Keystone logo

130 Bakalauro studijos Programos į Žaidimų dizainas 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Dizaino studijos
 • Medijų Dizainas
 • Žaidimų dizainas
Studijų sritys
 • Dizaino studijos (130)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Žaidimų dizainas

  Daugelis studentų, kurie nusprendžia tęsti žaidimą dizaino bakalauro pradėti nuo kursinių sutelkiant dėmesį į būdų imtis žaidimą nuo idėjos iki užbaigimo. Laikydami laipsnį šioje srityje suteikia konkurencinį pranašumą šioje itin reikliems srityje.

  Kas yra Žaidimų dizainas bakalauras? Tai programa, kuri suteikiančias studentus su esminių žinių, pavyzdžiui, gamybos metodus. Dalyviai taip pat sužinoti apie pagrindinių statybinių blokų žaidimo dizainas ir naudojamų priemonių išversti į ekrano idėjas. Šie metodai gali būti pasaulinio temas, darančių poveikį visiems visuomenės segmentą skatinti inovacijas ir keistis istorija plėtrą, gameplay ir gamybos poreikius elektronikos pramonėje. Studentai pasirinkite Funkcijos iš platų spektrą procesus, spręsti estetika ir panardinamieji, projektavimo priemones, prototipų, socialines pasekmes, patogumą, bandymus ir žaisti balansavimą.

  Yra daug priežasčių, kodėl studentas gali pasirinkti tęsti žaidimą dizaino bakalauro. Kursai mokyti sąvokas, įskaitant kultūros ir visuomenės poveikį elektroninių žaidimų, įvertinant sociologinius, psichologinius ir antropologinių poveikį žaidimo dizainas įvairovė. Studentai gali pasirinkti imtis programinės įrangos kūrimas, kompiuterių platformos technologijas, Objektinis analizė ir projektavimas, ir tinklo ir telekomunikacijų valdymo klases.

  Išlaidos skiriasi priklausomai nuo mokyklos. Programa trunka nuo trijų iki keturių metų. Svarbu, kad jums tyrimų kruopščiai pasirinktą programą, siekdami užtikrinti, kad jis dera su jūsų tikslų.

  Absolventai yra didelė paklausa iš vis konkurencines pozicijas, pavyzdžiui, specializuotų programuotojų skaičių, švino ir turinio kūrėjai, žaidimo mechanika dizaineriai, dirbtinis intelektas programuotojų, tinklo programuotojai, ir grafika programuotojai.Studentai turės sukurti tvirtą kūrybinį, techninį ir analitinis pagrindas, sąveikaudamas su bendraamžiais, dėstytojų ir pramonės specialistų per intensyvaus mokymosi patirtimi.

  Parinktys yra prieinama tarptautinių universitetų įvairovė. Dabar programos yra idealus pasirinkimas tiems asmenims, kurie gyvena atokiose vietovėse visame pasaulyje su ribota prieiga prie įrenginio. Web-based galimybės prisitaikyti prie tų, kuriems reikia lankstų darbo grafiką. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.