Keystone logo

30 Bakalauro studijos Programos į Mada Aksesuarų dizainas 2024

Filtrai

Filtrai

  • Bakalauro studijos
  • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
  • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
  • Verslo administracijos bakalauro studijos
  • Mada
  • Aksesuarų dizainas
Studijų sritys
  • Mada (30)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Bakalauro studijos Programos į Mada Aksesuarų dizainas

Bakalauro 's laipsnis yra ketverių metų kelias tyrimą, kuris nustato mokinių į jų pasirinktas srityje, padėti jiems nustatyti ir patenkinti karjeros tikslų. Daugelis mokyklų taip pat bendrąsias baigimo reikalavimus, pvz pagrindinių klasių ir kredito minimumo.

&nbsp

Populiarus srityje daugelį studentų mokosi bakalauro 's studijų programų priedai dizaino. Kas yra Accessories Dizaino bakalauras? Šis laipsnis inicijuoja studentų į naudingas ir sudėtingas srityje mados ir dizaino. Programos tikslas yra būdas, kuriuo priedai gali pagerinti apranga ar kostiumas. Kursinių dažnai apima daug teorijos varoma klases, pavyzdžiui, rinkodaros ir mados studijos, kuri yra suderinta su galimybėmis praktinės patirties taikant šiuos įgūdžius. Studentai bus paprašyta sukurti projektų pademonstruotų savo žinias apie mados tendencijas ir dizaino numerį.

&nbsp

Vienas didelis privalumas, kad studijuoja priedai dizainą yra asmeninė išraiška, tai žinių ir įgūdžių rinkinys gali pasiūlyti. Studentai su tvirtu pagrindu aksesuarų dizainas gali suknelė save tee bet kokiai progai, ar profesionali ar kitaip.

&nbsp

Kiekvienas priedai dizaino bakalauras yra unikali, nes ji yra kainos ir mokesčių ji apima. Priėmimo pareigūnas iš kiekvienos mokyklos yra geriausias šaltinis, up-to-data informacijos apie mokslą ir registracijos kaštus.

&nbsp

Bakalauro 's laipsnis reikmenys dizainas gali parengti absolventus bet karjeros skaičių. Daugelis absolventų eiti stoti į aukštojo mokslo priedai dizaino, kuris bus atidaryti dar daugiau durų jiems per lauką. Tačiau mados pramonė yra tokia, kad net bakalauro 's laipsnis dažnai gali jums toli palei savo karjeros kelią link vis profesionalų mados konsultantas, spinta dizaineris ar vykdomosios ne mados kompanija.Esmė yra ta, kad į Accessories Dizaino bakalauras yra stiprus pirmasis žingsnis link daugelio trokštamą karjeros galimybes.

&nbsp

Jei mada yra jūsų aistra ir jūs tikimės, kad skirti sau studijuojančių priedai, tai greičiausiai yra už jus laipsnį. Norėdami pradėti taikymo procesą, peržiūrėti išvardytų mūsų paieškai pritaikytą duomenų bazę daugelio programų. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.