Keystone logo

27 Bakalauro studijos Programos į Agronomijos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Gyvosios gamtos mokslai
  • Žemės ūkio mokslai
  • Agronomijos studijos
Studijų sritys
  • Gyvosios gamtos mokslai (27)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Agronomijos studijos

Vidurinių mokyklų absolventai, kurie nori plėtoti savo įgūdžius ir žinias tam tikroje srityje, gali norėti siekti bakalauro laipsnio. Tai užtruks maždaug ketverius metus ir jis bus prieinamas universitetuose visame pasaulyje.

Kas yra agronomijos bakalauro laipsnis? Ši programa skirta studentams, norintiems sužinoti apie dirvožemius, pasėlius ir aplinkai svarbius veiksnius, kurie juos įtakoja. Daugelis programų susijusios su daugeliu įvairių dalykų, susijusių su agronomija, nors kai kurie siūlo studentams daugiau specializuotų studijų. Bendrieji kursai studentams gali apimti dirvožemio mokslo, žemės ūkio klausimų, organinės chemijos, integruoto piktžolių valdymo, augalų ir piktžolių genetikos, augalų mitybos ir tarptautinio žemės ūkio principus. Specialūs tyrimai gali būti skirti tokioms sritims kaip augalų veisimas, pasėlių fiziologija ir pašarų mokslai.

Studentai, įgiję agronomijos bakalauro laipsnį, gali įgyti puikių analitinių įgūdžių. Programa taip pat leidžia studentams kurti organizacinius ir planavimo įgūdžius, kurie yra naudingi visose gyvenimo srityse.

Mokesčiai dažnai yra labai svarbūs studentams, norintiems siekti šio laipsnio. Studijų ir kiti mokesčiai gali skirtis priklausomai nuo programos trukmės, mokyklos vietos ir kitų veiksnių. Tyrinėdami tarptautines galimybes ar internetines programas, studentai gali padėti rasti prieinamą programą.

Absorentai, turintys agronomijos laipsnį, gali rasti karjerą įvairiose pramonės šakose, tokiose kaip vyriausybė, trąšų kompanijos, žiniasklaida, išteklių valdymo organizacijos, augalų veisimo bendrovės, mokyklos ir mokslinių tyrimų agentūros. Specialiuose darbo pavadinimuose gali būti dirvožemio tyrimo technikas, pasėlių tyrimų specialistas, sėklų analitikas, grūdų specialistas, pasėlių konsultantas, žemės ūkio instruktorius, vandens ir dirvožemio apsaugos specialistas ir pasėlių draudimo reguliatorius.

Agronomijos programą galima rasti vietos ar tarptautinėse mokyklose. Kai kurie taip pat gali būti prieinami tiems, kurie gyvena nuotoliniu būdu. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.