Keystone logo

11 Bakalauro studijos Programos į Žmogiškųjų išteklių plėtros studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Administravimo studijos
  • Žmogiškieji Ištekliai
  • Žmogiškųjų išteklių plėtros studijos
Studijų sritys
  • Administravimo studijos (11)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Žmogiškųjų išteklių plėtros studijos

Bakalauro laipsnis yra tvirta bakalauro laipsnį, kad reiškia viena sėkmingai baigė švietimo programą, kuria siekiama suteikti studentams su bazinį supratimą apie srityje. Tai supratimas apima ir jo metodus pastato žinių, istorijos ir dabartinių profesionalių gerąja patirtimi. Dauguma bakalauro programos yra skirtos imtis ketverių iki penkerių metų užbaigti.

Kas yra žmogiškųjų išteklių plėtros bakalauras? Tai specializuota forma žmogiškųjų išteklių lygio, kad ypatingas dėmesys skiriamas darbuotojų mokymui, perėmimo, konsultavimo, koučingo ir kitų metodų stiprinti bendrovę per savo darbuotojų įgūdžiams formuoti tobulinti. Ši specializacija mano dėmesio off tradicinės HR vaidmenis, pavyzdžiui, konfliktų sprendimo ir nuomos, kuri padeda parengti studentus, kurie noras mokymo ir nuodugniau nei Plačiosios programos padaryti kuravimo vaidmenis.

Į uždirbti bakalauro žmogiškųjų išteklių plėtros nauda yra lengva pamatyti. Specializuotas kursinių ir patarti programoje yra sukurta siekiant padėti studentams pasiekti savo tikslų. Kursinių užtikrina, kad kiekvienas absolventas turi visuotinį švietimą mentorystės ir koučingo praktiką.

Sąnaudų, žmogiškųjų išteklių plėtros bakalauro linkę skirtis gana nemažai iš vietos į vietą, tačiau jie konkurencingomis kainomis su kitais laipsnių. Apskritai, jų išlaidos atspindi Universiteto pagrindines bakalauro studijų kursus.

Studentai, kurie siekiančias laipsnių žmogiškųjų išteklių plėtros paprastai pasirinkti dirbti tiesiogiai bendrovių HR vaidmenis, kurie orientuoti į kuravimo ir mokymo, pavyzdžiui, mokymo ir kvalifikacijos kėlimo programas. Jie taip pat susirasti didelę sėkmę firmų, kurios specializuojasi teikti šias paslaugas bendrovėms kaip išorinio tiekėjo, įskaitant personalo ir PEO įmonėms.

Studijų programos žmogiškųjų išteklių plėtros galima rasti universitetų įvairovę, ir kaip ir daugelis programų verslo srityje, dauguma mokyklų siūlo savo šios srities kursuose per interneto mokymosi modulius kaip alternatyvą tradiciniam klasėje patirtį. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.