, į šalį ir studijų trukmės įtakos studijų kainą ir įmokų, jums reikia mokslinių tyrimų tiek daug variantų, kaip įmanoma. Rasti programą, kuri atitinka visus Jūsų reikalavimus ir tinka jūsų biudžeto ribose.

Dauguma studentų, kurie įvesti teisinį programą ketina tapti teisininkai. Yra daug skirtingų tipų teisininkų, įskaitant pilietinių teisių advokatai, teisininkai, bankroto ir baudžiamosios gynybos advokatai, bet ši darbo lygis yra prieinama tik tiems, su Juris Doctor ir kurie perduoti baras egzaminą. Jei nuspręsite pradėti dirbti po uždirbti bakalauro laipsnį, galite rasti poziciją, kaip paralegal, teisinė sekretorių, arba juridinio asistentas.

Jei jus domina teisę uždirbti bakalauro 'ai laipsnis yra pirmasis žingsnis siekiant atvykę į tą lauką.Nesvarbu, ar norite pereiti į aukštesnio lygio laipsnį ar ne, prasideda bakalauro 's laipsnį. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai pasirinkai mokykloje užpildant švino pavidalu.