Keystone logo

17 Bakalauro studijos Programos į Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos Medijos studijos Žiniasklaidos ir dizaino studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos
  • Medijos studijos
  • Žiniasklaidos ir dizaino studijos
Studijų sritys
  • Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos (17)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Žurnalistikos ir masinės komunikacijos studijos Medijos studijos Žiniasklaidos ir dizaino studijos

Bakalauro 'laipsnį dažnai rengia studentų profesinės karjeros per bendrųjų klasių ir kursai svarbius su konkrečiu dur. Jis gali trukti nuo trejų iki septynerių metų užbaigti šį laipsnį.

Kas yra žiniasklaidos ir dizaino bakalauras? Baigiamajame bakalauro laipsnis sujungia savo klasėje mokymąsi praktinės patirties suteikti studentams techninių žinių apie kompiuterių žiniasklaidos dizainas. Programos specifika priklauso nuo institucijos, tačiau daugelis sutelkti dėmesį į projektų valdymo, vystymosi teorijos ir gamybos proceso. Kursai reikalingi šio laipsnio gali būti pažangios iliustracija, rašyti skaitmeninės žiniasklaidos, skaitmeninių maketavimas ir dizainas, naujas technologijas, judesio grafika, vaizdo kameros ir vaizdo, žiniasklaidos pasakojimo ir grafinio dizaino ir artistiškumu.

Baigęs šį laipsnį, studentai galės kurti tiek interaktyvių ir aktyvus vaizdo įrašus, animacija ir grafika.Šie įgūdžiai gali sukelti pradinio lygio pozicijų vidurio valdymo darbo vietų kūrimo augančių sričių judesio grafika, gamyba, žaidimų, vaizdo ar dizainą.

Kaip bandote išsiaiškinti, ar šios bakalauro laipsnis yra jums tinka, turite atsižvelgti į mokslą. Tipiškas kaina priklauso nuo to, kur mokyklos yra, kur jūs gyvenate, kaip jūs imtis klases ir kiek klasių išgėrėte per semestrą.

Su žiniasklaidos ir dizaino bakalauro, jums gali rasti darbą įvairiose srityse. Kai kurie studentai baigti su pavadinimais, pavyzdžiui, meno vadovas, projektų vadovas, web dizaineris, vaizdo redaktorius, multimedijos specialistas, žaidimų dizaineris, animatorius, grafikos dizaineris, reklamos menininko ir komunikacijos vadybininkas. Tiksli vieta jūs galų gale su gali priklausyti nuo jūsų specializacijos sritį, ankstesnės patirties ir karjeros tikslus.

Kai jums išsiaiškinti, kurie bakalauro programa yra jums tinka ir jūsų karjeros tikslų, jums reikia kreiptis į mokyklą.Laimei, taikymo procesas yra gana paprasta. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.