Keystone logo

181 Bakalauro studijos Programos į Žemės ūkio mokslai 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Gyvosios gamtos mokslai
 • Žemės ūkio mokslai
Studijų sritys
 • Gyvosios gamtos mokslai (181)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Žemės ūkio mokslai

  Bakalauro studijų programa suteikia studentams su pilna mokslo humanitarinių ir socialinių mokslų. Mokiniai yra skatinami mokytis įvairiose srityse visame uždirbti kas tradiciškai ketverių metų laipsnis kursą.

  Kas yra žemės ūkio mokslo bakalauras? Bakalauro ir žemės ūkio mokslas yra moderni studijų programa, kuri skatina mokinius mokytis mokslinius įgūdžius, padėti jiems suprasti platesnės žemės ūkio sistemas. Bakalauro švietimo pateikiama išsamesnė ir pažangias informacijos nei galima gauti on-the-mokymą darbo vietoje. Studentai mokysis techninių įgūdžių, taip pat, kaip naudoti vadybinius, ekonominius, socialinius ir aplinkosauginius principus reaguoti į įvairių žemės ūkio problemas. Tuo bakalauro lygio, kursai apims biochemija, botanika, augalų fiziologija, žemės gerinimas, Informatikos ir Agrotechnics.

  Išplėstinė įgūdžių išmoko užsidirbti bakalauro žemės ūkio mokslo padės studentams judėti į priekį platų Augalininkystei skirtuose ir ūkių pagrindu karjerą. Ši ugdymas padės pagerinti įsidarbinimo galimybes, taip pat mokyti nustatyti žemdirbiai naujų Stewardship įgūdžius.

  Kiek laiko reikia baigti bakalauro programa skiriasi priklausomai nuo švietimo institucijoje, kurioje vykdomas laipsnį. Šis poveikis išlaidų, kaip tai daro Universiteto vietą. Susisiekite kiekvieną mokyklą su programomis jus domina daugiau informacijos apie išlaidų.

  Studentai visame pasaulyje gali naudotis praktines žinias, įgytas perdirbimo, gamybos ir prekybos tęsti savo karjerą.Platus darbo vietų yra prieinami tiems, kurie gauti bakalauro žemės ūkio mokslo, įskaitant sodininkystės patarėjas, ūkio vadybininkas, sodininkystė pardavimo ar verslo vadybininkas, vaisių ir daržovių augintojo, Park vadybininkas ir verslumas, įskaitant kurti produktus ir nustatyti netradicines rinkas apželdinimo.

  Pelningiausi bakalauro žemės ūkio mokslo galėtų pradėti Jus į platų in-paklausos karjerą. Norėdami pradėti, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.