Keystone logo

66 Bakalauro studijos Programos į Vaizduojamasis menas Šokiai 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Vaizduojamasis menas
  • Šokiai
Studijų sritys
  • Vaizduojamasis menas (66)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Vaizduojamasis menas Šokiai

Pelningiausi šokio bakalauro yra puiki galimybė studentams, kurie naudojasi scenos meno. Studentai uždirba šį laipsnį gali plėtoti savo intelektualinį ir fizinį potencialą šokių, taip pat, kad būtų galima dirbti įvairiose meno kryptimis.

Studentai paprastai paklausti: "Kas yra šokio bakalauras?" Tai yra tiek fizinės ir akademinių studijų atlikimą, choreografiją ir artistiškumu. Iki uždirbti šį laipsnį, studentai vadovaujasi link didesnio žinių šokio per dėmesio fizinių, techninių, bendravimo ir meno aspektų amato. Jų žinios yra stimuliuojama su socialinio ir istorinio konteksto, kuriame choreografija ir atlikimas yra sukurta ir patirties supratimą. Programa taip pat skatina studentus su įgūdžių ir žinių, rašytinių ir vaizduojamojo meno, kurie gali paskatinti juos į meninę pristatymas.

Šie tyrimai yra ypač naudingas studentams, kurie nori mokytis aukštesnio lygio švietimo ir pažangos savo karjerą veiklos menų. Studentai gali padidinti savo žinias ir patirtį choreografijos. Kursai skirtis, bet visų pirma sutelkti dėmesį į veiklos valdymo, improvizacijos, choreografijos ir technika klasių į meninių stilių įvairovė.

Kadangi ši programa yra siūloma iš įvairių mokyklų visame pasaulyje, registravimo išlaidos ir kursų mokesčius priklauso nuo institucijos ir šalyje. Suinteresuoti studentai turėtų kreiptis į konkrečias institucijas sužinoti daugiau.

Po studentai uždirbti šį laipsnį, jie gali rasti darbą keliose srityse, įskaitant tampa administratorius arba mokytoją šokių. Jie taip pat gali rasti darbą, nes judėjimas analitikas, istorikas ir tyrinėtojas, sporto instruktorius, profesionalus šokėjas, choreografas ar šokių įmonės direktorių.Baigiu netgi gali rasti darbą, kaip šokėjų arba kaip meno kūrėjas bendruomenės terapeutas.

Studentai domisi šiuo tyrimu srityje turėtų pradėti imtis būtinų žingsnių gauti savo laipsnį veiklos menų. Su kursai siūlomi tiek internete, tiek miesteliu, taip pat darbo laiku ir visą darbo laiką, studentai rasite lankstumą jų tvarkaraštį. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.