Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 18 Bakalauro laipsniai  (Bakalauro studijos) į Afrikos studijos 2023

18 Bakalauro studijos Programos į Afrikos studijos 2023

Apžvalga

Bakalauro laipsnis siekiama kolegijoje ar universitete ir uždirbo, kai konkretus studijas yra baigtas. Šis laipsnis gali būti naudojamas atskirai arba kaip dalis uždirbti magistro arba daktaro laipsnį procese.

Kas yra Afrikos studijų bakalauras? Afrikos studijų programas nagrinėja istoriją, kultūrą ir patirtį afrikiečių ir žmonių afrikiečių kilmės. Dauguma programų turės platų dėmesio praeities ir įtraukti esamus socialinius, politinius ir ekonominius pranešimų įtakos narius Afrikos bendruomenės žemyne ​​ir užsienyje. Kursinių galėtų apimti tokias temas, kaip Afrikos meno istorijos, iš anksto kolonijinės Afrikos istoriją ir Afrikos Amerikos literatūroje.

Bakalauro Afrikos studijų turi daug privalumų pasaulyje mąstančių studentų. Platus darbo vietų, įskaitant su tarptautiniais galimybes, tampa prieinami žmonėms, kurie Užpildykite šią laipsnį.Šis laipsnis gali būti naudinga tiems, kurie domisi siekti magistro arba daktaro laipsnį.

Iš Afrikos studijų bakalauras kaina gali labai skirtis priklausomai nuo to, ar jis yra gautas iš viešosios ar privačios mokyklos. Kiek laiko imtasi baigti programą taip pat gali turėti įtakos kainoms. Susisiekite pasirinktą instituciją gauti daugiau informacijos apie programos išlaidų.

Yra daug karjeros, kurie yra potencialiai gauti su Afrikos studijų bakalauras. Vyriausybinės agentūros, politinės veiklos grupės, viešųjų ryšių kompanijos ir pilietinėms teisėms organizacijos visi gali būti suinteresuoti samdyti ką nors, kas gautą šį laipsnį. Karjeros galimybės apima marketingo specialistą, bendruomenės organizatorius, socialinis darbuotojas ir viešasis interesas advokatai. Daugelis darbo vietų bus remtis žinant, kad mokančiam apie kultūrą ir žmones. Šis laukas yra platų užimtumo galimybių, iš kurių daugelis apima galimybes pažangos ir kelionės.

Kreipimasis dėl Afrikos studijų bakalauro internete gali būti daroma keliais paprastais žingsniais. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Socialinių mokslų studijos
  • Vietovių studijos
  • Afrikos studijos
Studijų sritys
  • Socialinių mokslų studijos (18)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas