Keystone logo

80 Bakalauro studijos Programos į Anglų kalbos studijos 2024

Filtrai

Filtrai

 • Bakalauro studijos
 • Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos
 • Humanitarinių mokslų bakalauro programos
 • Verslo administracijos bakalauro studijos
 • Humanitariniai mokslai
 • Kalbos studijos
 • Anglų kalbos studijos
Studijų sritys
 • Humanitariniai mokslai (80)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

  Bakalauro studijos Programos į Anglų kalbos studijos

  Studentai gauna bakalauro laipsnį baigę antrosios pakopos studijų programą kolegijoje ar universitete. Šis laipsnis suteikia pagrindą studentams, norintiems įgyti aukštąjį išsilavinimą arba ieškoti darbo po baigimo.

  Kas yra anglų kalbos bakalauro laipsnis? Programa orientuota į anglų literatūros, kultūros ir kalbos studijas. Klasės pamokos paprastai skirtos skaityti ir analizuoti anglų kalba parašytus tekstus. Gali būti daug dėmesio studijuoti literatūrą iš tokių šalių kaip Amerika, Pietų Afrika, Didžioji Britanija, Škotija, Airija ir Kanada. Studentai gali studijuoti ir palyginti dabartinius ir istorinius literatūros tekstus. Programa gali pasiūlyti kalbos, literatūros studijas, kalbotyros ir kultūros studijas. Be to, dalyviai taip pat gali mokytis retorikos, kompozicijos ir rašymo kursuose. Kai kurios kolegijos leidžia dalyviams mokytis užsienyje. Studentai pasinerti į angliškai kalbančių šalių kultūrą.

  Studentai, besimokantys anglų kalbos bakalauro, įgijo stiprią kompetenciją kūrybiškumo, analizės ir komunikacijos srityse. Šie bendri įgūdžiai gali padėti jiems rasti pelningą darbą ir praturtinti jų asmeninį gyvenimą.

  Anglų kalbos bakalauro studijų kaina svyruoja nuo kolegijos iki koledžo. Tyrimas mokyklose, jei susidomėjimas gali būti labai naudingas. Studentai turėtų pasirinkti vieną, kuri tinka jų akademiniams ir karjeros tikslams.

  Profesinė karjera paprastai yra gausa absolventams, turintiems bakalauro studijas anglų kalba. Jie gali rasti darbą tradicinėse srityse, pavyzdžiui, mokyti privačiose ar valstybinėse švietimo įstaigose. Be to, yra užimtumo galimybių rašymo, žurnalistikos ir leidybos srityse. Yra daugybė netradicinių karjeros galimybių. Pavyzdžiui, yra absolventai, kurie užsiima rinkodaros, viešųjų ryšių, reklamos ir veikimo karjera. Anglų kalbos bakalauro laipsnis atveria duris įvairioms profesijoms.

  Anglų kalbos bakalauro galite įsigyti bet kurioje pasaulio vietoje, užsiregistravę internetinėse klasėse. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.