Keystone logo

Filtrai

 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslas
 • Nekilnojamasis turtas
 • Plėtros planavimo studijos
Studijų sritys
 • Verslas (2)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

2 Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Plėtros planavimo studijos 2024

  Humanitarinių mokslų bakalauro programos Programos į Plėtros planavimo studijos

  BA ar bakalauras laipsnis yra daugiausia suteikiami studentams į kultūros mokslų, lingvistikos ir socialinių mokslų srityse. Tačiau laipsnis suteikiamas studentams, verslo ir informatikos mokslų srityse.

  Jums gali būti įdomu, kas yra BA plėtros planavimo? Ši programa sujungia praktinės patirties su akademinių programų sekti besikeičiančius įstatymus ir susijusių apribojimų, susijusių su miestų plėtra aplinkai. paprastai siūlomos Klasės apima aplinkos planavimo ir projektavimo, supažindinimas su kraštovaizdžio architektūros ir dizaino ryšių priemones. Programos tikslas yra aprūpinti studentus su žinių erdvinių studijų koncepcinių principų dizaino ir plataus diapazono aplinkos apsaugos klausimais ir dizaino teorijomis.

  Studentai užsidirbti savo bakalauro laipsnį gauti daug įgūdžių, kurie yra naudingi jų asmeninį ir profesinį gyvenimą.Daugelis linkę turėti gebėjimą analizuoti informaciją, yra sprendimų priėmimo meistriškumą ir gebėjimą veikti kaip tarpininkai, ši programa orientuota ir šlifavimo tuos įgūdžius.

  Kadangi uždirbti bakalauro laipsnį gali trukti nuo trijų iki keturių metų, išlaidos skiriasi priklausomai nuo programos, šalies studijų ir mokykloje. Būsimieji studentai raginami kreiptis į institucijas su programomis, kad palūkanų juos nustatyti studijų išlaidas ir registravimo mokesčiai.

  Absolventų su plėtros planavimo BA linkę rasti karjeros galimybes visoje įvairių pramonės šakų visame pasaulyje įvairovė. Tai sparčiai auganti srityje apima darbo vietų, tokių kaip planavimo asistentas, civilinės projekto inžinierius, žiniasklaidos planavimo, regionų pardavimų vadybininkas, ir transporto vadovas. Gavęs reikiamą on-darbo patirtis, daug asmenų pasirinkti vykdyti licencijas, registracijas ir sertifikatus.

  Nuotolinio mokymosi modulius dažnai patogu tiems, kurie gyvena atokiose vietovėse su ribota prieiga prie įrenginio. Yra įstaigų, siūlančių tarptautines galimybes šios programos įvairovė. Norėdami pradėti, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.